PASIRUOŠĘS DIDELIEMS IŠŠŪKIAMS

Neprilygstamas. Nesustabdomas.

VIENTISAS DIZAINAS

Defender L663 90 22MY
SPUSTELĖKITE NORĖDAMI PRADĖTI

CHARAKTERINGAS DIZAINAS

Kilsteltas variklio dangtis, skulptūriškos grotelės ir preciziškai sukurtos detalės. Sumažinti paviršiai sukuria modernias ir įtikinamas Defender proporcijas.

AUKŠTESNIO LYGIO INTERJERAS

Interjero paketas Signature su lenktais galvos atlošais, funkcionaliomis dėtuvėmis ir prabangiomis medžiagomis saloną pakelia į kitą lygį.

IŠ NAUJO PERKURTA IKONA

County išorė paketas

County išorė paketas

Šiuolaikinė klasika, įskaitant kontrastingą stogą su atitinkamais grafiniais lipdukais, unikalias apšviestas slenksčių pakopas County ir skirtingų atspalvių dizaino elementus.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

VISAPUSIŠKAS VALDYMAS

VISAPUSIŠKAS VALDYMAS

Pivi Pro1 informacijos ir pramogų sistema visada įjungta ir visada prisijungusi prie interneto. Naudokitės įvairiomis sistemomis vos dviem bakstelėjimais, įskaitant 3D išorinių vaizdo kamerų sistemą su ClearSight Ground View2, kuri perteikia 360° aplinkos vaizdą, palengvinantį manevravimą.

PAGALBA VAIRUOTOJUI

Galite rinktis iš daugybės funkcijų, skirtų palengvinti vairavimą ir parkavimą. Pagalbos vairuotojui režimą galite įjungti naudodamiesi atnaujinto vairo valdikliais.
PAGALBA VAIRUOTOJUI
ĮTRAUKIANTIS GARSAS

ĮTRAUKIANTIS GARSAS

Patirkite koncertų salės garso kokybę su 700W sistema MeridianTM Aplinkinio garso sistema, užtikrinanti krištolo skaidrumo aukštus ir sodrius žemus garsus.
SUJUNGTAS PATOGUMAS

SUJUNGTAS PATOGUMAS

Online Pack suteikia galimybę naudotis Amazon Alexa ir Spotify,3 o programinės įrangos atnaujinimai internetu nuolat patobulina jūsų automobilį.
CLEARSIGHT GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS

CLEARSIGHT GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS

Kartu tyrinėkite miestą. Net kai antroje eilėje sėdi daug keleivių, „ClearSight“ galinio vaizdo veidrodėlis užtikrina tiesiogiai perduodamą vaizdą, kad galėtumėte matyti be jokių kliūčių⁴.
INTUITYVIAI VALDOMI EKRANAI

INTUITYVIAI VALDOMI EKRANAI

Pasirinkite, kokią kelionės informaciją norite matyti 12,3 colio interaktyviame vairuotojo ekrane. Matykite pagrindinę informaciją ant priekinio stiklo naudodami papildomai pasirenkamą projekcinį ekraną.

NEVARŽOMA GALIA

Neprilygstama galia ir pajėgumas.

KELEIVIŲ SKAIČIUS (MAKS.)

5

APSISUKIMO SPINDULYS

11,3M

Didžiausias sukimo momentas

625NM

0-100 KM/H

5,2SEKUNDĖS

DEFENDER 90 V8

Su 525 AG benzininiu V8 varikliu automobilis įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h vos per 5,2 sekundės†, o maksimalus greitis yra 240 km/h.
DEFENDER 90 V8

GERIAUSIAS KLASĖJE PATVARUMAS

Padangų pradūrimo rizika yra sumažinta dėl 815 mm skersmens padangų šoninių sienelių gylio. Įspūdinga prošvaisa taip pat padeda amortizuoti smūgius ir sukrėtimus į Defender lengvą vienatūrio važiuoklę.

NEVARŽOMAS PAJĖGUMAS

DAIKTŲ GABENIMAS

DAIKTŲ GABENIMAS

Niekada nesileiskite į kompromisus.  118 kg* dinaminė stogo bagažinė suteikia laisvę keliauti ir patirti daugiau nuotykių.
GERVES

GERVES

Kad ir kokių sunkių iššūkių turėtumėte, visus juos įveiksite turėdami 3 500 kg vilkimo galią. Pažangi vilkimo pagalba leidžia važiuoti atbuline eiga su priekaba, o Defender pasirūpina kontravairavimu.
VILKIMAS

VILKIMAS

Elektriskās vinčas maksimālais vilkšanas spēks ir 4536 kg un ar tālvadības pulti to var vadīt pat no 45 metru attāluma.5
SKLENDIMAS VANDENIU

SKLENDIMAS VANDENIU

Su „Defender 90“ galite drąsiai įveikti 900 mm gylio6 brastą, o 3D erdvinė kamera su „Wade Sensing“ funkcija parodo, koks yra vandens gylis.

DEFENDER IŠBANDYMŲ ISTORIJOS

Atraskite aukščiausią klasėje Defender patvarumą, neribotas galimybes ir naujausias technologijas.
DEFENDER IŠBANDYMŲ ISTORIJOS

VISAPUSIŠKAS PRITAIKYMAS

NERIBOTOS GALIMYBĖS

NERIBOTOS GALIMYBĖS

Aprūpinkite savo Defender 90 pagal savo pomėgius - nuo eksterjero parinkčių iki iš anksto sukonfigūruotų priedų paketų.

TĘSKITE ATRADIMUS

MODELIAI IR SPECIFIKACIJOS

MODELIAI IR SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite visą Defender 90 modelio gamą ir specifikacijas.
DEFENDER HARD TOP

DEFENDER HARD TOP

Jūsų verslas keliauja su Jumis.
Defender 90

Defender 90

Gryniausia „Defender“ forma.

*Su bekelės padangomis. Negalima naudoti Defender V8 modeliuose.
Didžiausias greitis - 191 km/val., kai sumontuoti 20 colių ratai.
 
1 Pasibaigus pradiniam terminui, kurį nurodė „Land Rover“ prekybos atstovas, „Connected Navigation“ reikės papildomai užsiprenumeruoti.
2 Vaizdas nėra tiesioginis. Apžiūrėkite aplinką, ar saugu.
3 Gali būti taikoma sąžiningo naudojimo politika. Standartinė 1 metų prenumerata, kurią, pasibaigus pradiniam terminui, gali pratęsti „Land Rover“ prekybos atstovas.
4 Funkcija priklauso nuo vietos taisyklių. Jei naudotojai negali lengvai reguliuoti „ClearSight“ skaitmeninio galinio vaizdo fokusavimo, jie gali bet kada persijungti į galinio vaizdo veidrodžio režimą.
5 Nesuderinamas su „Front Expedition Protection System“ arba „A“ rėmo apsaugos juosta.
6 Prieš važiuodami į vandenį visada patikrinkite maršrutą ir išvažiavimą.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.