„Range Rover Sport“ gamintojai pasiūlė progresyvios išvaizdos riboto leidimo „Satin Edition“ versiją

Range Rover Sport Satin Edition
  • Pristatoma „Range Rover Sport Satin Edition“ versija padengta satino danga, kuri pabrėžia automobilio pažangų dizainą ir apsaugo dažų sluoksnį.
  • Visoje Europoje galima įsigyti tik 100 šių riboto leidimo „Dynamic“ komplektacijos automobilių. Yra galimybė rinktis iš keturių skirtingų spalvų.

Galingos išvaizdos riboto leidimo modelis: toks yra sportine prabanga pasižymintis „Range Rover Sport Satin Edition“ versijos automobilis su išskirtine satino apdaila. Iš viso Europoje bus išleista tik 100 šio specialaus leidimo „Dynamic“ komplektacijos visureigių, kuriuose dar pabrėžtiniau dera sportiškumas, progresyvumas ir prabanga. Pirkėjai galės rinktis vieną iš keturių dažų spalvų ir vieną iš trijų variklių.

Range Rover Sport Satin Edition

Metalizuoti „Satin Edition“ versijos automobilio dažai padengti satino sluoksniu. Tai dar labiau sustiprina vizualinį dinamiškumą ir pažangų, išskirtinį „Range Rover Sport“ dizainą.

Dėl satininio švytėjimo šis automobilis tiesiog gniaužia kvapą, be to, satino sluoksnis apsaugo dažų dangą ir padidina jos patvarumą. Vairuotojai gali rinktis iš „Eiger Grey“ pieniškos pilkos, „Varesine Blue“ pilkai mėlynos, „Giola Green“ žalios ir „Charente Grey“ rusvai pilkos spalvų.

„Tai puiki proga Europos šalių klientams įsigyti vizualiai itin patrauklų ir visiškai išskirtinį modelį. Satininė naujojo „Range Rover Sport Satin Edition“ apdaila papildomai pabrėžia su niekuo nesupainiojamą „Range Rover Sport“ kėbulo dizainą, kuriam būdingas redukcionizmo principas. Tuo pat metu jis apsaugo dažų dangą nuo pažeidimų, kuriuos sukelia įbrėžimai ir aštriabriauniai akmenėliai“,sako „Range Rover“ prekių ženklo direktorius Europoje Brianas Fousse’as.

Range Rover Sport Satin Edition

Be satino apdailos, ši modelio versija pasižymi daugybe patrauklių akcentų. Specialaus leidimo visureigyje yra kontrastingas juodas stogas, taip pat pritaikytas juodos išorės apdailos „Black Exterior Pack“ paketas su „Narvik Black“ detalėmis, kurios apima radiatoriaus groteles, užrašus ant kėbulo bei oro įsiurbimo angas.

Range Rover Sport Satin Edition

„Range Rover Sport Satin Edition“ modelis gali būti „Dynamic SE“ ir „Dynamic HSE“ versijų, su viena iš trijų galios sistemų. D250 AWD versija siūloma su 3 litrų darbinio tūrio 6 cilindrų turbodyzeliniu varikliu ir dalinio hibrido sistema (angl. Mild Hybrid Electric Vehicle, MHEV). Šio variklio galia siekia 183 kW (249 AG). D300 AWD versija komplektuojama su tos pačios technologijos 221 kW (300 AG) galią išvystančia jėgaine.

Range Rover Sport Satin Edition

Taip pat galima rinktis ir iš tinklo įkraunamo hibrido versiją P460e su 3 litrų 6 cilindrų turbobenzininiu varikliu bei elektros motoru. Bendra šios sistemos galia siekia 338 kW (460 AG), o naudojant vien elektros režimą galima nuvažiuoti iki 121 kilometro (pagal kombinuotąjį WLTP metodą).

Tad „Range Rover Sport“ vėl iš naujo apibrėžia „sportinę prabangą“. Iš pagrindų naujai sukurtame trečiosios kartos modelyje puikiai dera saugus ir instinktyvus valdymas kelyje su legendiniu, šiam prekių ženklui būdingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir pažangiausiomis ryšio technologijų paslaugomis.