PLATINUM Programa

PLATINUM Programa

PLATINUM SERVISO PROGRAMA

Vairuodami turite jaustis saugūs ir nepatirti nemalonių netikėtumų, net jei automobiliu naudojatės jau nebe pirmus metus, o jo gamyklinė garantija yra pasibaigusi. Leiskite „Land Rover“ gamintojo paruoštiems meistrams pasirūpinti jūsų automobiliu pasibaigus jo garantiniam laikotarpiui, kad būtų užtikrinta nuolatinė automobilio priežiūra ir jis veiktų taip, kaip turėtų veikti. Automobiliui senstant, jam tenka skirti daugiau dėmesio, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad turi didėti planinės eksploatacinės priežiūros išlaidos.

PLATINUM PROGRAMA sukurta aptarnauti klientus, kurių Land Rover amžius yra 4 metai ar senesni. Nusprendę pasinaudoti PLATINUM programa, galėsite būti tikri, kad jūsų automobilį apžiūrės ir jo priežiūros darbus atliks automobilių gamintojo „Jaguar“ paruošti meistrai, naudojantys originalias atsargines dalis. Be įprastų planinių techninės priežiūros darbų, apsilankymo metu valytuvų šepetėliai keičiami su tokia pačia nuolaida, kaip ir įprastos planinės techninės priežiūros metu.

Į PLATINUM programą įeina:

1. Įprasta planinė techninė priežiūra (priklausomai nuo automobilio eksploatacinės priežiūros intervalo);

2. Valytuvų šepetėlių keitimas siūlomas su tokia pačia nuolaida kaip ir planinės techninė priežiūros metu.

3. Elektroninė automobilio diagnostika.

Automobilio gamintojo paruoštas meistras atliks nuodugnią daugiau nei 20 automobilio komponentų patikrą. Nustatę kokių nors defektų, jus informuosime, o neatidėliotinos problemos gali būti pašalintos iš karto vizito metu.
<h2><b>Į PLATINUM programą įeina:

„PLATINUM“ PROGRAMOS KAINA

Vertingas automobilis reikalauja daugiau dėmesio, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad turi didėti eksploatacinės priežiūros išlaidos. PLATINUM PROGRAMOS kainodara grindžiama dinamišku ir progresyviu kainodaros metodu, pagrįstu automobilio amžiumi. Kuo senesnis automobilis, tuo didesnę nuolaidą nuo rekomenduojamos mažmeninės kainos (RRP) gausite. Pavyzdžiui, kai jūsų automobilio amžius yra 6 metai, taikome -10% nuolaidą nuo įprastos planinės priežiūros paslaugos kainos.

AUTOMOBILIO AMŽIUS NUOLAIDA NUO PLANINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ KAINOS (rekomenduojamos mažmeninės kainos)*
0 0
1 0
2 0
3 0
4 -5%
5 -5%
6 -10%
7 -10%
8 -15%
9 -15%
10 -20%
10+ -20%

* Nuolaida, taikoma darbo ir dalių kainai.

Kvalifikuoti meistrai visus darbus kokybiškai atlieka naudodami tik originalias dalis. Originalios dalys yra pritaikytos būtent jūsų automobiliui. Be to, joms suteikiama vienų metų garantija.

„LAND ROVER“ SERVISAS - SAVO „LAND ROVER“ PATIKĖKITE AUKŠČIAUSIO LYGIO PROFESIONALAMS

Rinkitės tuos, kurie apie „Land Rover“ žino viską ir dar daugiau! Patikėdami savąjį „Land Rover“ mums būsite tikri, kad juo rūpinsis profesionalų komanda, kurios tikslas – kilstelti Jūsų „Land Rover“ į dar aukštesnį lygį.

Oficialus „Land Rover“ servisas - tai:
• Remonto darbai atliekami pagal „Land Rover“ instrukcijas ir specifikacijas
• Tik originalios „Land Rover“ atsarginės dalys, kurioms suteikiama 1 metų garantija
• Naudojami originalūs, aukščiausius standartus atitinkantys įrankiai ir įranga
• Pasaulinius standartus atitinkanti, nuolat tobulėjanti profesionalų komanda, kuriai išties rūpi Jūsų „Land Rover“
<h2><b>„LAND ROVER“ SERVISAS - SAVO „LAND ROVER“ PATIKĖKITE AUKŠČIAUSIO LYGIO PROFESIONALAMS