„Bamford London“ pristatė „Defender“ įkvėptą riboto leidimo laikrodį: parduos tik 100 vienetų

• Bendradarbiaudama su „Land Rover“ gamintojais, įmonė „Bamford London“ sukūrė riboto leidimo LR001 laikrodį;

• „Defender“ modelio įkvėptame LR001 laikrodyje minimalizmas dera su charakteringomis detalėmis;

• Titano korpusas ir aukščiausios kokybės automatinis mechanizmas užtikrina laikrodžio tvarų ilgaamžiškumą;

• Visame pasaulyje bus galima įsigyti vos 100 egzempliorių;

• Didžiojoje Britanijoje, „Bamford London“ parduotuvėse, laikrodis kainuoja 1 543 eurus.

„Bamford London“ ir „Land Rover“ sujungė abiem įmonėms būdingą produktų dizainą bei tikslumą ir bendromis pastangomis sukūrė riboto leidimo LR001 laikrodį. Visame pasaulyje bus parduota tik 100 „Land Rover“ komandos suprojektuoto ir „Bamford London“ meistrų pagaminto laikrodžio egzempliorių.

LR001 sujungtas minimalistinis nuosaikumas ir charakteringos detalės atspindi „Defender“ dizaino kalbą. Ilgai tarnauti sukurtas 40 mm titano korpusas ir aukščiausios klasės automatinis „Sellita SW200-1b“ mechanizmas su apdirbto rutenio antracito apdaila užtikrina tvarų ilgaamžiškumą.

Pilkos titano spalvos dizainą papildo ryškesnio atspalvio ciferblatas, pabrėžiantis techninį tikslumą. Po ciferblatu esanti liuminescencinė dalis skleidžia subtilią žalią šviesą, išryškėjančią esant silpnam apšvietimui. Ties šešta valanda „Bamford“ būdinga vandens mėlynumo spalva subtiliai užrašyta „LR001“.

Siūlomi keturi tamprūs iš organinių medžiagų pagaminti 18 mm dirželiai: juodos, tamsiai mėlynos, šviesiai ir tamsiai rudos spalvų. Kiekvienas iš jų yra tvari tradicinės odos alternatyva. Juodas ir rudi dirželiai sukurti iš tvarios poliuretano odos, o mėlynas variantas pagamintas iš Kordobos – austo perdirbto nailono, padengto specialia vandeniui atsparia ir patvaria medžiaga.

„Didžiuojuosi ir džiaugiuosi galėdamas pristatyti šį bendradarbiavimo vaisių, įkvėptą vienos ikoniškiausių pasaulyje transporto priemonių – „Defender“. Mano santykiai su „Land Rover“ tęsiasi daugybę metų, tad man buvo didelė garbė dirbti su dizainerių komanda kuriant mūsų pirmąjį bendrą laikrodį“, – sakė „Bamford London“ įkūrėjas ir generalinis direktorius George’as Bamfordas.

„Ilgai nešioti skirtas, minimalistinį „Defender“ charakterį atkartojantis LR001 išsiskiria patraukliu dizainu, ypač – rafinuota, meistriškai išgryninta forma“, – pažymėjo „Jaguar Land Rover“ vyriausiasis kūrybos vadovas profesorius Gerry’is McGovernas.

LR001 laikrodį galima įsigyti tiesiogiai „Bamford London“ svetainėje internete, kur jis parduodamas už 1 350 svarų sterlingų (apie 1543 eurų).

Techninė informacija:


• Tipas: automatinis laikrodis titano korpuse.

• Mechanizmas: „Sellita SW200-1b“, 26 brangakmeniai, 28,800 vpv dažnis, 41 valandos galios rezervas, apdirbto rutenio antracito apdaila, korozijai atsparios tvirtinimo detalės. „Premium“ reguliavimas ir (ar) koregavimas. Berilio bronzos balansinis ratukas. „Incabloc“ apsauga nuo smūgių.

• Funkcija: savaime apsisukantis mechanizmas su rutuliniu guoliu; valandų, minučių ir centre montuota sekundinė rodyklės; sekundmatis.

• Korpuso medžiaga: titanas.

• Korpuso skersmuo: 40 mm.

• Korpuso storis: 13,25 mm.

• Korpuso dangtelio medžiaga: titanas.

• Atsparumas vandeniui: 100 m gylis / 10 atmosferų.

• Dirželio ąsos plotis: 18 mm.

Papildoma informacija

„Land Rover“ viešųjų ryšių agentūra Lietuvoje yra „Velocita“: [email protected]

„Land Rover“ socialiniuose tinkluose:

Facebook: https://www.facebook.com/LandRoverLietuva

Instagram: https://www.instagram.com/landrover.lietuva/