PLATINUM

Speciali priežiūros programa, skirta 5 metų ar senesniems „Land Rover“ automobiliams

PLATINUM SERVISO PROGRAMA

Mėgautis vairavimu turi būti itin paprasta ir saugu, net jei automobiliu naudojatės ne vienerius metus. Pasibaigus garantiniam laikotarpiui, patikėkite savojo automobilio priežiūrą automobilių gamintojo „Land Rover“ paruoštiems meistrams ir nevaržomi mėgaukitės tinkamai veikiančiu automobiliu. Mes sukūrėme jūsų „Land Rover“ automobilį, tad leiskite mums juo pasirūpinti.


PLATINUM programą parengėme klientams, vairuojantiems 5 metų ar senesnius „Land Rover“ automobilius. Nusprendę pasinaudoti PLATINUM programa, galėsite būti tikri, kad jūsų automobilį apžiūrės ir jo priežiūros darbus atliks automobilių gamintojo „Land Rover“ paruošti meistrai, naudojantys originalias atsargines dalis.

Į PLATINUM programą įeina:

1. Variklio alyvos ir filtro keitimas

Reguliariai keičiant variklio alyvą, užtikrinamas ilgesnis variklio eksploatavimo laikotarpis, taip pat tinkamas variklio veikimas. Mes naudojame „Castrol“ variklių alyvą, kuri užtikrina optimalų variklio tepimą.

2. Automobilio diagnostika

Automobilio gamintojo paruoštas meistras atliks nuodugnią daugiau nei 20 automobilio komponentų patikrą. Nustatę kokių nors defektų, jus informuosime. Parengėme „Platinum“ kainoraštį papildomiems darbams, kuriuos būtina atlikti, norint nedelsiant pašalinti rimtesnius gedimus.

PAPILDOMI DARBAI

Vertingas automobilis nusipelnė atitinkamos priežiūros. Diagnostikos metu nustatytos problemos yra užfiksuojamos ir apie jas pranešama naudojantis elektronine platforma. Peržiūrėjome ne tik PLATINUM programos kainą, bet ir papildomai atliekamų darbų kainas. Daugumai įprastų su automobilio technine priežiūra susijusių papildomų darbų, pavyzdžiui, stabdžių remontui, filtrų, skysčių, valytuvų ir uždegimo žvakių keitimui, taikoma speciali PLATINUM nuolaida – 20 % nuolaida dalims ir 20 % nuolaida priežiūros darbams.

Kvalifikuoti meistrai visus darbus kokybiškai atlieka naudodami tik originalias dalis. Originalios dalys yra pritaikytos būtent jūsų automobiliui. Be to, joms suteikiama vienų metų garantija.

Keletas papildomų darbų pavyzdžių su darbo ir dalių kainomis:

• Modelis „Discovery 4“: galinių stabdžių trinkelių keitimas – nuo 103 EUR
• Modelis „Freelander 2“: priekinių stabdžių diskų keitimas (dyzelinio modelio) – 151 EUR
• Modelis „Range Rover Sport TDV6“ (3,0 l): degalų filtro keitimas – 95 EUR
• Modelis „Evoque“: priekinių valytuvų šluotelių keitimas – 33 EUR
• Modelis „Defender“: variklio oro filtro keitimas – 59 EUR
• Modelis „Range Rover“ (TDV8, 3,6 l): papildomo varomojo diržo keitimas – 117 EUR

Mūsų oficialus pardavėjas mielai supažindins jus su išsamesne informacija ir patikslins, ar programa yra taikoma ir jūsų automobiliui. Registruokitės, o mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus apie PLATINUM paslaugas.

„LAND ROVER“ SERVISAS - SAVO „LAND ROVER“ PATIKĖKITE AUKŠČIAUSIO LYGIO PROFESIONALAMS

Rinkitės tuos, kurie apie „Land Rover“ žino viską ir dar daugiau! Patikėdami savąjį „Land Rover“ mums būsite tikri, kad juo rūpinsis profesionalų komanda, kurios tikslas – kilstelti Jūsų „Land Rover“ į dar aukštesnį lygį.

Oficialus „Land Rover“ servisas - tai:
• Remonto darbai atliekami pagal „Land Rover“ instrukcijas ir specifikacijas
• Tik originalios „Land Rover“ atsarginės dalys, kurioms suteikiama 1 metų garantija
• Naudojami originalūs, aukščiausius standartus atitinkantys įrankiai ir įranga
• Pasaulinius standartus atitinkanti, nuolat tobulėjanti profesionalų komanda, kuriai išties rūpi Jūsų „Land Rover“