NAUJAS RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Galingas elektrifikuotas našumas, sukurtas kiekvienam iššūkiui įveikti. Mūsų elektriniai hibridai pasižymi optimaliu efektyvumu ir didesniu nuvažiuojamu atstumu naudojant visiškai elektrinį režimą (EV).

IŠRAIŠKINGAS, ĮSPŪDINGAS, NEPRALENKIAMAS

VISCERAL, DRAMATIC, UNCOMPROMISING
„Išraiškingas, dinamiškas, modernus, rafinuotas ir ne tik...“
Ericas Brainas, leidinio HYPEBEAST redaktorius
VISCERAL, DRAMATIC, UNCOMPROMISING

NAUJUS KELIUS ATVERIANČIOS INOVACIJOS

Prabangus, sportinio stiliaus „Range Rover Sport“ visureigis pasižymi puikiomis savybėmis kelyje ir bekelės sąlygomis, o jame įdiegtos pažangiosios sistemos leidžia mėgautis maloniu vairavimu.

Range Rover Sport Debuted with New Technologies

NAUJASIS „RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE“ VISUREIGIS

Greičiausias iki šiol pagamintas „Range Rover“ visureigis, pasižymintis dinamiškumu ir pagrįstas pažangiosiomis technologijomis.

HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Elektriniu režimu galimas nuvažiuoti atstumas siekia iki 123 km.*2 Be to, įkraunamąją hibridinę (PHEV) modelio versiją galima prijungti prie nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, taigi galėsite mėgautis išties galingu elektriniu visureigiu.

ELECTRIC HYBRID

MODELIO VERSIJOS

Tobulas prabangaus sportinio miesto visureigio pavyzdys. Rinkitės iš keturių išskirtinių modelio versijų ir leiskitės į kelią.

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER SPORT“ MODELIO VERSIJA „SV EDITION ONE“

Puikus galios, inovacijų ir dinamiškumo derinys.

EKSTREMALAUS VAIRAVIMO IŠŠŪKIS

Stebėkite, kaip akrobatinius triukus atliekanti profesionali vairuotoja Jessica Hawkins naujuoju „Range Rover Sport“ įveikia Islandijoje esančios Karahnjukaro užtvankos pralaidą. Kartu jie meta iššūkį ledui, uoloms ir vandeniui. O pastarojo čia tikrai netrūksta.
EKSTREMALAUS VAIRAVIMO IŠŠŪKIS

SUSIPAŽINKITE SU MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER SPORT“

SUBTILUMAS IR GALIA

SUBTILUMAS IR GALIA

„Range Rover Sport“ visureigis – jokių perteklinių detalių, tik galia, efektyvumas ir manevringumas. 
DIDESNIS EFEKTYVUMAS

DIDESNIS EFEKTYVUMAS

Naujojo visureigio dinamiškumas ir stabilumas kelyje leis mėgautis instinktyviu vairavimu.
SPORTINIS IR PRABANGUS

SPORTINIS IR PRABANGUS

Šiame visureigyje dera dinamiškas, sportinis stilius ir neprilygstamas rafinuotumas.
INTUITYVIOSIOS SISTEMOS

INTUITYVIOSIOS SISTEMOS

Šiuolaikinės prabangos ir naujausių komfortą užtikrinančių sistemų derinys.

*Peržiūrėkite WLTP rezultatus.
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO22kiekio, sunaudojamų degalų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

1Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.

2Realiomis sąlygomis elektriniu režimu galimas nuvažiuoti atstumas siekia iki 96 km.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.