UŽTIKRINTAS VAŽIAVIMAS BET KOKIU KELIU

Įspūdingos galimybės įveikti bet kokio tipo reljefą.

Red Range Rover Sport

MINIMALISTINIS DIZAINAS

Kėbulo paviršiai alsuoja galia ir efektyvumu, o aptakių formų priekiniai žibintai, grotelės ir išraiškingo stiliaus apatiniai buferio apdailos elementai kuria pasitikėjimo savimi įspūdį. Išskirtinio dizaino galiniai žibintai pabrėžia išraiškingą visureigio galinės dalies stilių.
STEALTH AND POWER

ŠIUOLAIKINĖS MEDŽIAGOS

Siekdami sukurti tvarų modernia prabanga alsuojantį saloną, naudojame šiuolaikines technines medžiagas, įskaitant itin lengvus „Ultrafabrics™“ audinius, pasižyminčius puikia kokybe ir eksploatacinėmis savybėmis.

NAUJASIS EFEKTYVUMO ČEMPIONAS

Modelio versija SV EDITION ONE pasižymi ypatinga galia, kurią užtikrina specialiai sureguliuotas, pusiau hibridinis 635 AG dviejų turbinų variklis, varantis pažangiąją „6D Dynamics“ pakabos sistemą. Itin mažai sveriantys 23 colių skersmens anglies pluošto ratlankiai ir anglies keramikos stabdžių diskai leidžia atskleisti tikrąjį mūsų technologiškai pažangiausio „Range Rover Sport“ visureigio dinaminį potencialą.
ŠIOS MODELIO VERSIJOS SAVYBĖS

„STORMER HANDLING PACK“ PAKETAS

Išnaudokite Range Rover Sport energingumą naudodami važiuoklės valdymo funkcijų rinkinį, įskaitant Dynamic Response Pro, visų ratų valdymą, elektroninį aktyvųjį diferencialą su sukimo momento paskirstymu stabdant ir konfigūruojamas programas.

ĮELEKTRINANTI GALIA

Sukurta taip, kad įveiktų bet kokius iššūkius.

ELEKTRINIU REŽIMU GALIMAS NUVAŽIUOTI ATSTUMAS (IKI)

122KM
(WLTP). Realiomis sąlygomis – iki 96 km.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NE NAMUOSE (NUO)

<60min.††
Įkraunamas iki 80 procentų per mažiau nei valandą, naudojant nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelę

0-100 KM/H

5,5SEKUNDES
Greitėjimas nuo 0 iki 100 km/h (5,5 s)

CO2 KIEKIS (NUO)

16g/km
Neteršia aplinkos, kai naudojamas elektrinis režimas.

HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Įspūdingai pajėgi ir efektyvi modelio versija, kuri yra viena iš nedaugelio palaikančių 50 kW greitąjį įkrovimą nuolatine srove. Įkraunamoji hibridinė (PHEV) modelio „Range Rover Sport“ versija su didesne baterija iki 80 procentų gali būti įkrauta per mažiau nei vieną valandą. Visureigyje įtaisytas 3,0 l darbinio tūrio šešių cilindrų „Ingenium“ benzininis variklis (160 kW) ir numatyti keli važiavimo režimai.

Išsami informacija apie P460e variklį.
HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Didžiausias greitis

290KM/h

Galia

635PS (467kW)

0-100 KM/H

3,8sekundes2
Greitėjimas nuo 0 iki 100 km/h (3,8 s)

CO2 KIEKIS (NUO)

268g/km
WLTP mišrus ciklas

BENZININIS VARIKLIS „SV PETROL V8“

Modelio versijoje SV EDITION ONE įtaisytas specialiai sureguliuotas 635 AG 4,4 l darbinio tūrio V8 dviejų turbinų pusiau hibridinis variklis yra galingiausias iki šiol „Range Rover“ visureigiuose sumontuotas variklis. Jis užtikrina greitą automobilio reakciją bei išskirtines važiavimo savybes ir kaip niekad efektyviai generuoja didžiausiąją galią.

Išsami informacija apie P635 variklį.
BENZININIS VARIKLIS „SV PETROL V8“

Didžiausias greitis

242KM/h

Galia

400 PS (294kW)

0-100 KM/H

5,5sekundes
Greitėjimas nuo 0 iki 100 km/h (5,5 s)

CO2 KIEKIS (NUO)

TBCg/km
WLTP mišrus ciklas

benzininiai švelniojo hibrido

Mūsų benzininiai švelniojo hibrido technologijos varikliai pasižymi greitu ir energingu įsibėgėjimu, užtikrinančiu dinamišką važiavimą, taip pat aukšto lygio našumu ir efektyvumu.

