EKSPLOATAVIMAS

EKSPLOATAVIMAS

ĮGALIOTIEJI TECHNINĖS PRIEŽIŪROS CENTRAI

Tik automobilių gamintojo „Land Rover“ įgaliotieji techninės priežiūros centrai atitinka mūsų taikomus griežtus kokybės standartus ir užtikrina visišką naujai įsigyto automobilio apsaugą bei garantijų galiojimą.

PAGALBA KELYJE

Mažai tikėtinu gedimo ar nelaimingo atsitikimo atveju tam tinkamai paruošti meistrai atvyks į įvykio vietą. Prireikus, pasirūpinsime, kad galėtumėte tęsti kelionę, ir padengsime su tuo susijusias išlaidas.

PRIEDAI

Pritaikykite savąjį „Land Rover“ automobilį pagal asmeninius poreikius, išsirinkę įvairių priedų iš didelio būtent jūsų turimam modeliui pritaikytų priedų, pagamintų laikantis griežtų kokybės standartų, asortimento.

GARANTIJA

Suteikiama „Land Rover Warranty“ garantija užtikrina aukščiausio lygio apsaugą ir leidžia išvengti nemalonių rūpesčių pasibaigus trejų metų gamintojo garantijai.

PRIEDAI

Didelis kokybiškų priedų asortimentas leidžia išnaudoti visas „Land Rover“ automobilių teikiamas galimybes.
PRIEDAI
SALONAS

SALONAS

Automobilių gamintojo „Land Rover“ patvirtintus priedus, leisiančius susikurti norimą aplinką (nuo aukščiausios kokybės tekstilinių kilimėlių iki individualizuotų slenksčių apdailos juostelių), galite rinktis kada tik panorėję.
IŠORĖ

IŠORĖ

Suteikite savo automobiliui išskirtinumo, pasirinkę įvairių priedų – nuo nuleidžiamųjų šoninių paminų iki apsauginių rėmų ir nerūdijančiojo plieno dugno apsaugų tiek priekyje, tiek gale.
DAIKTŲ GABENIMAS IR VILKIMAS

DAIKTŲ GABENIMAS IR VILKIMAS

Rinkitės specialius priedus daiktams gabenti, įskaitant stogo skersinius, kurie atitiks jūsų gyvenimo būdą ir leis optimaliai išnaudoti automobilių „Land Rover“ siūlomas daiktų vežimo galimybes.
PRIEDAI

PRIEDAI

Pritaikykite savąjį „Land Rover“ automobilį pagal asmeninius poreikius, pasirinkę įvairių priedų iš didelio būtent jūsų automobiliui pritaikytų priedų asortimento. Į siūlomų priedų asortimentą taip pat įeina vaikiški vežimėliai ir bagažinės įdėklai, kurie puikiai atitiks jūsų šeimos ir augintinių poreikius.

ĮGALIOTIEJI TECHNINĖS PRIEŽIŪROS CENTRAI

Mūsų įgaliotųjų techninės priežiūros centrų darbuotojai turi išskirtinės patirties visose „Land Rover“ automobilių techninės priežiūros srityse. Būtent šie centrai atitinka griežtus automobilių gamintojo „Land Rover“ nustatytus kokybės ir klientų aptarnavimo standartus. Norėdami užtikrinti visišką naujojo automobilio apsaugą ir suteiktų garantijų galiojimą bei išlaikyti puikias automobilio savybes ir saugumą, kreipkitės į įgaliotuosius techninės priežiūros centrus.
RASKITE PREKYBOS ATSTOVĄ

KO GALITE TIKĖTIS

Meistrai naudoja diagnostinę įrangą, skirtą automobilio mechaninių ir elektroninių sistemų būklei įvertinti. Atlikę diagnostiką, meistrai suremontuos jūsų automobilį, naudodami originalias automobilių gamintojo „Land Rover“ dalis.

ATLIKUS DARBUS

Taikome skaidrią mokesčių politiką. Be to, jei tenkinamos nustatytos sąlygos, automobilis suremontuojamas pagal suteiktą garantiją. Į remonto kainą įeina visų originalių dalių kaina. Atlikus darbus, atnaujinama jūsų automobilio techninės priežiūros istorija.

