PADALINYS „SPECIAL VEHICLE OPERATIONS“ (SVO)

NEPRILYGSTAMA PRABANGA. AUKŠČIAUSIO LYGIO EFEKTYVUMAS.
„SV BESPOKE“ KOMPLEKTACIJOS „RANGE ROVER“

„SV BESPOKE“ KOMPLEKTACIJOS „RANGE ROVER“

Mes jį padarome ypatingą, o Jūs – unikalų.
NAUJASIS „RANGE ROVER SV“ VISUREIGIS

NAUJASIS „RANGE ROVER SV“ VISUREIGIS

Išskirtinė „Range Rover“ automobiliams būdingos prabangos ir pritaikomumo individualiems poreikiams interpretacija.
NAUJASIS „RANGE ROVER SPORT SV“

NAUJASIS „RANGE ROVER SPORT SV“

Šis SUV išsiskiria naujausiomis inovacijomis ir pirmaujančiomis pasaulyje technologijomis. Patobulintas veikimas nėra pakankamas pasikeitimų įvertinimas.

IŠSKIRTINIS POJŪTIS.

Niekada nepasiduoda, nuolat tyrinėja. Mūsų dizaino ekspertus, technikos vizionierius ir patyrusius meistrus įkvepia noras siekti tobulumo. Jie eksperimentuoja, bendradarbiauja, varžosi ir niekada nepasiduoda. Mes nuolat savęs klausiame, o kas, jei galėtume pagerinti tai, ką turime geriausia, ir suteikti gaminamiems automobiliams dar daugiau rafinuotumo, dinamiškumo ir individualumo?

ŽYMI IŠSKIRTINIUS MŪSŲ GAMINAMUS AUTOMOBILIUS

Medžiagos. Važiavimo patirtis. Statusas. Naujai pristatyto „Range Rover“ visureigio elegantiškas rankų darbo keraminis ženklelis simbolizuoja viziją, tikslą ir aistrą, kuriais grindžiami visi padalinio SV automobiliai.

GERIAUSIEMS VISUREIGIAMS SUTEIKIAME DAR DAUGIAU IŠSKIRTINUMO

Niekada nepasiduoda, nuolat tyrinėja. Mūsų dizaino ekspertus, technikos vizionierius ir patyrusius meistrus įkvepia noras siekti tobulumo. Jie eksperimentuoja,
bendradarbiauja, varžosi ir niekada nepasiduoda. Mes nuolat savęs klausiame, o kas, jei galėtume pagerinti tai, ką turime geriausia, ir suteikti gaminamiems automobiliams dar daugiau rafinuotumo, dinamiškumo ir
individualumo?

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS APDAILA IR MEDŽIAGOS

Dėmesys smulkmenoms ir tobulumo siekis. Padalinio SV gaminamiems automobiliams naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, išskirtinės spalvos ir apdailos elementai. Puikus pavyzdys – keraminiai naujojo „Range Rover“ visureigio vidaus ir išorės apdailos elementai. Ši tyra ir patvari medžiaga puikiai atspindi mūsų modernios prabangos viziją. Šią malonią liesti, vėsią apdailos medžiagą dažniau galima pamatyti prabangių laikrodžių ir juvelyrikos pasaulyje.

UNIKALUS VAIRUOTOJO IR AUTOMOBILIO RYŠYS

„Special Vehicle Operations“ yra 20 000 kvadratinių metrų ploto specialios paskirties techninio meistriškumo centras. Centras, padalytas į keturias pagrindines zonas: VIP užsakymų tvarkymo zoną (VIP Commissioning Suite), gamybos zoną (Manufacturing Facility), dažymo zoną (Paint Facility) ir F1 stiliaus techninę zoną (Technical Suite), kuria ir gamina išskirtinius, individualiems poreikiams pritaikytus ir prabangius automobilius.

NAUJAUSIŲ PADALINIO „SV“ GAMINIŲ KOLEKCIJA

Apžiūrėkite naujausius „Land Rover“ padalinio „Special Vehicle Operations“ kūrinius.