PRITAIKYKITE SAVO AUTOMOBILĮ

PRITAIKYKITE SAVO AUTOMOBILĮ

MOBILIŲJŲ PROGRAMĖLIŲ IR SISTEMŲ TEIKIAMI PRIVALUMAI

Prisijunkite prie pagrindinių savo transporto priemonės funkcijų, įskaitant informacijos ir pramogų sistemą ir nuotolines išmaniųjų telefonų programėles.1.

PRISIJUNGIMAS PRIE INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

NAUDINGOS FUNKCIJOS IŠMANESNIAM ĮKROVIMUI

MAKSIMALIAI PADIDINKITE ELEKTRINIU REŽIMU GALIMĄ NUVAŽIUOTI ATSTUMĄ IŠ ANKSTO PARUOŠĘ AUTOMOBILĮ KELIONEI

MAKSIMALIAI PADIDINKITE ELEKTRINIU REŽIMU GALIMĄ NUVAŽIUOTI ATSTUMĄ IŠ ANKSTO PARUOŠĘ AUTOMOBILĮ KELIONEI

Išankstinio salono paruošimo funkcija leidžia sušildyti arba atvėsinti automobilio saloną ir bateriją, kai „Land Rover“ automobilis kraunasi, – tam naudojama elektros energija iš maitinimo tinklo, o baterijoje saugoma elektros energija yra taupoma, kad automobiliu galėtumėte nuvažiuoti didesnį atstumą.

Norėdami nustatyti išankstinio salono paruošimo funkciją, atsisiųskite mobiliąją programėlę „iGuide“ (nuoroda pateikta toliau) ir eikite į meniu punktą „Išankstinis salono paruošimas“ (Preconditioning).
ELEKTROS TARIFAI NE PIKO METU

ELEKTROS TARIFAI NE PIKO METU

Įkrovimas naktį supaprastins Jūsų elektromobilio įkrovimo įpročius ir padės pasinaudoti mažesniais elektros energijos tarifais, kuriuos siūlo daugelis tiekėjų. Naudodami savo transporto priemonės „pageidaujamo įkrovimo laikotarpio“ funkciją, galite įkrauti elektros energijos ne piko metu.

Norėdami nustatyti pageidaujamą įkrovimo laiką, atsisiųskite mobiliąją programėlę „iGuide“ (nuoroda pateikta toliau) ir eikite į meniu punktą „Automobilio įkrovimas“ (Vehicle charging).

SVARBIAUSIOS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ PROGRAMĖLĖS

Mūsų paruoštos mobiliosios programėlės „Land Rover Remote“ ir „Land Rover iGuide“ leis visada patogiai naudotis svarbiausiomis automobilio valdymo sistemomis ir funkcijomis.

SVARBIAUSIA AUTOMOBILIO INFORMACIJA PO RANKA

SVARBIAUSIA AUTOMOBILIO INFORMACIJA PO RANKA

Naudodamiesi mobiliąja programėle „Land Rover iGuide App“, galėsite lengvai sužinoti pagrindines savojo įkraunamojo hibridinio „Land Rover“ visureigio funkcijas ir išsiaiškinti, kaip jos veikia. Ši programėlė taip pat yra mobilusis instrukcijų vadovas, taigi visada po ranka turėsite atsakymus į visus su automobiliu susijusius klausimus.1
VALDYKITE AUTOMOBILIO FUNKCIJAS BŪDAMI BET KUR

VALDYKITE AUTOMOBILIO FUNKCIJAS BŪDAMI BET KUR

Mobilioji programėlė „Land Rover Remote“ leidžia valdyti visas automobilio funkcijas išmaniuoju telefonu. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite nuotoliniu būdu užrakinti automobilį, patikrinti degalų lygį, paruošti automobilio saloną kelionei, nustatyti norimą įkrovimo laiką ir valdyti klimato kontrolės sistemą.1

PAPILDOMA PAGALBA

KAIP ĮKRAUTI PHEV AUTOMOBILĮ

KAIP ĮKRAUTI PHEV AUTOMOBILĮ

Žinokite paprastus veiksmus, kaip įkrauti savo automobilį namuose arba viešose įkrovimo stotelėse.
INFORMACIJA APIE PHEV AUTOMOBILIO VAŽIAVIMO REŽIMUS

INFORMACIJA APIE PHEV AUTOMOBILIO VAŽIAVIMO REŽIMUS

Susipažinkite su automobilyje numatytais važiavimo režimais, leidžiančiais važiuoti naudojant elektros energiją ir (arba) benziną.

1Tik suderinamiems išmaniesiems telefonams. Galimybė naudotis priklauso nuo trečiųjų šalių platformų prieinamumo konkrečioje rinkoje. Be to, būtinas mobilusis ryšys.

„iGuide“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. „iOS“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.