ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

PASITIKĖJIMAS, KAD GALITE VAŽIUOTI BET KUR

Kad ir kur jus nuvestų nuotykiai, gyvenimas naudojantis elektros energija yra beribis.

ELEKTRINIO HIBRIDO REALIOMIS SĄLYGOMIS NUVAŽIUOJAMO ATSTUMO SKAIČIUOKLĖ

Pakoreguokite toliau nurodytus nustatymus, kad galėtumėte sužinoti, koks yra elektra nuvažiuojamas atstumas realiomis sąlygomis.*.
Pasirinkite įkraunamą elektrinį hibridą (PHEV)
NAUJASIS RANGE ROVER - P460e
Sertifikuotas elektra nuvažiuojamas atstumas – iki 121 km* WLTP rodikliai mokesčių ir palyginimo tikslais.

39KM (24 MILES)

Vidutinis realiomis sąlygomis nuvažiuojamas atstumas vienu įkrovimu*

39KM (24 MILES)

Vidutinis realiomis sąlygomis nuvažiuojamas atstumas vienu įkrovimu*
DRIVING ENVIRONMENT: City
OCCUPANTS: 1 Person
1 Person 5 Persons
WHEEL SIZE: 19"
OUTSIDE TEMPERATURE: -5°C / 23°F
-5°C 40°C
CLIMATE CONTROL: On
PRECONDITIONING: On

KAIP GALIU PADIDINTI SAVO ELEKTROMOBILIO NUVAŽIUOJAMĄ ATSTUMĄ?

Elektromobilių nuvažiuojamą atstumą įprastai lemia realios važiavimo sąlygos. Turint galimybę įkrauti elektromobilį namuose, vietinių kelionių metu retai turėtų kilti problemų dėl nuvažiuojamo atstumo, tačiau vis tiek yra keletas paprastų būdų, kaip galima padidinti elektromobilio nuvažiuojamą atstumą kiekvieną dieną.

IŠANKSTINIS ORO KONDICIONAVIMAS

IŠANKSTINIS ORO KONDICIONAVIMAS

Išankstinis oro kondicionavimas leidžia šildyti arba vėsinti saloną ir akumuliatorių, kai „Land Rover“ yra prijungtas prie elektros tinklo. Taip naudojama iš elektros tinklo gaunama energija ir išsaugoma baterijoje esanti energija, kad nuvažiuojamas atstumas būtų kuo didesnis.
VAŽIAVIMO GREITIS

VAŽIAVIMO GREITIS

Važiuodami pastoviu tempu, o ne dažnai, smarkiai greitėdami ir smarkiai stabdydami, išsaugosite didesnį elektra nuvažiuojamą atstumą.
EKOLOGINIO VAŽIAVIMO REŽIMAS

EKOLOGINIO VAŽIAVIMO REŽIMAS

Ekologinis važiavimo režimas – tai paprastas būdas kelionės metu optimizuoti nuvažiuojamą atstumą. Jis reguliuoja kai kuriuos nustatymus, įskaitant salono temperatūrą ir oro recirkuliaciją, kad būtų taupoma energija ir maksimaliai padidintas nuvažiuojamas atstumas.
STABDYMO REGENERACIJA

STABDYMO REGENERACIJA

Kai tik nuimate koją nuo akceleratoriaus pedalo, išmanioji regeneracinė stabdymo sistema patogiai pristabdo transporto priemonę, o gautą energiją atiduoda baterijai, kad būtų optimizuotas nuvažiuojamas atstumas. Stabdant padidėja atgaunamos energijos kiekis.

TĘSKITE ELEKTRINIŲ IR ELEKTRINIŲ HIBRIDŲ ATRADIMUS

ELEKTRINIAI IR ELEKTRINIAI HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

ELEKTRINIAI IR ELEKTRINIAI HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

Susipažinkite su mūsų elektrinių ir elektrinių hibridinių automobilių asortimentu, kuris atspindi mūsų modernią „Land Rover“ galimybių ir šiuolaikinės prabangos viziją.
ELEKTRINIŲ IR HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ BATERIJŲ TECHNOLOGIJA

ELEKTRINIŲ IR HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ BATERIJŲ TECHNOLOGIJA

Susipažinkite su patvariomis technologijomis, kuriomis varomi mūsų automobiliai, ir sužinokite, kaip jos lemia mūsų tvarią strategiją.
ĮKROVIMAS

ĮKROVIMAS

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie automobilio įkrovimą namuose arba kelionės tikslo vietoje – nuo įkrovimo laiko iki išlaidų taupymo.

*Pateikti skaičiai gauti atlikus oficialius gamintojo bandymus pagal ES teisės aktus su visiškai įkrauta baterija. Tik palyginimo tikslais. Realūs duomenys gali skirtis. CO2, degalų ekonomijos, energijos sąnaudų ir nuvažiuojamo atstumo rodikliai gali skirtis priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, ratų komplektacija, sumontuoti priedai, faktinis maršrutas ir baterijos būklė. Nuvažiuojamo atstumo skaičiai pagrįsti serijinės gamybos automobiliu, važiuojančiu standartizuotu maršrutu.