ORIGINALIOS DALYS

Automobilių gamintojo „Land Rover“ tiekiamos originalios dalys yra pritaikytos būtent jūsų automobiliui ir leidžia užtikrinti maksimalią įsigyto „Land Rover“ automobilio tarnavimo trukmę.

„CASTROL“ VARIKLIO ALYVA

Automobilių gamintojas „Land Rover“ rekomenduoja rinktis itin kokybišką „Castrol EDGE Professional“ variklio alyvą, atitinkančią naujausius techninius reikalavimus ir užtikrinančią optimalų variklio veikimą.

GARANTIJOS IR ATŠAUKIMAS IŠ RINKOS

„LAND ROVER MANUFACTURER“ GAMINTOJO GARANTIJA

„LAND ROVER MANUFACTURER“ GAMINTOJO GARANTIJA

Naujiems „Land Rover“ automobiliams suteikiama trejų metų neribotos ridos gamintojo garantija, pagal kurią teikiamos nemokamos remonto ir pagalbos kelyje paslaugos.
GARANTIJA NUO KOROZIJOS IR DAŽŲ DANGAI SUTEIKIAMA GARANTIJA

GARANTIJA NUO KOROZIJOS IR DAŽŲ DANGAI SUTEIKIAMA GARANTIJA

Jūsų „Land Rover“ automobilis yra sukurtas naudoti ekstremaliomis sąlygomis, todėl turi apsaugą, kuri leis jam atrodyti nepriekaištingai. „Land Rover“ įgaliotasis autoservisas pagal garantiją nemokamai suremontuos ar pakeis surūdijusias kėbulo dalis arba pašalins dažų pažeidimus.
DALIMS SUTEIKIAMA GARANTIJA

DALIMS SUTEIKIAMA GARANTIJA

Automobilyje įtaisius originalią gamintojo „Land Rover“ dalį, jai suteikiama 12 mėnesių garantija nuo gamybos trūkumų.
ATŠAUKIMAS IŠ RINKOS

ATŠAUKIMAS IŠ RINKOS

Itin mažai tikėtinu „Land Rover“ automobilių atšaukimo iš rinkos atveju savininkams suteikiama visa reikiama informacija ir nurodoma, kokių veiksmų reikia imtis.

SISTEMŲ NAUJINIMAS

„BLUETOOTH®“ RYŠYS

„BLUETOOTH®“ RYŠYS

„Land Rover“ automobiliuose galite naudotis „Bluetooth®“ ryšiu – mobiliųjų telefonų sistema, prie kurios galite prijungti patvirtintų modelių laisvų rankų įrangą. Tai reiškia, kad galėsite naudotis įvairiomis išmaniojo telefono funkcijomis neišėmę jo iš lagamino ar kišenės. Šios funkcijos valdomos naudojant informacijos ir pramogų sistemą, jutiklinį ekraną, ant vairo įtaisytus mygtukus arba balso komandomis.
NAVIGACIJOS SISTEMA IR ŽEMĖLAPIAI

NAVIGACIJOS SISTEMA IR ŽEMĖLAPIAI

Jei automobilyje įdiegta senesnė nei vienų metų palydovinė navigacijos sistema, įdiegiamas „Land Rover“ navigacijos sistemos naujinys, į kurį įeina naujausi žemėlapių pakeitimai. Į žemėlapius kasmet įtraukiama tūkstančiai naujų lankytinų vietų. Be to, įdiegus sistemos naujinius, užtikrinamas nepriekaištingas trumpiausio ir greičiausio maršrutų parinkimo funkcijos veikimas.

