SUŽINOKITE DAUGIAU

MODELIS „RANGE ROVER EVOQUE“
<h3><b>SUŽINOKITE DAUGIAU </h3> MODELIS „RANGE ROVER EVOQUE“

SUKURTAS BE KOMPROMISŲ

CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

UŽBURIANTIS DIZAINAS

Modelis „Evoque“ įkūnija „Range Rover“ visureigių dizaino DNR – nuo išskirtinio dizaino stogo ir aptakių kėbulo linijų iki naujųjų elegantiško stiliaus trimačių priekinių grotelių. Naujieji pikseline LED technologija pagrįsti priekiniai žibintai puikiai apšviečia kelią priešakyje.
CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

RAMYBĖS TEIKIANTI ATMOSFERA

Santūraus, minimalistinio stiliaus visureigio „Range Rover Evoque“ salone įtaisyta naujojo stiliaus centrinė daiktinė, kurioje sumontuota naujoji taktilinė pavarų perjungimo svirtis, taip pat 11,4 colio įstrižainės jutiklinis ekranas su lenktu stiklu be rėmelio ir geriau suplanuota erdvė daiktams laikyti.

NAUJOSIOS KARTOS SISTEMA „PIVI PRO“

Mūsų apdovanojimų pelniusi informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“1 yra valdoma atnaujinto dizaino 11,4 colio įstrižainės centriniu jutikliniu ekranu su lenktu stiklu be rėmelio. Juo galėsite patogiai valdyti garso ir klimato kontrolės sistemas bei sėdynių nuostatas.
„AMAZON“ SKAITMENINĖ ASISTENTĖ „ALEXA“

„AMAZON“ SKAITMENINĖ ASISTENTĖ „ALEXA“

Skaitmeninė asistenė „Alexa“3 leidžia patogiai balsu valdyti svarbiausias automobilio funkcijas. Balsu galėsite valdyti beveik viską – nuo navigacijos sistemos iki informacijos ir pramogų sistemų, taip pat namuose esančius suderinamus išmaniuosius prietaisus.
PAŽANGIOSIOS TECHNOLOGIJOS

PAŽANGIOSIOS TECHNOLOGIJOS

Sistema „Pivi Pro“1 turi naujinių siuntimo belaidžiu ryšiu (angl. Software-Over-The-Air, SOTA) funkciją,4kuri užtikrina, kad visos jūsų „Range Rover Evoque“ visureigyje įdiegtos sistemos ilgainiui tik gerėtų. „What3words“ navigacijos sistemai pakanka trijų žodžių paskirties vietai nusakyti, kad būtų gauti itin tikslūs paieškos rezultatai.
NUOLATINIS RYŠYS SU APLINKINIU PASAULIU

NUOLATINIS RYŠYS SU APLINKINIU PASAULIU

Visi keleiviai galės patogiai įkrauti savo mobiliuosius prietaisus, prijungę juos prie įvairiose visureigio salono vietose įtaisytų USB-C maitinimo lizdų, o belaidis įkroviklis padės išvengti netvarkos.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->PAGALBA VAIRUOTOJUI

PAGALBA VAIRUOTOJUI

Galite rinktis iš daugybės funkcijų, skirtų palengvinti vairavimą ir parkavimą. Pagalbos vairuotojui režimą galite įjungti naudodamiesi atnaujinto vairo valdikliais.

SISTEMA „CABIN AIR PURIFICATION PLUS“

Pažangiausiomis šioje automobilių klasėje oro filtravimo technologijomis5 pagrįsta visureigyje „Range Rover Evoque“ įtaisyta sistema „Cabin Air Purification Plus“ stebi ir kontroliuoja anglies dvideginio lygį2 salono ore, o PM2,5 filtras išvalo orą – taip užtikrinama2 gera keleivių savijauta ir budrumas.

HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Įkraunamojoje hibridinėje modelio „Range Rover Evoque“ versijoje (PHEV) dera geriausios įprastų ir elektrinių automobilių savybės. Hibridinę varos sistemą sudaro 80 kW elektrinis variklis ir „Ingenium“ benzininis variklis. Pažadame, kad elektriniu režimu galėsite nuvažiuoti iki 62 km.**.

HIBRIDINĖS MODELIO VERSIJOS SPECIFIKACIJOS

ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS PAGAL WLTP (IKI)

62 (km)**

Numatomas realus nuvažiuojamas atstumas iki 48 km.

IŠMETAMO CO22 KIEKIS (NUO)

31 (g/km)**

Neteršia aplinkos, kai naudojamas elektrinis režimas.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NE NAMUOSE (NUO)

30 (MIN.)

Prijungę prie nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, automobilio bateriją nuo 0 iki 80 procentų galėsite įkrauti per maždaug 30 minučių.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NAMUOSE (NUO)

2 (VAL. 12 MIN.)

Iki 100 %, prijungus prie 7 kW kintamosios srovės (AC) buitinio įkroviklio.

PAJĖGUMAS VAŽIUOJANT BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS

ADAPTYVIOSIOS TECHNOLOGIJOS
OPTIMALUS RATŲ SUKIBIMAS

PAPILDOMAI UŽSAKOMA ĮRANGA

PRITAIKYTAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Didelis pasirenkamųjų paketų ir priedų pasirinkimas. Didelis spalvų, ratlankių ir stogo apdailos variantų pasirinkimas. Tai jūsų poreikiams pritaikytas „Range Rover“ visureigis.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO

MODELIO

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
APŽVALGA

APŽVALGA

Susipažinkite su modeliu „Range Rover Evoque“.

**Peržiūrėkite WLTP rezultatus.


Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. IŠMETAMO CO22kiekio, sunaudojamų degalų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio, įkrovimo trukmės ir kt.

1Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.

23D išorinių vaizdo kamerų sistema. Vaizdai pateikiami ne realiuoju laiku. Kad būtų užtikrinamas saugumas, apžiūrėkite automobilio išorę patys. Taikomi vietinių teisės aktų reikalavimai.

3Prekių ženklai „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai priklauso korporacijai „Amazon.com Inc.“ bei su ja susijusioms įmonėms. Kai kurios skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijos veikia tik kartu su išmaniųjų namų technologijomis. Gali prireikti papildomų produktų ir įdiegimo. Funkcija veikia su suderinamais išmaniaisiais telefonais. Galimybė prisijungti priklauso nuo rinkoje veikiančių trečiųjų šalių tinklų platformų, taip pat gali tekti įsigyti abonementą.

4Tik suderinamiems išmaniesiems telefonams. Būtinas mobiliojo ryšio tinklas, signalas ir kliento paskyra. Reikalingi mobilieji duomenys arba belaidis („Wi-Fi“) ryšys. Funkcijai „Software Over The Air“ reikalingas vairuotojo sutikimas bei interneto ryšys ir ji prieinama tik tam tikrose rinkose.

5Palyginti su konkurentų tos pačios klasės automobiliais.

6Vidutinis kasdien „Range Rover Evoque“ visureigiais nuvažiuojamas atstumas (48 km) nustatytas remiantis sistemos „InControl“ duomenimis, užfiksuotais 30-yje pasaulio šalių laikotarpiu nuo 2019 iki 2022 metų. Daroma prielaida, kad baterija yra visiškai įkrauta.