LAND ROVER <br>ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

LAND ROVER
ĮKRAUNAMI HIBRIDAI

PHEV – MŪSŲ GERIAUSIOS ŠIUOLAIKINĖS TECHNOLIGIJOS

„Land Rover“ yra sukurtas Lietuvos sąlygoms. Jo neprilygstama visų varančiųjų ratų sistema ir reagavimo į kelio dangą sistema nuveš jus ten, kur kiti negali. Nesvarbu, koks oras.

Dabar galima išsirinkti ir iš plačios PHEV įkraunamų- hibridų gamos.

RANGE ROVER PHEV ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Nuo 2022 m. sausio mėn.Neprilygstamas rafinuotumas ir prabanga

RANGE ROVER SPORT PHEV ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Išraiškingas, įspūdingas, nepralenkiamas.

RANGE ROVER SPORT ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Pats dinamiškiausias pasirinkimas „Range Rover“ kolekcijoje. Įkraunamas hibridas visada yra keturiais ratais varomas, o vieno įkroviklio nuotolis yra 48 kilometrai (WLTP). Jei norite važiuoti toliau nei kiti, tai garantuoja 850 mm gylio vandens įveikimas.

Kainos nuo 93 450 €

RANGE ROVER VELAR PHEV ĮKRAUNAMAS

Prabangus SUV, kuris šeimos gamoje yra tarp „Range Rover Evoque“ ir „Range Rover Sport“, pirkėjams siūlo puikų išvaizdos ir technologijų balansą, o nuo šiol turi ir elektros pavarą. Naujas „P400e“ iš tinklo įkraunamas hibridas užtikrina švelnų važiavimą, o bendra hibridinės sistemos galia siekia 404 AG ir 640 Nm sukimo momentą. Jis pasižymi vien tik elektra nuvažiuojamu 53 kilometrų atstumu.

Kaina nuo 76 200 EUR

RANGE ROVER EVOQUE PHEV ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Tylus, bet pastebimas. Naujasis įkraunamas hibridinis „Range Rover Evoque P300e“ siūlo puikų elektrinio ir benzininio variklio derinį. Vien tik elektros energija gali nuvažiuoti iki 55 kilometrų, visiškai įkrauti akumuliatorių iki 80% tik per 30 minučių (DC) ir mėgautis nepakartojamu „Range Rover“ stiliumi, kad ir kokia būtų kelio būklė. Skaitykite daugiau apie 309 arklio galios variklį.

Kaina nuo 59 500 EUR

DISCOVERY SPORT ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Įsitraukite į didesnį nuotykį. Naujasis „Land Rover Discovery Sport P300e“ yra įkraunamas hibridas, kuris vien elektra gali nuvažiuoti iki 55 kilometrų. Iš viso 309 nuotykių reikalaujančios arklio galios, unikali keturių ratų pavaros sistema ir įspūdingas, daugiafunkcinis interjeras visai šeimai. Norint visiškai įkrauti akumuliatorių iki 80%, reikia tik 30 minučių.

Kaina nuo 58 650 EUR

DEFENDER PHEV ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Svarbi naujovė 2021 metais – pažangi įkraunamoji hibridinė (PHEV) modelio „Defender“ versija (P400e). Įkraunamojoje hibridinėje modelio versijoje įtaisytas galingas 2.0 l darbinio tūrio keturių cilindrų benzininis variklis ir 105 kW elektrinis variklis, kurie kartu generuoja 404 AG ir didelį sukimo momentą, užtikrina mažas eksploatacines išlaidas, į aplinką išmeta vos 74 g/km CO2 ir sunaudoja 3,3 l/100 km degalų. Pasirinkus elektrinio automobilio režimą, automobilis neterš aplinkos ir nuvažiuos iki 43 km.

Kaina nuo 74 200 EUR

SUŽINOKITE DAUGIAU

KAIP VEIKIA „PHEV“?

KAIP VEIKIA „PHEV“?

Įkraunami hibridai taip pat vadinami hibridais arba naudojama santrumpa PHEV. Atraskite „P300e“ ir „P400e“ technologijas „Land Rover“ įkraunamuose hibriduose.
SUŽINOKITE DAUGIAU
ATSAKINGAS VERSLAS

ATSAKINGAS VERSLAS

Tikime, jog tik atsakinga veikla ir siekis išsaugoti bendruomenes ir aplinką, kurioje veikiame, yra sėkmingo verslo ateityje pagrindas.
SUŽINOKITE DAUGIAU
MŪSŲ SIŪLOMAS HIBRIDINIŲ MIESTO VISUREIGIŲ, TAIP PAT MIESTO VISUREIGIŲ SU BENZININIAIS IR DYZELINIAIS (ATITINKANČIAIS „EURO 6“ STANDARTO REIKALAVIMUS) VARIKLIAIS, ASORTIMENTAS

MŪSŲ SIŪLOMAS HIBRIDINIŲ MIESTO VISUREIGIŲ, TAIP PAT MIESTO VISUREIGIŲ SU BENZININIAIS IR DYZELINIAIS (ATITINKANČIAIS „EURO 6“ STANDARTO REIKALAVIMUS) VARIKLIAIS, ASORTIMENTAS

Mūsų siūlomi benzininiai ir dyzeliniai varikliai mažiau teršia gamtą ir yra efektyvesni nei kiti iki šiol mūsų pagaminti varikliai. Naujajame prie elektros tinklo jungiamame hibridiniame modelyje įrengta pažangiausia iki šiol mūsų pagaminta varos sistema.
Kurį variantą rinksitės jūs?