ĮKRAUNAMOJO HIBRIDINIO (PHEV) AUTOMOBILIO NUOSTATOS

ĮKRAUNAMOJO HIBRIDINIO (PHEV) AUTOMOBILIO NUOSTATOS

MOBILIŲJŲ PROGRAMĖLIŲ IR SISTEMŲ TEIKIAMI PRIVALUMAI

Sveikiname pradėjus naują nuotykių kupiną kelionę su „Land Rover“. Mes padėsime jums naudotis svarbiausiomis jūsų įkraunamojo hibridinio (PHEV) automobilio sistemomis ir funkcijomis, įskaitant informacijos ir pramogų sistemą bei išmaniojo telefono programėles.1.

PRISIJUNGIMAS PRIE INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

NAUDINGOS FUNKCIJOS IŠMANESNIAM ĮKROVIMUI

MAKSIMALIAI PADIDINKITE ELEKTRINIU REŽIMU GALIMĄ NUVAŽIUOTI ATSTUMĄ IŠ ANKSTO PARUOŠĘ AUTOMOBILĮ KELIONEI

MAKSIMALIAI PADIDINKITE ELEKTRINIU REŽIMU GALIMĄ NUVAŽIUOTI ATSTUMĄ IŠ ANKSTO PARUOŠĘ AUTOMOBILĮ KELIONEI

Išankstinio salono paruošimo funkcija leidžia sušildyti arba atvėsinti automobilio saloną ir bateriją, kai „Land Rover“ automobilis kraunasi, – tam naudojama elektros energija iš maitinimo tinklo, o baterijoje saugoma elektros energija yra taupoma, kad automobiliu galėtumėte nuvažiuoti didesnį atstumą.

Norėdami nustatyti išankstinio salono paruošimo funkciją, atsisiųskite mobiliąją programėlę „iGuide“ (nuoroda pateikta toliau) ir eikite į meniu punktą „Išankstinis salono paruošimas“ (Preconditioning).
SUTAUPYKITE ĮKRAUDAMI AUTOMOBILĮ NE PIKO METU

SUTAUPYKITE ĮKRAUDAMI AUTOMOBILĮ NE PIKO METU

Patogiausia prijungti automobilį krautis pernakt, kai dauguma energijos tiekėjų namų ūkiams siūlo gerokai mažesnį elektros energijos tarifą. Naudodamiesi pageidaujamo įkrovimo laiko funkcija, niekada nepraleisite šio laikotarpio, kurį elektros energija kainuoja pigiau.

Norėdami nustatyti pageidaujamą įkrovimo laiką, atsisiųskite mobiliąją programėlę „iGuide“ (nuoroda pateikta toliau) ir eikite į meniu punktą „Automobilio įkrovimas“ (Vehicle charging).

SVARBIAUSIOS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ PROGRAMĖLĖS

Mūsų paruoštos mobiliosios programėlės „Land Rover Remote“ ir „Land Rover iGuide“ leis visada patogiai naudotis svarbiausiomis automobilio valdymo sistemomis ir funkcijomis.

SVARBIAUSIA AUTOMOBILIO INFORMACIJA PO RANKA

SVARBIAUSIA AUTOMOBILIO INFORMACIJA PO RANKA

Naudodamiesi mobiliąja programėle „Land Rover iGuide App“, galėsite lengvai sužinoti pagrindines savojo įkraunamojo hibridinio „Land Rover“ visureigio funkcijas ir išsiaiškinti, kaip jos veikia. Ši programėlė taip pat yra mobilusis instrukcijų vadovas, taigi visada po ranka turėsite atsakymus į visus su automobiliu susijusius klausimus.
VALDYKITE AUTOMOBILIO FUNKCIJAS BŪDAMI BET KUR

VALDYKITE AUTOMOBILIO FUNKCIJAS BŪDAMI BET KUR

Mobilioji programėlė „Land Rover Remote“ leidžia valdyti visas automobilio funkcijas išmaniuoju telefonu. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite nuotoliniu būdu užrakinti automobilį, patikrinti degalų lygį, paruošti automobilio saloną kelionei, nustatyti norimą įkrovimo laiką ir valdyti klimato kontrolės sistemą.

PAPILDOMA PAGALBA PHEV AUTOMOBILIŲ SAVININKAMS

KAIP ĮKRAUTI PHEV AUTOMOBILĮ

KAIP ĮKRAUTI PHEV AUTOMOBILĮ

Sužinokite, kaip įkrauti transporto priemonę namuose arba kitame kelionės taške.
INFORMACIJA APIE PHEV AUTOMOBILIO VAŽIAVIMO REŽIMUS

INFORMACIJA APIE PHEV AUTOMOBILIO VAŽIAVIMO REŽIMUS

Susipažinkite su automobilyje numatytais važiavimo režimais, leidžiančiais važiuoti naudojant elektros energiją ir (arba) benziną.

1Tik suderinamiems išmaniesiems telefonams. Galimybė naudotis priklauso nuo trečiųjų šalių platformų prieinamumo konkrečioje rinkoje. Be to, būtinas mobilusis ryšys.

Sistemos „InControl“ funkcijos ir jų veikimas priklauso nuo konkrečios rinkos – dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į automobilio pardavėją. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

„iGuide“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. „iOS“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.