KAIP ĮKRAUTI SAVO ELEKTROMOBILĮ

KAIP ĮKRAUTI SAVO ELEKTROMOBILĮ

Įkrovimas dar niekada nebuvo toks paprastas. Toliau pateikiame visą svarbiausią informaciją apie įkrovimą, kad savuoju automobiliu galėtumėte džiaugtis kiekvieną dieną.

ĮKROVIMO VAIZDO GIDAS

Susipažinkite su savojo „Land Rover“ visureigio įkrovimo procesu – užtruksite vos tris minutes.
ŽIŪRĖKITE VAIZDO ĮRAŠĄ

ĮKROVIMO JUNGTYS

Jūsų įkraunamajam hibridiniam (PHEV) „Land Rover“ automobiliui įkrauti naudojama kombinuotoji įkrovimo sistema (angl. Combined Charging System, CCS). Ji pritaikyta lėtesniam įkrovimui kintamąja srove (AC), o kai kuriuose modeliuose – ir sparčiajam įkrovimui nuolatine srove (DC). Kai kurie kiti automobilių gamintojai naudoja kitokias įkrovimo sistemas, pvz., „CHAdeMO“. Šio tipo įkrovimo stotelių viešajame tinkle yra mažiau ir jos nėra tinkamos įkraunamiesiems hibridiniams „Land Rover“ automobiliams.

ĮKROVIMAS KINTAMĄJA SROVE (AC)

ĮKROVIMAS KINTAMĄJA SROVE (AC)

Viršutinė automobilyje įtaisytos CCS jungties dalis naudojama įkrauti kintamąja srove (AC) (iki 7 kW). Tai yra 2 tipo jungtis, skirta automobiliui įkrauti namuose, viešosiose kintamosios srovės (AC) įkrovimo stotelėse, taip pat prijungus prie kištukinio lizdo.
SPARTUSIS ĮKROVIMAS NUOLATINE SROVE (DC)

SPARTUSIS ĮKROVIMAS NUOLATINE SROVE (DC)

Kai kuriuose modeliuose prie apatinės automobilyje įtaisytos CCS jungties dalies, turinčios du kontaktus, jungiamas trijų kontaktų kištukas. Ši jungtis skirta automobilio sparčiajam įkrovimui nuolatine srove (DC) (iki 50 kW, paprastai ties greitkeliais ir pagrindiniais keliais). Norėdami pasiekti du apatinius kontaktus, nuimkite apatinės jungties dalies dangtelį.

ĮKROVIMO LAIDAI

Jūsų PHEV automobiliui numatyti trijų tipų įkrovimo laidai, skirti skirtingiems energijos šaltiniams.

LAIDAS, JUNGIAMAS PRIE VIEŠOSIOS ĮKROVIMO STOTELĖS (AC) IR SIENINIO ĮKROVIKLIO („MODE 3“)

LAIDAS, JUNGIAMAS PRIE VIEŠOSIOS ĮKROVIMO STOTELĖS (AC) IR SIENINIO ĮKROVIKLIO („MODE 3“)

„Mode 3“ tipo laidas naudojamas automobiliui įkrauti namuose (prijungus prie sieninio įkroviklio) ir viešosiose kintamosios srovės (AC) įkrovimo stotelėse. Abiejuose šio laido galuose įtaisytos 2 tipo jungtys.
STACIONARUS SPARČIOJO ĮKROVIMO NUOLATINE SROVE (DC) LAIDAS

STACIONARUS SPARČIOJO ĮKROVIMO NUOLATINE SROVE (DC) LAIDAS

Sparčiojo įkrovimo nuolatine srove (DC) laidas yra visada prijungtas prie viešųjų įkrovimo stotelių ties greitkeliais ir pagrindiniais keliais, todėl nuosavo laido turėti nebūtina. Norint įkrauti automobilį, laido jungtis turi būti prijungta prie abiejų automobilio CCS įvado dalių.
LAIDAS, JUNGIAMAS PRIE KIŠTUKINIO LIZDO („MODE 2“)

LAIDAS, JUNGIAMAS PRIE KIŠTUKINIO LIZDO („MODE 2“)

„Mode 2“ tipo įkrovimo laidas naudojamas norint prijungti automobilį prie buitinio kištukinio lizdo. Viename laido gale yra 2 tipo jungtis, o kitame – buitinis kištukas.

REKOMENDUOJAMOS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ PROGRAMĖLĖS

Naudodamiesi mobiliosiomis programėlėmis „Land Rover Remote“ ir „Land Rover iGuide“, galėsite stebėti ir kontroliuoti savojo elektrinis automobilio įkrovimo procesą namuose bei kelionėje, taip pat rasti naudingos informacijos apie automobilio įkrovimą.

SVARBIAUSIA INFORMACIJA APIE ĮKROVIMĄ – PO RANKA

SVARBIAUSIA INFORMACIJA APIE ĮKROVIMĄ – PO RANKA

Naudodamiesi mobiliąja programėle „Land Rover iGuide App“, galėsite lengvai sužinoti pagrindines savojo įkraunamojo hibridinio „Land Rover“ visureigio funkcijas ir išsiaiškinti, kaip jos veikia. Ši programėlė taip pat yra mobilusis instrukcijų vadovas, taigi visada po ranka turėsite atsakymus į visus su automobilio įkrovimu susijusius klausimus.1
STEBĖKITE IR KONTROLIUOKITE ĮKROVIMO PROCESĄ BŪDAMI BET KUR

STEBĖKITE IR KONTROLIUOKITE ĮKROVIMO PROCESĄ BŪDAMI BET KUR

Mobiliosios programėlės „Land Rover Remote“ nuotolinio įkrovimo funkcija „Remote Charging“ leidžia kontroliuoti įkrovimo procesą išmaniuoju telefonu. Vienu mygtuko paspaudimu taip pat galėsite nustatyti išvykimo laikmatį ir pageidaujamą įkrovimo laikotarpį.1

PAPILDOMA PAGALBA

NAMŲ ĮKROVIKLIO ĮRENGIMAS

NAMŲ ĮKROVIKLIO ĮRENGIMAS

Profesionaliai sumontuotas namų įkroviklis yra lengviausias ir patogiausias būdas pradėti kiekvieną dieną su visiškai įkrautu automobiliu.
VIEŠASIS ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS

VIEŠASIS ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS

Įkrovimas kelionės tikslo vietoje – puikus būdas laiku papildyti bateriją toli nuo namų. Sužinokite, kur tai padaryti ir kaip už tai sumokėti.
PRITAIKYKITE SAVO AUTOMOBILĮ

PRITAIKYKITE

Norėdami kuo geriau išnaudoti pagrindines automobilio funkcijas ir ypatybes, pirmiausia prisijunkite prie informacijos ir pramogų sistemos ir nustatykite nuotolinio valdymo išmaniuoju telefonu1 funkcijas.
INFORMACIJA APIE PHEV AUTOMOBILIO VAŽIAVIMO REŽIMUS

INFORMACIJA APIE PHEV AUTOMOBILIO VAŽIAVIMO REŽIMUS

Susipažinkite su automobiliui numatytais važiavimo režimais, leidžiančiais važiuoti naudojant elektros energiją ir (arba) benziną.

1Tik suderinamiems išmaniesiems telefonams. Galimybė naudotis priklauso nuo trečiųjų šalių platformų prieinamumo konkrečioje rinkoje. Be to, būtinas mobilusis ryšys.

Sistemos „InControl“ funkcijos ir jų veikimas priklauso nuo konkrečios rinkos – dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į automobillio pardavėją. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

„iOS“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.