„DEFENDER OCTA“

Ekstremaliems nuotykiams. Galingiausias kada nors sukurtas „Defender“.

DRĄSI IŠVAIZDA

TIKSLINGAS DIZAINAS

Mėgaukitės išskirtiniu našumu ir neprilygstamomis galimybėmis. Padidinta „Defender OCTA“ prošvaisa ir platesnė provėža nėra tik įvaizdžio dalis.

NEPRILYGSTAMA GALIA

VAŽIAVIMO REŽIMAI

Norėdami patirti maksimaliai jaudinančią patirtį bekelėje, pasirinkite „OCTA“ važiavimo režimą, išsiskiriantį unikaliu stabdžių sistemos kalibravimu, pritaikytu važiuoti biraus žvyro paviršiais. Optimaliai suderintas „Dynamic Mode“ užtikrina geresnes važiavimo savybes kelyje. Įjungus kiekvieną iš šių režimų, salonas apšviečiamas ryškia raudona spalva, o ekrano sąranka pakeičiama, užtikrinant optimalų tokių parametrų kaip galia, sukimo momentas ir šoninės G jėgos matomumą.

„6D DYNAMICS“ PNEUMATINĖ PAKABA

Naujoji „6D Dynamics“ pneumatinė pakaba su hidrauliniais tarpusavyje sujungtais amortizatoriais ir reguliuojamo aukščio pneumatinėmis spyruoklėmis sumaniai reaguoja į vairavimo stilių. Ši geriausia klasėje sistema užtikrina sportinio automobilio vairavimo savybes primenantį važiavimą kelyje ir geresnį valdymą važiuojant bet kokia danga.
DVIEJŲ TURBINŲ V8 VARIKLIS

DVIEJŲ TURBINŲ V8 VARIKLIS

Greita reakcija į akceleratoriaus paspaudimą, išskirtinės valdymo savybės ir didesnis degalų suvartojimo efektyvumas. 48 V švelnioji hibridinė sistema padidina V8 variklio sukimo momentą ir pagerina pagreitėjimą.
„INTEGRATED POWER BRAKE“ SISTEMA

„INTEGRATED POWER BRAKE“ SISTEMA

Ekstremalus našumas reikalauja ypatingos stabdymo jėgos. Dėl specialiai „Defender OCTA“ pritaikytų stabdžių trinkelių, apkabų ir stabdžių diskų, nauja „Integrated Power Brake“ stabdžių sistema padeda užtikrinti tolygų stabdymo efektyvumą.
AKTYVIOJI IŠMETIMO SISTEMA

AKTYVIOJI IŠMETIMO SISTEMA

„Defender OCTA“ montuojama aktyvioji išmetimo sistema, kuri užtikrina optimalų temperatūros valdymą „OCTA“ režimu ir suteikia automobiliui išskirtinį riaumojimą.

MAKSIMALI GALIA

635 AG

467 kW.

0-100 km/val.

4,0 SEK.

0-100 km per 4,0 sek.

MAKSIMALUS SUKIMO MOMENTAS

750NM

5.855 aps./min.

CO2 EMISIJOS (NUO)

294G/KM

20 procentų sumažinimas2.

ĮVEIKITE BET KOKĮ RELJEFĄ

Įrodęs savo galimybes ledo tyruose Švedijoje, kopdamas uolomis JAV ir Sacharos dykumos smėlynuose*. „Defender OCTA“, bandymų metu įveikęs daugiau nei milijoną kilometrų ir atlaikęs per 13 000 papildomų testų, yra vienintelis „Defender“, užkariavęs visas ekstremalias Eastnoro pilies trasas.

PRAVAŽUMAS VANDENYJE

PRAVAŽUMAS VANDENYJE

„Defender OCTA“ gali pravažiuoti gilesnius vandenis nei bet kuris kitas „Defender“ – jo įveikiamas brastos gylis, siekiantis iki vieno metro, yra dvigubai didesnis nei pirmojo „Defender“ modelio.**.
OPTIMALI TRAUKA

OPTIMALI TRAUKA

Specialiai šiam modeliui sukurtų 838 mm skersmens padangų – didžiausių kada nors sumontuotų „Defender“ – pasirinkimas, įskaitant universaliąsias visų sezonų padangas ar pažangias, bekelei pritaikytas padangas.
VAŽIAVIMAS BEKELE

VAŽIAVIMAS BEKELE

Pasižymėdamas didesne prošvaisa ir ratų artikuliacija, „Defender OCTA“ garantuoja neprilygstamą važiavimą bet kokiu reljefu.

MODERNUS DIZAINAS

„BODY AND SOUL SEATS“ SĖDYNĖS

Automobilyje sumontuota naujos kartos vibroakustinė technologija užtikrina daugiajutiminę garso patirtį, panaudojant pramonėje pirmaujančią „SUBPACTM“ garso sistemos platformą. Šios ypač pažangios „Body and Soul Seats“ (BASS) sėdynės taip pat apima šešias sveikatingumo programas. Ne tik išgirskite garsą – pajuskite jį.
DINAMIŠKOS DETALĖS

DINAMIŠKOS DETALĖS

Kur pažvelgsite, pastebėsite modernias detales, tokias kaip valdikliai su „Moonlight Chrome“ apdaila ir papildomai pasirenkamas „Chopped Carbon Fibre“ dekoras1. Naujo dizaino vairas pasižymi permatomomis pavarų perjungimo mentelėmis su apšviečiamais kraštais.
NAUJOVIŠKOS MEDŽIAGOS

NAUJOVIŠKOS MEDŽIAGOS

Rinkitės iš keturių skirtingų spalvų schemų ir šiuolaikiškų medžiagų, įskaitant „UltrafabricsTM“ dirbtinę arba pusiau anilino odą. Kiekviena interjero parinktis išsiskiria unikaliomis savybėmis, tokiomis kaip grafiniai puošybos elementai ir „KvadratTM“ „Steelcut“ apmušalai, skirti specialiai „Defender OCTA“.

PREMJEROS LEIDIMAI

„DEFENDER OCTA EDITION ONE“

Išskirtinių gebėjimų paraiška. Su „Faroe Green“ kėbulo spalva, 20 colių kaltiniais ratlankiais ir „Chopped Carbon Fibre“ anglies pluošto apdailos detalėmis.
SURASKITE ATSTOVĄ

TĘSKITE ATRADIMUS

MODELIAI IR SPECIFIKACIJOS

MODELIAI IR SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite visą modelių gamą ir specifikacijas.
„DEFENDER 110“

„DEFENDER 110“

SUSIKRAUKITE DAIKTUS IR VAŽIUOKITE KUR SUGALVOSITE.

*Vairavimui bekelėje reikalingos specialios praktinės žinios ir patirtis. Išlieka sužalojimų ir apgadinimų pavojus. Vairuodami visada įvertinkite savo sugebėjimus. Visada patikrinkite maršrutą, paviršių, pagrindą ir išvažiavimą prieš įvažiuodami į užšalusią vietovę.

**Prieš važiuodami į vandenį visada patikrinkite maršrutą ir išvažiavimą.

1Galima tik „DEFENDER OCTA EDITION ONE“ versijoje.
2Palyginti su ankstesniu „Defender 110 V8“.