Išsami informacija apie P400 variklį.
benzininiai švelniojo hibrido

Didžiausias greitis

218KM/h

Galia

300PS (221kW)

0-100 KM/H

6,4sekundes
Greitėjimas nuo 0 iki 100 km/h (6,4 s)

CO2 KIEKIS (NUO)

186g/km
WLTP mišrus ciklas

dyzeliniai švelniojo hibrido

Veiksmingi ir galingi mūsų dyzeliniai švelniojo hibrido technologijos varikliai užtikrina didesnį sukimo momentą kontroliuojamam važiavimui bekele ir vilkimui.

Išsami informacija apie D300 variklį.
dyzeliniai švelniojo hibrido
DINAMINĖ PNEUMATINĖ PAKABOS SISTEMA

DINAMINĖ PNEUMATINĖ PAKABOS SISTEMA

Visose modelio „Range Rover Sport“ versijose sumontuota reguliuojama dinaminė pneumatinė pakabos sistema iš anksto paruošia automobilį būsimai kelionei, atsižvelgusi į navigacijos sistemos informaciją. Tam naudojamos reguliuojamo tūrio pneumatinės spyruoklės, užtikrinančios tikslesnį ir patikimesnį valdymą.
SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA „TORQUE VECTORING“

SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA „TORQUE VECTORING“

Sistema „Torque Vectoring by Braking“ užtikrina stabilumą ir kontrolę posūkiuose bei patikimo vairavimo įspūdį itin ankštose erdvėse. Elektroninis diferencialas ir automobilio stabdžių sistema posūkiuose reguliuoja variklio generuojamo sukimo momento paskirstymą keturiems ratams.
ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Stebint daugiau nei 100 parametrų iki 500 kartų per sekundę ir nustatant tikslią reikiamą reakciją, iki minimumo sumažinami nepageidaujami kėbulo judesiai, pavyzdžiui, kėbulo pasvirimas posūkyje arba posvyris intensyviai stabdant.
SISTEMA „DYNAMIC LAUNCH“

SISTEMA „DYNAMIC LAUNCH“

Sistema „Dynamic Launch“1 optimizuoja pavarų perjungimą ir užtikrina maksimalų sukimo momentą, taip pagerindama automobilio greitėjimą tiesiojoje. Tik „Range Rover Sport“ visureigiuose.

SPORTINIS IR PRABANGUS

AKTYVIOJI TRIUKŠMO BLOKAVIMO SISTEMA

Visas dėmesys tik smagiausioms kelionės akimirkoms. Naujosios kartos aktyvioji triukšmo blokavimo sistema pašalina bet kokį nepageidaujamą triukšmą. Ši pažangiosiomis akustinėmis technologijomis pagrįsta sistema yra firminės garso sistemos „Meridian Signature“ dalis*.

INTUITYVIOSIOS SISTEMOS

„AMAZON“ SKAITMENINĖ ASISTENTĖ „ALEXA“

Skaitmeninės asistentės „Alexos“ galėsite paprašyti4 paleisti mėgstamą muziką, paskambinti norimam asmeniui ar reguliuoti išmaniuosius namų prietaisus, o jūs galėsite visą dėmesį skirti vairavimui. Naudodamiesi programėle „Land Rover Remote“ galėsite palaikyti ryšį su savuoju „Range Rover Sport“ visureigiu neišėję iš namų.

PAGALBA VAIRUOTOJUI

Galite rinktis iš daugybės funkcijų, skirtų palengvinti vairavimą ir parkavimą. Pagalbos vairuotojui režimą galite įjungti naudodamiesi atnaujinto vairo valdikliais.
PAGALBA VAIRUOTOJUI
PRAMOGŲ SISTEMA GALINIŲ SĖDYNIŲ ZONOJE

PRAMOGŲ SISTEMA GALINIŲ SĖDYNIŲ ZONOJE

Keleiviai galės žiūrėti kino filmus arba prijungti žaidimų konsolę ir mėgautis kiekviena kelionės akimirka. Du 11,4 colio įstrižainės didelės raiškos ekranai su ekranų dubliavimo funkcija ir HDMI sąsaja.
NUOLATINIS RYŠYS KELYJE

NUOLATINIS RYŠYS KELYJE

Paketas „Online Pack“ užtikrina nuolatinį ryšį su aplinkiniu pasauliu ir leidžia patogiai naudotis įvairiomis integruotomis mobiliosiomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Amazon Alexa“ ir „Spotify“. Belaidžiu būdu diegiami programinės įrangos naujiniai (SOTA) padeda užtikrinti, kad jūsų automobilyje būtų naudojama tik naujausia programinės įrangos versija.
BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

Tegul salonas būna tvarkingas. Įkraukite suderinamus išmaniuosius telefonus naudodami automobilinį belaidį įkrovimą.
LENGVAS IR SAUGUS

LENGVAS IR SAUGUS

Atidarius vairuotojo duris, vairo kolonėlė ir vairuotojo sėdynė pasislenka į šoną, kad būtų lengviau išlipti. Kai nueisite, durys automatiškai užsirakins, kai raktelio pultelis nebebus aptinkamas.

