RANGE ROVER VELAR

SUKURTAS IR PAGAMINTAS JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE (UK)
Modernus visureigio „Range Rover Velar“ dizainas su kruopščiai atrinktais ir apgalvotais elementais yra intriguojantis ir itin patrauklus.

MODELIO VERSIJOS

Rinkitės iš keturių išskirtinių modelio versijų ir leiskitės į kelią.

MODELIS „RANGE ROVER VELAR“ MODELIO VERSIJA „AUTOBIOGRAPHY“

Neprilygstama rafinuotos elegancijos išraiška.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ
Range Rover Velar Sophisticated Elegance
„Šventovė ant ratų“
LEIDINYS VANITY FAIR ES
Range Rover Velar Sophisticated Elegance

NAUJUS KELIUS ATVERIANČIOS INOVACIJOS

Hibridinė varos sistema, naujausios komforto sistemos bei sklandžiai veikiančios informacijos ir pramogų sistemos. Visureigis „Range Rover Velar“ įkūnija mūsų ateities viziją ir ir bekompromisį požiūrį į naujoves. Susipažinkite su dizaino technologija, kuri suteikia naujovių.

Range Rover Velar Pioneering Innovation

NEĮTIKĖTINAS EFEKTYVUMAS

Vien elektriniu režimu galimas nuvažiuoti atstumas siekia iki 63 km.Įkraunamoji hibridinė (PHEV) modelio versija užtikrina efektyvų ir didelių pastangų nereikalaujantį važiavimą, o jos bateriją nuo 0 iki 80 procentų galėsite įkrauti vos per 30 minučių (prijungus prie nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės).

Range Rover Velar Electrified Performance

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO

Susipažinkite su profesionaliai sukomplektuotomis modelio „Velar“ versijomis.

Range Rover Velar Inspiration

YPATINGA PRABANGA

Viršūnėje: prabangos įsikūnijimas.
APŽIŪRĖKITE PAVYZDINES KOMPLEKTACIJAS

APIE MODELĮ „RANGE ROVER VELAR“

MINIMALISTINIS DIZAINAS

MINIMALISTINIS DIZAINAS

Modernumo įsikūnijimas. Automobilis, kuris žavi savo paprastumu.
PAŽANGIOSIOS TECHNOLOGIJOS

PAŽANGIOSIOS TECHNOLOGIJOS

Pasitikėjimo teikiančios sistemos leidžia mėgautis kiekviena kelionės akimirka.
MODERNI PRABANGA

MODERNI PRABANGA

Pažangus komfortas užtikrina dar didesnį „Range Rover“ rafinuotumą.
NEĮTIKĖTINAS EFEKTYVUMAS

NEĮTIKĖTINAS EFEKTYVUMAS

Maloni važiavimo dinamika ir neįtikėtinas efektyvumas.

**Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. COsunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio ir kt.

„Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.

Prašome atkreipti dėmesį, kad pasirinkus alternatyvaus lygio apdailos variantus, gali būti pakeistos standartinės automobilio savybės. Standartinės savybės taip pat gali skirtis, priklausomai nuo pasirinkto variklio ir transmisijos tipo.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.