RANGE ROVER EVOQUE PAPILDOMAI UŽSAKOMA ĮRANGA

RANGE ROVER EVOQUE PAPILDOMAI UŽSAKOMA ĮRANGA

APDAILOS PARINKTYS

Turėdami daugybę vienas kitą papildančių variantų, mūsų paketai gali patobulinti ir pritaikyti Jūsų „Range Rover Evoque“ dizainą ir važiavimo komfortą.

„BLACK“ PAKETAS
TECHNOLOGIJŲ PAKETAS
DINAMIŠKO VALDYMO PAKETAS
PAGALBINIŲ VAIRAVIMO SISTEMŲ PAKETAS

PATOGUMO PAKETAS

Vairuoti „Range Rover Evoque“ sutemus dar lengviau, naudojant pagalbinę automatinių tolimųjų šviesų sistemą. Elektra valdomas bagažinės dangtis leidžia lengvai pasiekti bagažo erdvę, o beraktė atrakinimo sistema suteikia dar daugiau patogumo.

ŠALTO KLIMATO PAKETAS

Kad ir kaip būtų šalta, galite vairuoti patogiai naudodamiesi priekinio stiklo, priekinių ir galinių sėdynių bei vairo šildymu.

KOMFORTO PAKETAS

Salone jauskitės dar geriau. Salono oro valymas „Purification Plus“, konfigūruojamas salono apšvietimas ir dviejų zonų klimato kontrolė – visa tai padidina Jūsų vairavimo komfortą.

VILKIMO PAKETAS

Su vilkimo paketu, į kurį įeina pažangi vilkimo pagalbinė sistema ir elektra valdomas vilkimo strypas, 3kelionės bus lengvesnės, nesvarbu, koks reljefas ar vežamas krovinys.

IŠORINIAI VARIANTAI

Įtikinamų spalvų, ratų ir stogo variantų pasirinkimas padės Jums pritaikyti savo „Range Rover Evoque“.

„Tribeca Blue“

SPALVŲ VARIANTAI

Išreikškite savo asmenybę naudodami išplėstinę spalvų paletę, kurioje yra „Arroios Grey“, „Tribeca Blue“ ir „Corinthian Bronze“ spalvos.
STOGO VARIANTAI

STOGO VARIANTAI

Dar labiau suasmeninkite savo „Range Rover Evoque“ arba gaukite daugiau natūralios šviesos su fiksuotu ir atidaromu panoraminiu4 stogu ir mūsų kontrastiniu „Corinthian Bronze“ arba „Narvik Black“ spalvų stogu.
RATŲ PARINKTYS

RATŲ PARINKTYS

Suteikite savo automobiliui dar daugiau vizualinio patrauklumo naudodami iki 21 colio lengvojo lydinio ratlankius, kuriuos galima rinktis „Silver“, „Satin Dark Grey“, „Gloss Black“ ir „Gloss Dark Grey with Diamond“ spalvų Pakeistas kontrastas.

PRIEDAI

Dar labiau suasmeninkite savo „Range Rover Evoque“ naudodami įvairius išorės ir interjero priedus, kurie papildys Jūsų gyvenimo būdą.

PRAKTIŠKUMUI
GYVŪNŲ DRAUGAMS
TOBULAI APSAUGAI

TĘSKITE ATRADIMUS

MODELIS

MODELIS

Išskirtinis ir pasitikintis visais atžvilgiais.
„RANGE ROVER EVOQUE“ MODELIAI

„RANGE ROVER EVOQUE“ MODELIAI

Peržiūrėkite visą modelių asortimentą.

1„ClearSight Ground View“ funkcija naudoja 360 laipsnių išorinių vaizdo kamerų sistemą. Vaizdas nėra tiesioginis. Patikrinkite aplinką, ar saugu. Papildomai pasirenkama funkcija.

2„Blind Spot Assist“ gali padėti išvengti susidūrimų. Jei automobilis aptinka kitą automobilį nematomoje zonoje, kai pradedate keisti eismo juostą, vairas automatiškai pasukamas, o tai rodo, kad reikia koreguoti judėjimo kryptį.

3Vilkimas ir žemų pavarų naudojimas labai paveikia EV režimu nuvažiuojamą atstumą.

4Pasirinkus slankiojantį panoraminį stogą, sumažės erdvė priekyje ir gale.

Atkreipkite dėmesį, kad standartinės funkcijos gali būti pakeistos renkantis alternatyvius apdailos lygius. Standartinės funkcijos taip pat gali skirtis priklausomai nuo variklio varianto ir transmisijos.

Pasirenkamos funkcijos ir jų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo transporto priemonės specifikacijų (modelio ir variklio) arba norint jas įdiegti, gali reikėti įdiegti kitas funkcijas. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietiniu pardavėju arba sukonfigūruokite savo transporto priemonę internetu.