PATIRKITE NUOTYKIŲ KELIAUDAMI SU „LAND ROVER“


NAUJAS BŪDAS KELIAUTI IR MĖGAUTIS NEPAPRASTAIS NUOTYKIAIS

ŠVEDIJA


Nuo kvapą gniaužiančio pasivažinėjimo ant užšalusio ledo bekraštėse poliarinio rato platybėse iki Laplandijos pasakiškų miškų tyrinėjimo – pasiruoškite patirti viską, ką geriausio gali pasiūlyti Švedija.
MĖGAUKITĖS NUOTYKIAIS ŠVEDIJOJE

UŽSACHARIO AFRIKA


Keliaukite po įstabiausius dykumos kraštovaizdžius ir grožėkitės pasakiška laukine gamta, leisdamiesi į kelionę po Namibiją ir Botsvaną mūsų įspūdingais maršrutais.
MĖGAUKITĖS NUOTYKIAIS AFRIKOJE

ŠKOTIJA (JAU GREITAI)


Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę, kurios metu galėsite gėrėtis kerinčia Škotijos gamta ir turtinga šios šalies istorija.
MĖGAUKITĖS NUOTYKIAIS ŠKOTIJOJE

MOABAS


Meskite sau didžiausią savo gyvenime važiavimo bekele iššūkį. Tyrinėkite Amerikos pietvakarius, gėrėdamiesi pakeliui atsiveriančiu nuostabiu Moabo (Jutos valstija) rausvųjų uolų kraštovaizdžiu.
MĖGAUKITĖS NUOTYKIAIS MOABE

GEROS NAUJIENOS GREITAI SKLINDA

Užsiregistruokite, norėdami gauti „Adventure Travel“ naujienas, įskaitant naujas kelionių kryptis ir siūlomas rezervacijos datas.
INFORMUOKITE MANE

Svarbi pastaba.

Pateikti vaizdai yra tik iliustracinio pobūdžio. Jei kiltų kokių nors neaiškumų dėl kelionės programos, raštu pateiktas kelionės maršrutas bus laikomas tikslesniu kelionės aprašymu. Pasiliekame teisę keisti kelionės maršrutą ir (arba) kelionių organizatorių panašiomis alternatyvomis.