ELEKTRA ĮKRAUNAMI IR ELEKTRINIAI
HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ SĄNAUDŲ TAUPYMAS

ELEKTRA ĮKRAUNAMI IR ELEKTRINIAI <br>HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ SĄNAUDŲ TAUPYMAS

APSKAIČIUOKITE EKOLOGIŠKO VAIRAVIMO
NAUDĄ

Galimos mokesčių lengvatos, daugelyje miestų netaikomi mokesčiai, susiję su įvažiavimu į centrines miestų zonas, kur ribojamas taršių automobilių eismas, o prie degalinių tenka sugaišti mažiau laiko arba visai nereikia stovėti. Tai tik keletas būdų, kaip elektriniai ir elektra įkraunami hibridai gali kasdien taupyti Jūsų pinigus.

SUTAUPYKITE IKI DVIEJŲ TREČDALIŲ DEGALŲ SĄNAUDŲ

SUTAUPYKITE IKI DVIEJŲ TREČDALIŲ DEGALŲ SĄNAUDŲ

Palyginti su benzininiais ir dyzeliniais automobiliais, elektrinio automobilio įkrovimas namuose yra ekonomiškiausias būdas kasdien juo naudotis. Elektros energija, gaunama iš namų įkroviklio, gali padėti sumažinti degalų sąnaudas net dviem trečdaliais, ypač jei pereisite prie mažesnių, ne piko metu taikomų elektros energijos tarifų.
SUMAŽINTI AUTOMOBILIŲ MOKESČIAI

SUMAŽINTI AUTOMOBILIŲ MOKESČIAI

Daugumoje šalių elektriniams hibridiniams automobiliams taikomi mažesni mokesčių tarifai ir mažesni mokesčiai už taršą nei benzininiams ir dyzeliniams automobiliams. Automobilių parkų ir įmonių savininkai taip pat gali pasinaudoti lengvata, pagal kurią įmonės automobilio vertė atimama iš metinio pelno.

TĘSKITE ELEKTRINIŲ IR ELEKTRINIŲ HIBRIDŲ ATRADIMUS

ELEKTRINIAI IR ELEKTRINIAI HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

ELEKTRINIAI IR ELEKTRINIAI HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

Susipažinkite su mūsų elektrinių ir elektrinių hibridinių automobilių asortimentu, kuris atspindi mūsų modernią „Land Rover“ galimybių ir šiuolaikinės prabangos viziją.
ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Joks atstumas niekada nėra ribojamas. Sužinokite, kaip kiekvienoje kelionėje galite maksimaliai padidinti nuvažiuojamą atstumą.
ĮKROVIMAS

ĮKROVIMAS

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie automobilio įkrovimą namuose arba kelionės tikslo vietoje – nuo įkrovimo laiko iki išlaidų taupymo.