APIE VISUREIGĮ „RANGE ROVER VELAR“

APIE VISUREIGĮ „RANGE ROVER VELAR“

MINIMALISTINIS DIZAINAS

Range Rover Velar Reductive Design

PRECIZIŠKAI APGALVOTA KIEKVIENA SMULKMENA

Siekiant užtikrinti optimalias šio miesto visureigio proporcijas, modelyje „Range Rover Velar“ buvo įtaisyti atnaujinto stiliaus rafinuoti elementai, įskaitant naujojo dizaino priekines groteles, kurioms numatyti įvairūs apdailos variantai.
Range Rover Velar Reductive Design

TYRAS RAFINUOTUMAS

Naujojo dizaino centrinėje daiktinėje gausu vietos įvairiems daiktams pasidėti, taip pat joje įtaisytas belaidis mobiliųjų prietaisų įkroviklis.

PAŽANGIOSIOS TECHNOLOGIJOS

NAUJOSIOS KARTOS SISTEMA „PIVI PRO“

Mūsų sukurta apdovanojimų pelniusi informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“1 yra valdoma atnaujinto dizaino 11,4 colio įstrižainės centriniu jutikliniu ekranu su lenktu stiklu. Šis elegantiškas valdymo prietaisų skydelis užtikrina intuityvų garso, klimato kontrolės sistemų ir sėdynių padėties valdymą.
SODRUS GARSAS

SODRUS GARSAS

Mėgaukitės sodriu ir kokybišku garsu automobilio salone. Galinga firminė garso sistema „Meridian™“, kurią sudaro 23 garsiakalbiai ir 1300 W stiprintuvas, užtikrina nepriekaištingą garso kokybę.
NUOLATINIS RYŠYS KELYJE

NUOLATINIS RYŠYS KELYJE

Paketas „Online Pack“2 užtikrina nuolatinį ryšį su aplinkiniu pasauliu ir leidžia patogiai naudotis įvairiomis integruotomis mobiliosiomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Amazon Alexa“ ir „Spotify“. Belaidžiu būdu diegiami programinės įrangos naujiniai (SOTA) padeda užtikrinti, kad jūsų automobilyje būtų naudojama tik naujausia programinės įrangos versija.
BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

Belaidis mobiliųjų prietaisų įkroviklis leidžia įkrauti suderinamus išmaniuosius telefonus bei išvengti netvarkos automobilio salone.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->PAGALBA VAIRUOTOJUI

PAGALBA VAIRUOTOJUI

Galite rinktis iš daugybės funkcijų, skirtų palengvinti vairavimą ir parkavimą. Pagalbos vairuotojui režimą galite įjungti naudodamiesi atnaujinto vairo valdikliais.

MODERNI PRABANGA

NEPRILYGSTAMAS KOMFORTAS

Automobilyje įtaisytos daugiau atramos suteikiančios sėdynės su ypatingos formos pagalvėlėmis. Priekinės sėdynės gali būti reguliuojamos 20 krypčių ir turi masažo funkciją, vairuotojo sėdynė turi atminties funkciją, o galinės sėdynės atlošiamos elektra. Priekinėms sėdynėms galima užsakyti šildymo ir vėsinimo funkcijas.

NEĮTIKĖTINAS EFEKTYVUMAS

HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Hibridinėje modelio „Range Rover Velar“ versijoje (PHEV) dera geriausios įprastų ir elektrinių automobilių savybės. Hibridinę varos sistemą sudaro 105 kW elektrinis variklis ir „Ingenium“ benzininis variklis. Mėgaukitės maloniu važiavimu naudodami tik elektros energiją. Pažadame, kad elektriniu režimu galėsite nuvažiuoti iki 65 km atstumą.**.

ELEKTRINIO HIBRIDO (PHEV) SPECIFIKACIJOS

ELEKTRINIU REŽIMU GALIMAS NUVAŽIUOTI ATSTUMAS (IKI)

65 KM**

Realiomis sąlygomis – iki 51 km.

IŠMETAMO CO2 KIEKIS (NUO)

38 G/KM**

Neteršia aplinkos, kai naudojamas elektrinis režimas.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NE NAMUOSE (NUO)

30 MIN.

Prijungę prie nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, automobilio bateriją nuo 0 iki 80 procentų galėsite įkrauti vos per 30 minučių.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NAMUOSE (NUO)

2,5 VAL.

Iki 100 proc, prijungus prie 7 kW kintamosios srovės (AC) buitinio įkroviklio.

PASITIKĖJIMĄ KELIANČIOS GALIMYBĖS

Range Rover Velar Driving Dynamics
Range Rover Velar Optimum Traction
Range Rover Velar Adaptable Technologies

NERIBOTOS INDIVIDUALIZAVIMO GALIMYBĖS

PRITAIKYTAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Didelis pasirenkamųjų paketų ir priedų pasirinkimas. Didelis spalvų, ratlankių ir stogo apdailos variantų pasirinkimas. Tai jūsų poreikiams pritaikytas „Range Rover Velar“ visureigis.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIAI IR SPECIFIKACIJOS

MODELIAI IR SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite visą modelių gamą ir specifikacijas.
RANGE ROVER VELAR

RANGE ROVER VELAR

Įmantri elegancija.
INOVACIJA

INOVACIJA

Technologijos, suteikiančios galią dizainui.

**Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. CO2 sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio ir kt.

1Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.

2Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Turint standartinį vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.

3„Textcell“ tyrimas, 2020 m. atliktas „Panasonic“

Prašome atkreipti dėmesį, kad pasirinkus alternatyvaus lygio apdailos variantus, gali būti pakeistos standartinės automobilio savybės. Standartinės savybės taip pat gali skirtis, priklausomai nuo pasirinkto variklio ir transmisijos tipo.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.

„Apple CarPlay®“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android Auto™“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.

„App Store“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas.

„Google Play Store“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.

„Meridian™“ yra registruotasis korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas. „Trifield™“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Production Ltd.“ prekės ženklai.