DISCOVERY

SPECIFIKACIJOS
DISCOVERY
DISCOVERY
D250 AWD AUTOMATIC MHEV
DISCOVERY S

DISCOVERY S

D250 AWD AUTOMATIC MHEV

DEGALŲ NAUDOJIMO EFEKTYVUMAS
Bendrosios degalų sąnaudos (NEDC ekvivalentas, NEDC2) (l/100 km)
Bendrasis išmetamo CO2 kiekis (NEDC ekvivalentas, NEDC2) (g/km)
Bendrosios degalų sąnaudos (WLTP, TEL) (l/100 km)
Bendrasis išmetamo CO2 kiekis (WLTP, TEL) (g/km)
Degalų bako talpa (litrais, apytiksliai) 89
VAROS SISTEMA
MASĖ
VILKIMO ĮRANGA
DAIKTŲ VEŽIMAS ANT STOGO
MATMENYS
SALONO AUKŠTIS
ERDVĖS KOJOMS PLOTIS
BAGAŽINĖS TALPA
PROŠVAISA
PROŠVAISA (BEKELĖS SĄLYGOMIS)
ĮVEIKIAMAS BRASTOS GYLIS
POSŪKIO SPINDULYS

SKAITYKITE DAUGIAU

PRITAIKYMAS PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

PRITAIKYMAS PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Rinkitės iš daugybės papildomos įrangos ir priedų variantų.
MODELIO „DISCOVERY“ VERSIJOS

MODELIO „DISCOVERY“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
  • Nurodytas skystosios medžiagos tūris atitinka 922 l sausosios medžiagos tūrį.

*Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių gamintojo atliktų bandymų, atliktų pagal naujojo Europos vairavimo ciklo metodiką (NEDC2), pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP) ir ES teisės aktų reikalavimus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio ir degalų sąnaudų vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir pasirinkti priedai. NEDC2 rezultatai apskaičiuojami naudojant vyriausybės patvirtiną formulę ir WLTP rezultatus, kurie būtų buvę naudojami apskaičiuojant rezultatus pagal senąją NEDC metodiką. Gavus šiuos rezultatus, galima apskaičiuoti taikomus mokesčius.

**Peržiūrėkite WLTP rezultatus.
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio ir degalų sąnaudų vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir pasirinkti priedai.

Sumontavus 21 colio skersmens ratlankius.

Įtaisius 4 zonų klimato kontrolės sistemą, bagažinės plotis yra 1273 mm. 4 zonų klimato kontrolės sistema nemontuojama komercinės paskirties automobiliuose.

Su pilnais reikiamų skysčių bakeliais ir 90 % užpildytu degalų baku.

Su 75 kg sveriančiu vairuotoju, pilnais reikiamų skysčių bakeliais ir 90 % užpildytu degalų baku.

Sumontavus 20 colių skersmens 5 dvigubų stipinų ratlankius „Style 5011“ su „Gloss Sparkle Silver“ stiliaus apdaila, didžiausia masė sukabinimo taške yra 100 kg.

Sumontavus 20 colių skersmens 5 dvigubų stipinų ratlankius „Style 5011“ su „Gloss Sparkle Silver“ stiliaus apdaila, didžiausia velkamoji masė yra 2500 kg.

Tūris, matuojamas imituojant, kad bagažo erdvė yra pripildyta skysčio.

Tūris, matuojamas naudojant Vokietijos automobilių pramonės asociacijos (VDA) reikalavimus atitinkančius kietuosius blokelius (200 mm x 50 mm x 100 mm).

Nurodoma automobilių su standartinėmis specifikacijomis masė. Papildomai užsakoma įranga didina automobilio masę. Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.