MODELIS „DISCOVERY SPORT“

Nenustokite tyrinėti su universaliuoju miesto visureigiu, skirtu visai šeimai. Didelis praktiškų priedų asortimentas padės dar geriau pritaikyti visureigį nuotykių kupinoms kelionėms.

ŽIŪRĖKITE VAIZDO ĮRAŠĄ

IŠSKIRTINĖ „DISCOVERY“ VISUREIGIO DNR

DISTINCTIVE DISCOVERY DNA
Universalaus dizaino automobilis, paruoštas šeimos nuotykiams.
DISTINCTIVE DISCOVERY DNA

NAUJUS KELIUS ATVERIANČIOS INOVACIJOS

Lenktame 11,4 colio stikliniame „Pivi Pro“¹ jutikliniame ekrane gausu informacijos ir pramogų funkcijų. „Discovery Sport“ skirtas Jūsų nuotykiams.

PIONEERING INNOVATION

ITIN EFEKTYVUS VAŽIUOJANT ELEKTRINIU REŽIMU

Vien elektriniu režimu galimas nuvažiuoti atstumas siekia iki 61km.* Įkraunamoji hibridinė (PHEV) modelio versija yra patogi ir universali. Automobilio bateriją nuo 0 iki 80 procentų galėsite įkrauti per maždaug 30 minučių (prijungus prie nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės).

ELECTRIFIED EFFICIENCY

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO

Mūsų dizainerių kruopščiai apgalvoti komplektacijos variantai pasižymi puikia pusiausvyra tarp universalumo ir galios, taigi jums teliks išsirinkti labiausiai patikusį variantą ir jį užsisakyti.

INSPIRATION

MODELIO VERSIJOS

Rinkitės iš trijų patikimų modelio versijų ir raskite jūsų šeimos nuotykiams tinkamiausią visureigį.

MODELIS „DISCOVERY SPORT“ MODELIO VERSIJA „DYNAMIC HSE“

Erdvės, komforto ir elegancijos viršūnė.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

SUSIPAŽINKITE SU „DISCOVERY SPORT“ VISUREIGIU

LANKSTUS IR PRIJUNGTAS
ERDVĖ NUOTYKIAMS
NETRUKDOMAS VAIZDAS
TYRAS ORAS

**Peržiūrėkite WLTP rezultatus
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. IŠMETAMO CO22kiekio, sunaudojamų degalų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio ir kt.

1Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.[
2Tik suderinamiems išmaniesiems telefonams. Būtinas mobiliojo ryšio tinklas, signalas ir kliento paskyra. Reikalingi mobilieji duomenys arba belaidis („Wi-Fi“) ryšys. Funkcijai „Software Over The Air“ reikalingas vairuotojo sutikimas bei interneto ryšys ir ji prieinama tik tam tikrose rinkose.

„Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.

Prašome atkreipti dėmesį, kad pasirinkus alternatyvaus lygio apdailos variantus, gali būti pakeistos standartinės automobilio savybės. Standartinės savybės taip pat gali skirtis, priklausomai nuo pasirinkto variklio ir transmisijos tipo.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.