Britai pristatys galingiausią visų laikų „Defender“

Britai pristatys galingiausią visų laikų „Defender“
  • Didžiosios Britanijos nuotykių prekių ženklas „Defender“ 2024 m. pristatys naują didelio našumo ir pravažumo lyderį.

  • V8 variklį su dviem turbinomis turintis naujasis „Defender OCTA“ taps galingiausiu visų laikų „Defender“ modeliu.

  • „6D Dynamics“ pakaba su judesių skersai ir išilgai svorio centro kontrolės sistema užtikrins išskirtinį važiavimą bekele.

  • Nauja deimantų įkvėpta firminė grafika papuoš visus būsimus „Defender“ flagmanus.

  • Būsimieji klientai galės pirmieji apžiūrėti naująjį modelį „Defender Elements“ renginiuose.

  • Pirmaisiais „Defender OCTA“ modeliais susidomėję vairuotojai kviečiami susisiekti su atstovybe jau dabar, nes 2024 m. Baltijos šalims bus skirti tik du automobiliai.

Originalus Didžiosios Britanijos nuotykių prekių ženklas „Defender“, priklausantis bendrovei „Jaguar Land Rover“, 2024 m. pristatys naująjį didelio našumo ir pravažumo lyderį – „Defender OCTA“ modelį.

Naujasis „Defender“ flagmanas bus tvirčiausias, galingiausias ir prabangiausias šio prekių ženklo modelis. Jis nubrėš naujas šio automobilio galimybių ribas.

„Defender“ visais laikais buvo ypatingų galimybių ant bet kokios kelios dangos sinonimas. Jo kraujo linija atsekama dar iki 1948 metų „Series 1“ modelio. Dėl dramatiškos išvaizdos, naujoviškų technologijų ir neprilygstamo dėmesio detalėms naujasis „Defender OCTA“ viską pakels į kitą lygį. Įspūdingas jo našumas ir naujas drąsus kūrėjų požiūris į vairavimą leis mūsų klientams patirti epinius nuotykius didesnės prabangos apsuptyje“, – sakė „Defender“ vykdomasis direktorius Markas Cameronas.

„Defender OCTA“ montuojama švelniojo hibrido galios sistema su V8 komponuotės dviejų turbinų benzininiu varikliu ir savo klasėje pirmaujanti „6D Dynamics“ pneumatinė pakaba suteiks išskirtinių galimybių ant pačios įvairiausios dangos.

Dėl pirmą kartą „Defender“ modelyje naudojamos „6D Dynamics“ pakabos bus galima patirti neprilygstamą galios, komforto ir ramybės pojūtį tiek kelyje, tiek bekelėje. Hidraulinė skirtingus mazgus sujungianti „6D Dynamics“ važiuoklės technologija išsiskiria naujoviška automobilio judesių skersai ir išilgai svorio centro kontrolės sistema. Ji leis „Defender OCTA“ kėbului išsaugoti beveik tolygią padėtį greitėjant, stabdant ar įveikiant posūkius, taip pat maksimaliai padidins nepriklausomą ratų eigą ir artikuliaciją sudėtingiausiuose bekelės ruožuose.

Naująjį OCTA pavadinimą įkvėpė deimanto oktaedro forma – tai neabejotinai suteiks automobiliui dar daugiau prabangos. Deimantas yra kiečiausia natūraliai Žemėje susiformuojanti medžiaga, garsėjanti savo retumu.

Naująjį „Defender“ flagmaną simbolizuoja jį supanti deimantų grafika. Ji apima daugybę tiek automobilio išorės, tiek vidaus komponentų, įskaitant žėrintį juodąjį deimantą ant smėliasrove apdoroto titano disko. Diskas pritvirtintas automobilio šone, ant „Defender“ modeliams būdingos „Signature Graphic“ plokštės. Titanas taip pat buvo pasirinktas dėl tvirtumo ir atsparumo natūraliam aplinkos poveikiui.

„Defender OCTA“ pavadinimas ir jo firminė grafika byloja apie automobilio stiprumą, atsparumą ir geidžiamumą. Visa tai įkvepia ir paryškina automobilio tvirtumo ir prabangos savybės, kurios būdingos ir deimantams. Naujoji firminė grafika ypač reikšminga, nes ji bus pirmą kartą matoma „Defender“ modelyje, o ateityje bus visų „Defender“ flagmanų identifikacijos ženklas“, – pridūrė M. Cameronas.

Šiuo metu „Defender OCTA“ pereina į sudėtingiausią gamybos etapą – baigiamuosius bandymus ypač sudėtingomis sąlygomis: važinėja ant sniego bei ledo Švedijoje, raižo Dubajaus dykumos smėlynus, skrieja legendinėje Niurburgo trasoje ir ropoja Moabo uolomis.

Prieš pagrindinį naujojo modelio pristatymą, kuris įvyks vėliau šiais metais, potencialūs klientai bus pakviesti dalyvauti išskirtinių renginių „Defender Elements“ serijoje visame pasaulyje. Juose bus galima iš arčiau susipažinti su naujuoju automobiliu. Visus, susidomėjusius pirmąja „Defender OCTA“ gamybos partija, gamintojai kviečia susisiekti su prekybos atstovybėmis jau dabar.