SKAITMENINIAI LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Skaitmeniniai LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais apšviečia iki 500 m ilgio plotą ir užtikrina geresnį matomumą naktį. Kiekvieną priekinį žibintą sudaro po 1,3 mln. skaitmeninių mikroveidrodėlių įtaisų, o adaptyvioji apšvietimo funkcija naudoja navigacijos duomenis ir patogiai nukreipia šviesos srautą į kelią priešakyje.

IŠSKIRTINIS EFEKTYVUMAS

SISTEMA „TERRAIN RESPONSE“

Su septyniais skirtingais reljefo režimais, „Terrain Response 2“ automatiškai pritaikys Jūsų automobilio variklio, pavarų dėžės, diferencialų ir važiuoklės veikimą. Suasmeninkite savo visureigio sistemos nustatymus naudodami konfigūruojamą „Terrain Response 2“.
KONTROLĖ BEKELĖS SĄLYGOMIS

KONTROLĖ BEKELĖS SĄLYGOMIS

Nustatykite ir išlaikykite norimą greitį sudėtingomis kelio sąlygomis, pavyzdžiui, važiuojant klampiu keliu, šlapia žole, ledu, apsnigtu ar žvyruotu keliu. Pirmoji pasaulyje adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, skirta bekelės sąlygoms, automatiškai kontroliuoja automobilio greitį ir užtikrina optimalią kontrolę bei pageidaujamą komforto lygį.
ĮVEIKIAMAS BRASTOS GYLIS

ĮVEIKIAMAS BRASTOS GYLIS

Modelio „Range Rover Sport“ įveikiamas brastos gylis siekia iki 900 mm**. 3D išorinių vaizdo kamerų sistema su funkcija „Wade Sensing“ įspėja, kada vandens lygis tampa artimas didžiausiam automobilio įveikiamam brastos gyliui. Valdymo sistema pateikia informaciją realiuoju laiku, kad geriau susigaudytumėte aplinkoje esant prastam matomumui.

IŠBANDYTAS EKSTREMALIOMIS SĄLYGOMIS

Jis išbandomas pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis – nuo poliarinio rato iki deginančios dykumos, lenktynių trasoje ir bekelėje. „Range Rover Sport“ pasiruošęs priimti iššūkius.
IŠBANDYTAS EKSTREMALIOMIS SĄLYGOMIS

NERIBOTOS INDIVIDUALIZAVIMO GALIMYBĖS

Pritaikykite savąjį „Range Rover Sport“ visureigį pagal asmeninius poreikius, rinkdamiesi produktus iš didelio modelio variantų, variklių ir specifikacijų paketų asortimento.

MODELIO VERSIJA „SV EDITION ONE“

PAGAL INDIVIDUALŲ UŽSAKYMĄ GAMINAMI IR MASINĖS GAMYBOS VISUREIGIAI

Pasirinkite norimą modelio versiją, variklį ir specifikacijų paketą, taip pat norimas spalvas, ratlankius ir salono apdailos variantą.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIAI IR&nbsp;SPECIFIKACIJOS

MODELIAI IR SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas ir specifikacijas.
MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE“

MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE“

Įspūdinga, dinamiška ir veržli.
RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER SPORT

Išraiškingas, įspūdingas, nepralenkiamas.

Peržiūrėkite WLTP rezultatus.

Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO22kiekio, sunaudojamų degalų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

✝✝ Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio, įkrovimo trukmės ir kt.

* Modelio versijos „Range Rover Sport SV EDITION ONE“ standartinės įrangos dalis
** Prieš kirsdami užlietą kelią, visada patikrinkite trasą ir išvažiavimą.

1Negalima rinktis įkraunamajai hibridinei modelio versijai.
22020 m. „Texcell“ atlikto tyrimo, kurį užsakė ir kurio rezultatus gavo korporacija „Panasonic“, duomenimis.
3SARS-CoV-2 yra viruso, kuris priklauso koronavirusų šeimai, pavadinimas. Covid-19 yra viruso sukeliamos ligos pavadinimas.
4Programos „Amazon Alexa“ ir „Land Rover Remote“ prieinamos tik tam tikrose rinkose.
5Vaizdai pateikiami ne realiuoju laiku. Kad būtų užtikrinamas saugumas, apžiūrėkite automobilio išorę patys.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos) ir rinkos, arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Vaizduojamo SV modelio išorė nudažyta Carbon Bronze Matte dažais, kurių užsakymas negalimas. Susisiekite su vietiniu atstovu, kad sužinotumėte šiuo metu galimus pasirinkimus.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Prekių ženklai „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai priklauso korporacijai „Amazon.com Inc.“ bei su ja susijusioms įmonėms. Kai kurios skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijos veikia tik kartu su išmaniųjų namų technologijomis. Norint naudotis „Amazon“ skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijomis, būtina susikurti „Amazon“ paskyrą.

„Apple CarPlay®“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android Auto™“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.

„App Store“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas.

„Google Play Store“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.

„Meridian™“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield™“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.