RINKITĖS ELEKTROMOBILĮ IŠ
„LAND ROVER“

LEGENDINĖS GALIMYBĖS IR PRABANGA
PERKURTA

Daugiau nei septynis dešimtmečius „Land Rover“ metė iššūkį galimybėms.

Šiandien elektra varomi galingiausi ir prabangiausi pasaulyje SUV automobiliai pasižymi didesniu tvarumu, greita reakcija ir rafinuotumu.

NAUJASIS „RANGE ROVER ELECTRIC“

NAUJASIS „RANGE ROVER ELECTRIC“

Kai preciziškumas ir meistriškumas dera su įprasta „Range Rover“ prabanga ir užtikrina beveik tylų, visiškai elektrinį variklį, nulinę išmetamųjų dujų emisiją ir galimybę naudotis greičiausiais viešaisiais įkrovimo tinklais.
ELEKTRINIS VAIRAVIMAS

ELEKTRINIS VAIRAVIMAS

Elektromobiliai kiekvieną kilometrą įveikia su nuliniu išmetamųjų dujų kiekiu. Mūsų naujoji įkraunamų elektrinių hibridinių automobilių (PHEV) serija sukurta taip, kad sumažintų išmetamųjų teršalų kiekį, naudojant visus elektromobilių (EV) ir hibridų važiavimo režimus.
NAUJAS RAFINUOTUMO PASAULIS

NAUJAS RAFINUOTUMO PASAULIS

Mūsų įkraunami elektriniai hibridai (PHEV) ir švelnūs hibridai (MHEV) papildo legendines „Land Rover“ galimybes beveik tyliai veikiančia elektros galia ir didesniu rafinuotumu.

„LAND ROVER“ ELEKTRINĖ IR HIBRIDINĖ GALIA

ELEKTRINIS

ELEKTRINIS

Elektromobiliai varomi elektros varikliu ir baterija. Vietoj to, kad degalinėje pildytumėte degalus, automobilį galite įkrauti naudodami namų įkroviklį. Važiuodami galite naudotis greituoju nuolatinės srovės įkrovimu viešosiose įkrovimo stotelėse. Važinėdami elektra varomais automobiliais, mažinate anglies dvideginio išmetimą ir savo anglies pėdsaką.
ELEKTRA ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS (PHEV)

ELEKTRA ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS (PHEV)

Elektros variklis ir baterija su papildomu varikliu. Daugumą trumpesnių kelionių važiuokite tik elektra, kad į aplinką neišmestumėte jokių išmetamųjų dujų. Retkarčiais ilgesnėse kelionėse elektros ir degalų derinys suteikia daugiau saugumo. Bateriją lengva įkrauti tiek namuose, tiek kelionės tikslo vietoje.
ŠVELNUSIS HIBRIDAS (MHEV)

ŠVELNUSIS HIBRIDAS (MHEV)

„Land Rover“ švelniojo hibrido technologiją naudojantys automobiliai padidina benzininių ir dyzelinių variklių efektyvumą ir rafinuotumą, nes pakartotinai panaudoja energiją, sukauptą lėtėjimo ir regeneracinio stabdymo metu. Kadangi jie neturi elektrinio variklio, jie negali važiuoti vien elektra ir jų nereikia įkrauti.

ELEKTROMOBILIO VAIRAVIMAS

ĮKROVIMAS NAMUOSE ARBA KELIONĖJE

ĮKROVIMAS NAMUOSE ARBA KELIONĖJE

Namų įkroviklis yra patogiausias būdas pradėti kiekvieną dieną visiškai įkrautomis baterijomis. Įkrovimas kelionės tikslo vietoje puikiai tinka norint laiku papildyti bateriją išvykus toliau nuo namų.
GALIMYBĖ VAŽIUOTI KELIU IR BEKELE

GALIMYBĖ VAŽIUOTI KELIU IR BEKELE

Važiuodami ne pramintais keliais įsitikinsite, kad elektra akimirksniu suteikia galios sudėtingiausioms vietovėms ir nuvažiavimo kampams. Dėl išskirtinės prošvaisos ir 1 gebėjimo įveikti brastas nereikia vengti iššūkių.
EV SUTAUPYMAI

EV SUTAUPYMAI

Elektra varomas automobilis gali padėti sutaupyti pinigų ištisus metus – nuo galimo mokesčių taupymo iki mažesnių eksploatavimo išlaidų ir jokių mokesčių miestų centrinėse zonose.
NAUJOS EROS PRADŽIA

NAUJOS EROS PRADŽIA

Norime gyventi pasaulyje, kuriuo gali mėgautis visi. Teršalų neišmetantys elektromobiliai yra mūsų prabangių SUV automobilių ateitis.

„LAND ROVER“ ELEKTRIFIKUOTI AUTOMOBILIAI

Susipažinkite su mūsų elektrinių ir elektrinių hibridinių automobilių asortimentu, atspindinčiu modernią „Land Rover“ galimybių ir šiuolaikinės prabangos viziją.

Apsilankykite vietinio pardavėjo svetainėje, kad sužinotumėte, kokie modeliai prieinami Jūsų rinkoje.