„LAND ROVER“ PAGALBA KELYJE

„LAND ROVER“ PAGALBA KELYJE

Kad ir kas nutiktų, galite pasikliauti mūsų pagalbos kelyje tarnyba, veikiančia visoje Europoje. Viskas, ko reikia – tai turėti galiojančią automobilio garantiją.

Visą parą veikianti „Land Rover“ skubios pagalbos kelyje linija:

Jei jums prireiks pagalbos kelyje, skambinkite šiais numeriais:

Vietinis numeris: +370 52 499 006

Arba nuspauskite ir ilgiau nei 3 sekundes palaikykite „B-Call“ mygtuką virš galvos esančio prietaisų skydelio kairėje pusėje (jei yra).

Jums paskambinus, paprašysime šios informacijos:
• Jūsų vardo ir pavardės
• Jūsų buvimo vietos
• Registracijos numerio arba kėbulo numerio (VIN)
• Trumpo paaiškinimo, kas įvyko
• Kontaktinio telefono numerio

Bendrosios sąlygos
„Jaguar“ ir„Land Rover“ pagalba kelyje teikiama šiose šalyse: Airijoje, Austrijoje, Belgijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Gibraltare, Graikijoje, Islandijoje, Ispanijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Kosove, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Lichtenšteine, Lietuvoje, Liuksemburge, Makedonijoje, Moldovoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Turkijoje, Ukrainoje, Vengrijoje ir Vokietijoje.

Kai kuriais atvejais gali būti taikomi finansiniai apribojimai (daugiau informacijos rasite jums suteiktos garantijos sąlygose).

PASLAUGOS


TRANSPORTAVIMAS IR NUTEMPIMAS

PAGALBA GEDIMO ATVEJU

Jei negalite pradėti arba tęsti kelionės bendrosiose sąlygose nurodytose šalyse dėl gedimo ar techninės problemos (dega įspėjamoji lemputė), „Jaguar“ ir „Land Rover“ pagalbos kelyje specialistai telefonu patars, kaip pašalinti gedimą, o jei tai neįmanoma – pasirūpins automobilio remontu vietoje (jei įmanoma ir leidžiama pagal teisės aktus) arba, jei tai neįmanoma arba neleidžiama pagal teisės aktus, nutemps jį iki artimiausio arba iki „Jaguar“ ir „Land Rover“ įgaliotojo serviso diagnostikai ir (arba) remontui.

„Jaguar“ ir „Land Rover“ pagalbos komanda suteiks reikiamą pagalbą, net jei problema kilo dėl vairuotojo kaltės (pvz., išsikrovė akumuliatorius, degalų bake baigėsi degalai, buvo įpilti netinkami degalai arba prarastas raktas).

PAPILDOMOS PASLAUGOS


PAGALBA GEDIMO ATVEJU

Pakaitinis automobilis
Sugedus automobiliui, „Jaguar“ ir „Land Rover“ pagalbos tarnyba pasirūpins, kad būtų suteiktas pakaitinis automobilis, kol kliento automobilis bus suremontuotas ir grąžintas klientui.
Atkreipkite dėmesį, kad galimybė suteikti pakaitinį automobilį priklauso nuo vietos sąlygų. Taikomos atitinkamos automobilių nuomos įmonės sąlygos. Taip pat primename, kad, norint gauti pakaitinį automobilį, gali būti prašoma pateikti kredito kortelės duomenis (priklausomai nuo vietos teisės aktų).

ARBA
Taksi
„Jaguar“ ir „Land Rover“ pagalbos tarnyba padengs taksi išlaidas iki artimiausios traukinių stoties ar oro uosto arba kliento pasirinktos vietos iki 200 eurų (su PVM).

Kelionė traukiniu
Kompensuojama iki 400 eurų (iš viso, su PVM) vienam asmeniui.
Būtina pateikti pirmosios klasės traukinio bilietą.

Kelionė lėktuvu
Kompensuojama iki 700 eurų (iš viso, su PVM) vienam asmeniui.
Reguliarusis skrydis ekonomine arba pagerinta ekonomine klase.

ARBA
Apgyvendinimas
Jei būtų reikalinga nakvynė, teikiant „Jaguar“ ir „Land Rover“ pagalbą, bus padengiamos vienos nakties apgyvendinimo išlaidos visiems asmenims (kuriems taikoma) 4 ar 5 žvaigždučių kategorijos viešbutyje (iki 300 eurų su PVM už naktį, su pusryčiais) gyvenamojoje šalyje arba iki keturių naktų 4 ar 5 žvaigždučių kategorijos viešbutyje (iki 300 eurų su PVM už naktį, su pusryčiais) užsienio šalyje.

KITOS PASLAUGOS


Suremontuoto automobilio atsiėmimas ir (arba) transportavimas (gyvenamojoje arba užsienio šalyje)
Klientas gali pasirinkti pats atsiimti suremontuotą automobilį arba „Jaguar“ ir „Land Rover“ pagalbos tarnyba pasirūpins, kad suremontuotas automobilis būtų nugabentas į kliento gyvenamąją vietą arba kitą jo nurodytą vietą.

Nesuremontuoto automobilio transportavimas (gyvenamojoje arba užsienio šalyje)
„Jaguar“ ir „Land Rover“ pagalbos komanda pasirūpins, kad nesuremontuotas kliento automobilis būtų nugabentas į „Jaguar“ ir „Land Rover“ įgaliotąjį servisą, kliento gyvenamąją vietą arba kitą jo nurodytą vietą.

PAGALBA AVARIJOS ATVEJU


Jei negalite pradėti arba tęsti kelionės bendrosiose sąlygose nurodytose šalyse dėl eismo įvykio (susidūrimo), „Jaguar“ ir „Land Rover“ pagalbos komanda pasirūpins, kad jūsų automobilis būtų nutemptas iki artimiausio arba iki „Jaguar“ ir „Land Rover“ įgaliotojo serviso remontui.

„Jaguar“ ir „Land Rover“ pagalbos tarnyba pasirūpins, kad būtų suteiktas pakaitinis automobilis iki 4 kalendorinių dienų, kol automobilis bus suremontuotas įgaliotajame servise.