„RANGE ROVER SV“

IŠSKIRTINĖ PRABANGOS IR PERSONALIZAVIMO INTERPRETACIJA

MES JĮ PADAROME YPATINGĄ. JŪS JĮ PAVERČIATE UNIKALIU.

Mūsų „Special Vehicle Operations“ padalinys dirba tam, kad sustiprintume pagrindines mūsų kultinių automobilių savybes. „Range Rover SV“ atveju tai reiškia dar daugiau prabangos ir dar daugiau personalizavimo.


Turėdamas didesnį nei bet kada anksčiau pasirinkimą, įskaitant tvarią prabangią odos alternatyvą, „Range Rover SV“ atspindi Jūsų asmenybę, Jūsų norus ir viziją. Jis tikrai priklauso Jums.

APLINK JUS ESANČIOS TEMOS

„Range Rover SV“ pritaikytų funkcijų pagrindas – galimybė rinktis iš dviejų pasirenkamų SV interjero ir eksterjero dizaino temų. „SV Serenity“ ir „SV Intrepid“ išskirtinių spalvų ir medžiagų apdaila viduje ir išorėje nukreipta skirtingomis kryptimis.


Abi temų parinktys siūlomos su standartine ir ilgosios ratų bazės versija bei plačiu galingų ir efektyvių variklių pasirinkimu, įskaitant rafinuotą naująjį 530 AG V8 „Twin Turbo“, 510 AG „Extended Range Plug-in Hybrid“ ir efektyvų 350 AG hibridinį „Ingenium“ 6 cilindrų dyzelinį variklį.

„SV SERENITY“

„SV Serenity“ eksterjero tema – gryna prabanga. Išorės akcentams naudojami metalizuoti „Atlas Silver“ ir „Corinthian Bronze“ techniniai dažai, pabrėžiantys jo išskirtinumą. Ypač kai jis derinamas su pasirenkamu kontrastingu „Corinthian Bronze“ stogu ir puikiai derančiais 23 colių kaltiniais „Diamond Turned“ lengvojo lydinio ratlankiais su „Corinthian Bronze“ intarpais.

„SV INTREPID“

„SV Intrepid“ eksterjero tema – paslėpta ir dinamiška. Išorės akcentai padengti metalizuota „Anthracite“ spalva – visiškai nauja dūminio tamsiai chromuoto paviršiaus apdaila, sukurta tik „Range Rover SV“. Grafito spalvos „Atlas“ dažais padengta apdaila, pasirenkamas juodas kontrastinis stogas ir papildomi 23 colių kaltiniai ratlankiai „Satin Dark Grey“ su „Narvik Black Gloss“ intarpais papildo išskirtinę išvaizdą.

ĮKVĖPIMAS TĘSIASI VIDUJE

Šias dvi nuostabias eksterjero temas galima papildyti viduje, pasirinkus tam tikras spalvų paletes, medžio medžiagas ir sėdynių perforacijos dizainą. Prie standartinių vienspalvių „Ebony“ arba „Perlino“ variantų prisideda kontrastingos dviejų atspalvių priekinės ir užpakalinės dalių spalvos, kurios viduje sukuria atskiras zonas.


Pirmą kartą SV automobilyje galima rinktis tvarios prabangos alternatyvą odai, kuri taikoma visam interjerui.

„SV Serenity“ interjero temoje „Perlino“ kontrastuoja su „Liberty Blue“, „Sequoia Green“ arba „Caraway“ oda priekyje. „SV Intrepid" interjero temoje galima rinktis vienspalvę „Ebony“ odą, dviejų atspalvių „Rosewood“ ir „Ebony“ odą arba „Cinder Grey“ ir „Light Cloud Grey Ultrafabrics“ medžiagas.TM.

JŪSŲ VIDINĖ ŠVENTOVĖ

Mūsų interjerai sukurti taip, kad užtikrintų komfortą, technologijas ir ramybę, kurių tikitės namuose. Visuose SV modeliuose galima rinktis geriausią galinių sėdynių pramoginę įrangą – 13,1 colio ekraną, didžiausią iš visų „Range Rover“ modelių, ir aukštos kokybės ausines, pasižyminčias aiškiau perduodamu garsu, kurias galima įsigyti tik SV modeliuose.

„SV SIGNATURE SUITE“

„Range Rover SV“ interjero viršūnė – išskirtinė 4 sėdimų vietų „SV Signature Suite“ įranga. Ji siūloma tik ilgosios bazės automobiliuose ir užtikrina aukščiausią keleivių patogumą.


Centrinis elementas – per visą ilgį nuo priekio iki galo esanti konsolė, kurioje paslėptas funkcijų valdymas, kol jų nereikia. Pagal poreikį iš centrinės konsolės vienu judesiu tyliai pakyla centrinis elektra valdomas stalas, pagamintas iš aliuminio ruošinio. Prireikus puodelių laikikliai taip pat sklandžiai pakyla į reikiamą padėtį iš po faneruotų dangtelių.

IŠSKIRTINIAUSIOS MEDŽIAGOS

Pasirinkome keramikos apdailą, kuri išreiškia šiuolaikinę prabangą. Ji yra gryna, bet tvirta, dažniau sutinkama prabangių laikrodžių ir juvelyrinių dirbinių pasaulyje.


Tiek „Range Rover SV“ eksterjero, tiek interjero detalėse rasite keramikos apdailą. Ant galinių durelių puikuojasi rankomis poliruotas baltos keramikos ženkliukas su juodu SV apvadu. Tai pirmas kartas, kai keraminė apdaila panaudota automobilio išorėje – tai neprilygstamo išskirtinumo ženklas.

IŠSKIRTINĖ APDAILA

Kad ir kuriuo „Range Rover SV“ individualizavimo keliu eitumėte, galite rinktis iš papildomų apdailos detalių, specialiai pritaikytų prie pasirinktos temos. SV būdingos apdailos detalės: reljefinė keramika, natūralaus medžio apdaila su intarsijų intarpais arba inkrustuota metalu ir net anoduoto metalo ar austo tinklelio apdaila.

Tai naudojama visame interjere, centrinėje konsolėje, prietaisų skydelyje ir duryse. Kuriant šį modelį daugiausia dėmesio buvo skiriama medžiagų ir technologijų naujovėms, kad būtų sukurta išties moderni rankų darbo meistriškumo interpretacija.

IŠSKIRTINAI JŪSŲ

Norint maksimaliai išreikšti save, naująjį „Range Rover SV“ galima dar labiau suasmeninti pasirenkant SV užsakomuosius dažymo variantus.

„SV BESPOKE“ SPALVOS

Be spalvų iš standartinės „Range Rover“ dažų paletės, SV klientai gali rinktis 14 papildomų eksterjero spalvų iš „SV Bespoke Premium“ paletės arba mūsų „SV Bespoke Match to Sample“ paslaugos.
ATRASKITE „SV BESPOKE“ SPALVAS