INSTRUKCIJOS IR VADOVAI

INSTRUKCIJOS IR VADOVAI

INSTRUKCIJOS IR VADOVAI

Ar žinojote, kad galite atsisiųsti buvusių ir esamų „Land Rover“ automobilių modelių naudotojo vadovus ir techninę informaciją? Taip pat esame paruošę daug mokomųjų vaizdo įrašų, kurie padės iš turimo automobilio gauti viską, kas įmanoma.
„APPLE“ OPERACINEI SISTEMAI SKIRTA MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ „iGUIDE“

„APPLE“ OPERACINEI SISTEMAI SKIRTA MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ „iGUIDE“

Mobilioji programėlė „iGuide“ yra virtuali naujai įsigyto automobilio instrukcija ir skaitmeninė naudotojo vadovo versija. Programėlėje skaitmenine forma pateikiama informacija apie automobilio savybes, funkcijas ir teikiamas galimybes. Šią informaciją galite peržiūrėti mobiliajame prietaise, kuriame įdiegta „Apple“ operacinė sistema.
„ANDROID“ OPERACINEI SISTEMAI SKIRTA MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ „iGUIDE“

„ANDROID“ OPERACINEI SISTEMAI SKIRTA MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ „iGUIDE“

Mobilioji programėlė „iGuide“ yra virtuali naujai įsigyto automobilio instrukcija ir skaitmeninė naudoto vadovo versija. Programėlėje skaitmenine forma pateikiama informacija apie automobilio savybes, funkcijas ir teikiamas galimybes. Šią informaciją galite peržiūrėti mobiliajame prietaise, kuriame įdiegta „Android“ operacinė sistema.

PAGALBA KELYJE

Gera žinoti, kad, sugedus automobiliui, įvykus avarijai ar užrakinus automobilio raktelius jo salone, į pagalbą atskubės tinkamai automobilių gamintojo „Land Rover“ paruoštas meistras.

PAGALBOS KELYJE PRIVALUMAI

PAGALBOS KELYJE PRIVALUMAI

Galite pasikliauti pagalbos kelyje komanda. Pagalbos kelyje paslaugomis galėsite naudotis visą naujajam automobiliui suteiktos garantijos galiojimo laikotarpį. Automobilių gamintojo „Land Rover“ paruošti meistrai paprastai gali pašalinti gedimus įvykio vietoje. Priešingu atveju, jūsų automobilį nugabensime į automobilių gamintojo „Land Rover“ įgaliotąjį techninės priežiūros centrą, pasirūpinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę, ir padengsime su tuo susijusias išlaidas. Kai kuriais atvejais taip pat kompensuojame nakvynės išlaidas.
REMONTAS ĮVYKUS AVARIJAI

REMONTAS ĮVYKUS AVARIJAI

Mūsų paruošta remonto paslaugų programa „Accident Services Programme“ leidžia naudotis plataus mūsų įgaliotųjų autoservisų tinklo paslaugomis. Šiuose autoservisuose dirbantys meistrai baigia visapusiškus mokymus ir turi reikiamą kvalifikaciją tiek smulkiems gedimams, tiek didelei susidūrimo padarytai žalai šalinti. Esame tvirtai pasiryžę užtikrinti aukščiausius standartus atitinkantį „Land Rover“ automobilių remontą.

SISTEMA „LAND ROVER INCONTROL“

Įvairios programėlės, užtikrinančios nuolatinį ryšį su automobiliu.
SISTEMA „LAND ROVER INCONTROL“

VARIKLIAI IR IŠMETAMŲ TERŠALŲ KIEKIAI

Pasaulinė suderinta lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūra (WLTP)

Pasaulinė suderinta lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūra (WLTP)

Greitai ir paprastai naudojamas sąvadas, kuriame pateikiami naujausi degalų naudojimo efektyvumo vertinimo rezultatai.
DYZELINO KIETŲJŲ DALELIŲ FILTRAS

DYZELINO KIETŲJŲ DALELIŲ FILTRAS

Kas yra dyzelinių variklių kietųjų dalelių filtras (DPF) ir kodėl jis yra svarbus?
AUTOMOBILIS SU NAUJU DYZELINIU VARIKLIU, BENZININIU VARIKLIU AR ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS (PHEV) AUTOMOBILIS?

AUTOMOBILIS SU NAUJU DYZELINIU VARIKLIU, BENZININIU VARIKLIU AR ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS (PHEV) AUTOMOBILIS?

Nesvarbu, dažniau važiuosite mieste, kur tenka dažnai sustoti intensyviame eismo sraute, ar leisitės į tolimesnes keliones, atsakykite į penkis trumpus klausimus ir raskite jums tinkamiausią modelio versiją.