KOMFORTAS AŠTUONIOSE VIETOSE

Pasiruošęs nuotykius patirti drauge.

VIENTISAS DIZAINAS

Defender L663 130 23.5MY
SPUSTELĖKITE NORĖDAMI PRADĖTI
DEFENDER

CHARAKTERINGAS DIZAINAS

Kilsteltas variklio dangtis, skulptūriškos grotelės ir preciziškai sukurtos detalės. Sumažinti paviršiai sukuria modernias ir įtikinamas Defender proporcijas.

ITIN ERDVUS

Trijose sėdynių eilėse telpa iki aštuonių suaugusiųjų ir dar galima vežti bagažą. Nulenkus trečiąją ir antrąją eiles, erdvė padidėja 1 232 litrais* ir 2 516 litrais* atitinkamai išauga bagažo skyrius.

GERIAUSIAS KLASĖJE PATVARUMAS

Defender buvo sukonstruotas ir išbandytas ekstremaliomis sąlygomis visame pasaulyje - nuvažiuota 3,9 mln. km ir atlikta daugiau nei 73 000 bandymų nuo Raudonosios kopos Dubajuje iki Moabo trasų Nevadoje ir iki pat poliarinio rato šiaurėje.

KOMFORTO GALIMYBĖS

DEFENDER

TOBULUMAS KELYJE

Prie kelio kokybės prisitaikanti ir sukibimą reguliuojanti Defender 130 pneumatinė pakaba ir Adaptive Dynamics nuolat dirba, kad vairavimas būtų sklandus ir įtraukiantis.
DEFENDER

GALIMYBĖS BEKELĖJE

Traukos kontrolės sistema optimizuoja Defender 130 važiavimą bet kokiu paviršiumi, o dinaminė stabilumo kontrolė neleidžia jam nuvažiuoti nuo kelio, jei vienas ar daugiau ratų prarastų sukibimą.
DEFENDER

PRITAIKYTAS VISIEMS

Naudodamiesi iš anksto numatytais Configurable Terrain Response sistemos nustatymais įveikite bet kokias kliūtis ir valdykite Defender 130 akceleratorių, vairo mechanizmą ir traukos kontrolę.

DEFENDER IŠBANDYMŲ ISTORIJOS

Atraskite aukščiausią klasėje Defender patvarumą, neribotas galimybes ir naujausias technologijas.
DEFENDER IŠBANDYMŲ ISTORIJOS

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

NAUJOS KARTOS PIVI PRO

Palaikykite ryšį su apdovanojimus pelniusia Pivi Pro1 informacijos ir pramogų sistema su 11,4 colio centriniu jutikliniu ekranu, kuriame intuityvus valdymas pasiekiamas ranka.

PAGALBA VAIRUOTOJUIUI

Galite rinktis iš daugybės funkcijų, skirtų palengvinti vairavimą ir parkavimą. Pagalbos vairuotojui režimą galite įjungti naudodamiesi atnaujinto vairo valdikliais.
Vyras vairuoja Defender tilto keliu
ĮTRAUKIANTIS GARSAS

ĮTRAUKIANTIS GARSAS

Patirkite koncertų salės garso kokybę su 700W sistema MeridianTM Aplinkinio garso sistema, užtikrinanti krištolo skaidrumo aukštus ir sodrius žemus garsus.
SUJUNGTAS PATOGUMAS

SUJUNGTAS PATOGUMAS

Online Pack suteikia galimybę naudotis Amazon Alexa ir Spotify, 3o programinės įrangos atnaujinimai internetu nuolat patobulina jūsų automobilį.
CLEARSIGHT GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS

CLEARSIGHT GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS

Net kai visos trys eilės užpildytos keleiviais, ClearSight galinio vaizdo veidrodėlio tiesioginė vaizdo transliacija užtikrina, kad visada galėtumėte mėgautis netrukdomu vaizdu.4
KETURIŲ ZONŲ KLIMATO KONTROLĖ

KETURIŲ ZONŲ KLIMATO KONTROLĖ

Set the temperature and intensity of reguliuoja oro srautą pagal asmeninius pageidavimus, su nepriklausomais valdikliais visose trijose sėdynių eilėse.

SUBALANSUOTA GALIA

Išvystydamas 240 km/h greitį Defender 130 V8 su benzininiu varikliu užtikrina neprilygstamą dinamiką ir smagų vairavimą.

KELEIVIŲ SKAIČIUS (MAKS.)

8

BAGAŽO SKYRIAUS TALPA

2.516L*

0-100 KM/H

5,7SEKUNDĖS

PROŠVAISA

293MM

DEFENDER 130 V8

Pajuskite tikrą galią su 500 AG V8 varikliu su kompresoriumi.
DEFENDER 130 V8

VISAPUSIŠKAS PRITAIKYMAS

NERIBOTOS GALIMYBĖS

Aprūpinkite savo Defender 130 pagal savo pomėgius - nuo eksterjero parinkčių iki iš anksto sukonfigūruotų priedų paketų.

TĘSKITE ATRADIMUS

DEFENDER

MODELIAI IR SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite visą modelių gamą ir specifikacijas.
DEFENDER

DEFENDER 130 APŽVALGA

Neprilygstamų nuotykių erdvė.

*Skystis: tūris išmatuotas imituojant skysčiu užpildytą bagažo erdvę.

Didžiausias greitis - 191 km/val., kai sumontuoti 20 colių ratai.

1Pasibaigus pradiniam terminui, kurį nurodė Land Rover prekybos atstovas, Connected Navigation reikės papildomai užsiprenumeruoti.
2Gali būti taikoma sąžiningo naudojimo politika. Standartinė 1 metų prenumerata, kurią, pasibaigus pradiniam terminui, gali pratęsti Land Rover prekybos atstovas.
3Funkcija priklauso nuo vietos taisyklių. Jei naudotojai negali lengvai reguliuoti ClearSight skaitmeninio galinio vaizdo fokusavimo, jie gali bet kada persijungti į galinio vaizdo veidrodžio režimą.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.