ATRASKITE
DEFENDER 130

ATRASKITE<br>
DEFENDER 130
Defender L663 130 23.5MY
SPUSTELĖKITE NORĖDAMI PRADĖTI

CHARAKTERINGAS DIZAINAS

Kilsteltas variklio dangtis, skulptūriškos grotelės ir preciziškai sukurtos detalės. Sumažinti paviršiai sukuria modernias ir įtikinamas Defender proporcijas.

ITIN ERDVUS

Trijose sėdynių eilėse telpa iki aštuonių suaugusiųjų ir dar galima vežti bagažą. Nulenkus trečiąją ir antrąją eiles, erdvė padidėja 1 232 litrais* ir 2 516 litrais* atitinkamai išauga bagažo skyrius.

TOBULUMAS KELYJE

Prie kelio kokybės prisitaikanti ir sukibimą reguliuojanti Defender 130 pneumatinė pakaba ir Adaptive Dynamics nuolat dirba, kad vairavimas būtų sklandus ir įtraukiantis.

DEFENDER 130 OUTBOUND

Dar aiškesnę paskirtį turinti išvaizda ir erdvė bendriems nuotykiams.

APSAUGANTIS

Be kėbulo spalvos atsarginio rato dangčio, Defender 130 Outbound turi tvirtą firminį skydelį, kuris paslepia krovinių skyrių.

GERIAUSIAS KLASĖJE PATVARUMAS

IŠBANDYTAS SUNKIAUSIOMIS SĄLYGOMIS

Defender buvo sukonstruotas ir išbandytas ekstremaliomis sąlygomis visame pasaulyje - nuvažiuota 3,9 mln. km ir atlikta daugiau nei 73 000 bandymų nuo Raudonosios kopos Dubajuje iki Moabo trasų Nevadoje ir iki pat poliarinio rato šiaurėje.

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

NAUJOS KARTOS PIVI PRO

Palaikykite ryšį su apdovanojimus pelniusia Pivi Pro1 informacijos ir pramogų sistema su 11,4 colio centriniu jutikliniu ekranu, kuriame intuityvus valdymas pasiekiamas ranka.

PAGALBA VAIRUOTOJUIUI

Galite rinktis iš daugybės funkcijų, skirtų palengvinti vairavimą ir parkavimą. Pagalbos vairuotojui režimą galite įjungti naudodamiesi atnaujinto vairo valdikliais.
Vyras vairuoja Defender tilto keliu
ĮTRAUKIANTIS GARSAS

ĮTRAUKIANTIS GARSAS

Patirkite koncertų salės garso kokybę su 700W sistema MeridianTM Aplinkinio garso sistema, užtikrinanti krištolo skaidrumo aukštus ir sodrius žemus garsus.
SUJUNGTAS PATOGUMAS

SUJUNGTAS PATOGUMAS

Online Pack suteikia galimybę naudotis Amazon Alexa ir Spotify, 3o programinės įrangos atnaujinimai internetu nuolat patobulina jūsų automobilį.
CLEARSIGHT GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS

CLEARSIGHT GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS

Net kai visos trys eilės užpildytos keleiviais, ClearSight galinio vaizdo veidrodėlio tiesioginė vaizdo transliacija užtikrina, kad visada galėtumėte mėgautis netrukdomu vaizdu.4
KETURIŲ ZONŲ KLIMATO KONTROLĖ

KETURIŲ ZONŲ KLIMATO KONTROLĖ

Set the temperature and intensity of reguliuoja oro srautą pagal asmeninius pageidavimus, su nepriklausomais valdikliais visose trijose sėdynių eilėse.

GALINGAS NAŠUMAS

DEFENDER 130 V8

Priimkite tikrąją galią. 500 AG V8 variklis su turbina yra pats greičiausias ir galingiausias Defender 130 variklis, nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėjantis vos per 5,7  sekundes, o unikali Terrain Response Dynamic sistema užtikrina stulbinantį manevringumą.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

SPECIFIKACIJOS

KELEIVIŲ SKAIČIUS (MAKS.)

8

Su trimis fiksuotomis sėdynių eilėmis.

BAGAŽO SKYRIAUS TALPA*

2,516 LITRAI

Tūris išmatuotas imituojant skysčiu užpildytą bagažo erdvę.

Greitėjimas nuo 0 iki 100 km/val.

5,4 SEKUNDĖS

Greitėjimas nuo 0 iki 100 km/val. per 5,7 sek. .

PROŠVAISA

290 mm

Didžiausias važiavimo aukštis bekelėje.

VISAPUSIŠKAS PRITAIKYMAS

NERIBOTOS GALIMYBĖS

Aprūpinkite savo Defender 130 pagal savo pomėgius - nuo eksterjero parinkčių iki iš anksto sukonfigūruotų priedų paketų.

TĘSKITE ATRADIMUS

MODELIAI IR SPECIFIKACIJOS

MODELIAI IR SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite visą modelių gamą ir specifikacijas.
DEFENDER 90 APŽVALGA

DEFENDER 90 APŽVALGA

Gryniausia Defender forma.
DEFENDER 110 APŽVALGA

DEFENDER 110 APŽVALGA

Susikraukite daiktus ir važiuokite bet kur.
DEFENDER 130 APŽVALGA

DEFENDER 130 APŽVALGA

Neprilygstamų nuotykių erdvė.

*Skystis: tūris išmatuotas imituojant skysčiu užpildytą bagažo erdvę.

Didžiausias greitis - 191 km/val., kai sumontuoti 20 colių ratai.

1Pasibaigus pradiniam terminui, kurį nurodė Land Rover prekybos atstovas, Connected Navigation reikės papildomai užsiprenumeruoti.
2Vaizdas nėra tiesioginis. Apžiūrėkite aplinką, ar saugu.
3Gali būti taikoma sąžiningo naudojimo politika. Standartinė 1 metų prenumerata, kurią, pasibaigus pradiniam terminui, gali pratęsti Land Rover prekybos atstovas.
4Funkcija priklauso nuo vietos taisyklių. Jei naudotojai negali lengvai reguliuoti ClearSight skaitmeninio galinio vaizdo fokusavimo, jie gali bet kada persijungti į galinio vaizdo veidrodžio režimą.