ĮKROVIKLIO ĮRENGIMAS NAMUOSE

ĮKROVIKLIO ĮRENGIMAS NAMUOSE

PUIKUS BŪDAS ĮKRAUTI

Kad įkrauti būtų greičiausia ir patogiausia, rekomenduojame įkrauti namuose naudojant profesionaliai įrengtą namų įkroviklį, dar vadinamą namų įkrovimo stotele.


Prieš įsigydami automobilį, mūsų rekomenduojami įkroviklių įrengimo namuose paslaugų teikėjai padės Jums patikrinti, ar Jūsų nekilnojamasis turtas yra tinkamas. Įrengimas gali priklausyti nuo tokių veiksnių, kaip Jūsų nekilnojamojo turto amžius, galimybė privačiai stovėti už gatvės ribų ir tinkamas elektros energijos tiekimas.

KETURI PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP
ĮSIRENGTI ĮKROVIKLĮ

1. PASIRINKITE SAVO TEIKĖJĄ

1. PASIRINKITE SAVO TEIKĖJĄ

Kad pradėtumėte namų įkroviklio įrengimo procesą, vietinis „Land Rover“ pardavėjas padės išsirinkti įkroviklių įrengimo namuose partnerį.
2. UŽPILDYKITE TINKAMUMO APKLAUSĄ

2. UŽPILDYKITE TINKAMUMO APKLAUSĄ

Ar jūsų namuose galima įrengti įkroviklį, nustatysite atlikę greitą įkrovimo paslaugų teikėjų apklausą. Bendrieji reikalavimai – automobilio stovėjimo vieta turi būti ne prie gatvės ir reikalingas tinkamas maitinimo šaltinis.
3. SUSITARKITE DĖL ĮRENGIMO LAIKO

3. SUSITARKITE DĖL ĮRENGIMO LAIKO

Su pasirinktu paslaugų teikėju susitarkite dėl montavimo datos, kuri turi būti ankstesnė nei Jūsų automobilio pristatymo data. Jei turite teisę gauti valstybės paramą, kad padengtumėte išlaidas, paslaugų teikėjas Jūsų vardu pateiks paraišką.
4. PASIRUOŠKITE PRADĖTI ĮKRAUTI

4. PASIRUOŠKITE PRADĖTI ĮKRAUTI

Atėjus įrengimo datai, tiekėjas sumontuos įkroviklį namuose ir supažindins su įkrovimo pagrindais.

TĘSKITE ELEKTRINIŲ  IR ELEKTRINIŲ HIBRIDŲ ATRADIMUS

ĮKROVIMAS

ĮKROVIMAS

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie automobilio įkrovimą namuose arba kelionės tikslo vietoje – nuo įkrovimo laiko iki išlaidų taupymo.
VIEŠASIS ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMAS

VIEŠASIS ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMAS

Įkrovimas kelionės tikslo vietoje – puikus būdas laiku papildyti bateriją toli nuo namų. Sužinokite, kur tai padaryti ir kaip už tai sumokėti.

1Suderinami tik su išmaniaisiais telefonais. Priklausomai nuo trečiųjų šalių teikėjų platformų prieinamumo rinkoje ir mobiliojo telefono signalo.