„Range Rover“ paskelbtas oficialiu prestižinio Vimbldono teniso turnyro partneriu

„Range Rover“ paskelbtas oficialiu prestižinio Vimbldono teniso turnyro partneriu
  • Pirmą kartą susijungė du ikoniškieji Didžiosios Britanijos simboliai – „Range Rover“ patvirtintas oficialiu Vimbldono teniso turnyro automobilių partneriu.
  • Bendradarbiavimas prasidės jau 2024 metų varžybose, o automobilių parkas apims ir prabangius naujuosius iš tinklo įkraunamus hibridinius „Range Rover“ bei „Range Rover Sport“. Jais turnyro metu bus vežiojami žaidėjai, jų komandos bei kiti varžybų dalyviai.
  • Kad per turnyrą važinėtų tyliai ir neskleistų teršalų, hibridiniai modeliai bus įkraunami varžybų vietoje – „The All England Lawn“ teniso ir kriketo aikštyno prieigose. Tam bus naudojama tik iš atsinaujinančių šaltinių pagaminta elektros energija.
  • „Range Rover“ prekių ženklas taip pat bus demonstruojamas padavimų greitį rodančiuose centrinio ir pirmojo kortų ekranuose.

„Range Rover“ paskelbė apie oficialią partnerystę su prestižiniu Vimbldono teniso turnyru. Taigi pirmą kartą seniausių pasaulyje teniso varžybų organizatoriai dirbs drauge su vienu didžiausių prabangių SUV modelių gamintojų.

Vimbldono turnyras – vienos iš ketverių pagrindinių pasaulyje „Didžiojo kirčio“ serijos teniso varžybų – yra svarbiausias vasaros sporto įvykis Didžiojoje Britanijoje. „Range Rover“ pirmą kartą tiesiogiai prisidės prie milijonų žmonių kasmet stebimo prestižinio turnyro organizavimo kaip oficialus 2024 m. automobilių partneris.

Šį titulą britų markė perima iš kitos ikonos – „Jaguar“. Taigi „Jaguar Land Rover“ grupė su turnyru bendradarbiavimą tęsia jau ilgiau nei dešimtmetį.

„Range Rover“ rodo pavyzdį savo šiuolaikiškumu, išskirtiniu rafinuotumu ir ypač plačia galios sistemų pasiūla, o gamintojo sprendimai atspindi jau ilgiau nei penkis dešimtmečius trunkančią prabangiausių SUV modelių evoliuciją. Kiekvienas „Range Rover“ gamos modelis gali turėti iš tinklo įkraunamą hibridinę galios pavarą, o vėliau šiemet debiutuos ir pirmasis visiškai elektrinis „Range Rover“.

Tarp varžyboms išrinktų automobilių bus ir naujausi iš tinklo įkraunami hibridiniai „Range Rover“ bei „Range Rover Sport“. Jais žaidėjai, jų komandų nariai ir kiti turnyro dalyviai bus vežiojami į varžybų vietą. Ten automobiliai ir bus įkraunami, kad vairuotojai galėtų maksimaliai išnaudoti iki 120 kilometrų siekiantį visureigių vien elektra nuvažiuojamą atstumą (pateikiamas skaičius yra oficialių gamintojo bandymų rezultatas laikantis ES teisės aktų ir naudojant visiškai įkrautą bateriją).

Transporto priemonių išmetamųjų teršalų mažinimas yra labai svarbi Vimbldono aplinkosaugos įsipareigojimo dalis. Šioje bazėje neseniai baigtame statyti uždarų teniso kortų centre įrengta pažangi įkrovimo infrastruktūra. Jai tiekiama iš atsinaujinančių šaltinių pagaminta elektros energija. Čia įsikrauti gali vis daugiau hibridinių ir elektrinių transporto priemonių, nes „All England“ klubas yra užsibrėžęs iki 2030 m. savo veikloje pasiekti nulinę emisiją.

„Šis turnyras yra ikoniškas britų kultūros įvykis, jį stebi milijonai žmonių visame pasaulyje. Tai suteikia mums puikią galimybę bendrauti su po visą pasaulį pasklidusiais savo klientais ir, pasitelkiant kūrybišką turinį, atskleisti „Range Rover“ automobilių eleganciją, rafinuotumą ir mūsų dviejų modernių prabangos prekių ženklų sinergiją“, – pažymėjo „Range Rover“ generalinė direktorė Geraldine Ingham.

„Džiaugiamės galėdami tęsti ilgalaikę partnerystę su „Jaguar Land Rover“, paskelbę „Range Rover“ oficialiu automobilių partneriu. Esu ypač patenkinta, kad į transporto parką įtraukta daug mažesnės emisijos iš tinklo įkraunamų hibridinių automobilių. Daugiausia dėmesio skiriame tam, kad kuo daugiau kelionių vyktų EV režimu. Tai dar vienas žingsnis siekiant mūsų tikslo – nulinės veiklos emisijos iki 2030-ųjų“, – sakė turnyrą rengiančio „All England“ klubo pirmininkė Deborah Jevans.

2024 m. Vimbldono turnyras „The All England Lawn“ teniso aikštyne vyks liepos 1–14 dienomis.

Apie Vimbldono turnyrą

Vimbldono turnyras yra seniausias iš keturių teniso „Didžiojo kirčio“ (angl. Grand Slam) turnyrų ir vienintelis žaidžiamas ant žolės. „The All England Lawn“ teniso klubo organizuojamų ir jo aikštyne vykstančių varžybų ištakos skaičiuojamos nuo 1868 m., kai savo veiklą Vimbldone pradėjo privatus kriketo klubas. Vėliau šio klubo veikla išsivystė į vieną didžiausių ir prestižiškiausių teniso turnyrų pasaulyje. Ilgainiui šis renginys tapo vienu gerbiamiausių sporto prekių ženklų. Daugiau informacijos galite rasti apsilankę svetainėje wimbledon.com ir sekdami @wimbledon visose pagrindinėse socialinių tinklų platformose.