GARANTIJA

Jūsų „Land Rover“ apsauga

Pirmus penkerius metus (arba 150 000 km, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau)* po „Land Rover“ įsigijimo mėgausitės visais visapusiškos gamintojo garantijos privalumais. Jei dėl gamybos broko reikia remontuoti ar pakeisti dalį, būtini darbai bus atlikti nemokamai naudojant originalias „Land Rover“ dalis oficialioje „Land Rover“ atstovybėje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie garantiją, kreipkitės į artimiausią atstovą. * Taikoma nuo transporto priemonės perdavimo arba pirmosios registracijos nuo 2023 m. liepos 1 d., atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.


Dalys ir priedai

Garantija. Jei dalis reikia remontuoti arba pakeisti pasibaigus šios garantijos galiojimo laikui, visus reikalingus darbus nemokamai atliks „Land Rover“ atstovybė. Ši garantija taikoma bet kuriai originaliai daliai ar priedui, įsigytam „Land Rover“ atstovybėje.


Naujame automobilyje sumontuoti priedai

Jei „Land Rover“ atstovybė Jūsų naujame automobilyje sumontavo originalius „Land Rover“ priedus, šioms dalims taikomos tos pačios sąlygos ir garantijos laikotarpis kaip ir gamintojo garantija. Automobilis laikomas „nauju“, jei nuo jo įsigijimo datos praėjo mažiau nei vienas mėnuo arba jis nuvažiavo šimtą ar mažiau kilometrų, atsižvelgiant į tai, kuri sąlyga tuo metu galioja.


Taisyklės ir sąlygos

Visos mūsų transporto priemonių dalys ir priedai atitinka aukštus standartus, kuriuos „Land Rover“ kelia kiekvienos transporto priemonės saugai ir patikimumui. Dėl šios priežasties mes primygtinai rekomenduojame savo automobilyje montuoti tik originalias „Land Rover“ dalis ir priedus. Kitos transporto priemonės dalys ir priedai nebuvo išbandyti ir patvirtinti „Land Rover“. Todėl negalime įvertinti šių dalių kokybės. Garantija neapima žalos, kurią sukėlė transporto priemonės dalys ar priedai, kurie nėra originalios „Land Rover“ dalys.


Dažymo garantija

Jei dažų dangą reiktų pataisyti pasibaigus garantijai, visus reikiamus darbus „Land Rover“ atstovas atliks nemokamai. Ši garantija galioja trejus metus ir galioja nuo naujojo „Land Rover“ pristatymo dienos, neatsižvelgiant į ridą.


Antikorozinė garantija

Jei kuri nors Jūsų „Land Rover“ kėbulo dalis yra surūdijusi arba koroduoja, „Land Rover“ atstovas nemokamai pataisys arba pakeis pažeistas dalis. Draudimas galioja šešerius metus nuo naujojo „Land Rover“ pristatymo dienos, neatsižvelgiant į ridą ir net pasikeitus savininkui.


Pagalba kelyje

„Land Rover Assistance“ yra išsami pagalbos kelyje programa, skirta pirmiesiems trejiems metams nuo pirmosios registracijos. Programa siūlo patikimą pagalbą kritinėse situacijose vairuojant, pavyzdžiui, dėl techninio gedimo, avarijų ar nedidelių problemų, tokių kaip nuleistos padangos. Kad ir kokia būtų problema, visada galite pasikliauti mūsų pagalba kelyje. Kiekvienoje situacijoje ir visur. „Land Rover“ įgaliotasis technikos specialistas dažniausiai gali išspręsti daugumą problemų vietoje. Jei tai neįmanoma, mes nuvešime Jūsų automobilį į „Land Rover“ atstovybę ir pasirūpinsime Jūsų mobilumu. Jei reikia, mes, žinoma, taip pat sumokėsime už Jūsų apgyvendinimą viešbutyje.* Daugiau informacijos rasite garantinio aptarnavimo vadove arba susisiekę su „Land Rover“ atstovybe. *Taikomos pagalbos kelyje sąlygos.