VIEŠASIS ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMAS

VIEŠASIS ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMAS

PAPILDYKITE ENERGIJOS, KOL STOVITE

Be to, kad įkrovimas namuose yra labai patogus ir ekonomiškas, laiku papildyta baterija kelionės vietoje gali būti puikus būdas prailginti „Land Rover“ įkraunamo elektrinio hibridinio automobilio (PHEV) nuvažiuojamą atstumą per dieną.


Be to, tai padės sumažinti degalų sąnaudas ir aplinkosauginį pėdsaką, nes važiuojant elektriniu režimu iš išmetamųjų vamzdžių neišskiriama jokių teršalų.

KUR GALIU ĮKRAUTI, KAI ESU IŠVYKĘS IŠ NAMŲ?

Sparčiai plečiantis įkrovimo taškų tinklui, įskaitant prekybos vietas, sporto klubus, automobilių stovėjimo aikšteles ir net Jūsų darbo vietą, dar niekada nebuvo tiek daug galimybių įkrauti automobilį, kol jis stovi. Ir rasti visas šias vietas negali būti paprasčiau.

KAIP ĮKRAUTI NE NAMUOSE?

Kad galėtumėte prisijungti prie įkrovimo stotelės, Jūsų automobilyje naudojama „Combined Charging System“ (CCS) sistema. Ji suderinama su lėtesniu kintamosios srovės įkrovimo greičiu, o kai kurie modeliai – su greitu nuolatinės srovės įkrovimo greičiu. Kai kurie kiti automobilių gamintojai naudoja kitokias įkrovimo sistemas, pavyzdžiui, CHAdeMO. Šios sistemos ne taip plačiai naudojamos visame įkrovimo tinkle ir yra nesuderinamos su „Land Rover“ elektromobiliais.


Lėtesnės kintamosios srovės įkrovikliai įrengti tokiose vietose kaip mažmeninės prekybos aikštelės, sporto klubai ir automobilių stovėjimo aikštelės. Greitosios nuolatinės srovės įkrovimo stotelės paprastai įrengiamos greitkeliuose ir pagrindiniuose keliuose.

KINTAMOSIOS SROVĖS ĮKROVIMAS

KINTAMOSIOS SROVĖS ĮKROVIMAS

Daugumoje viešų kintamosios srovės įkrovimo stotelių reikia naudoti nuosavą kabelį, todėl visi mūsų elektriniai ir įkraunami elektriniai hibridiniai (PHEV) automobiliai standartiškai komplektuojami su kintamosios srovės įkrovimo kabeliu.2. Tai tas pats laidas, kurį naudotumėte namų įkrovikliui.
GREITAS NUOLATINĖS SROVĖS ĮKROVIMAS

GREITAS NUOLATINĖS SROVĖS ĮKROVIMAS

Greičiausias būdas įkrauti ne namuose. Prie greitosios nuolatinės srovės įkrovimo stotelės yra prijungti atskiri kabeliai, todėl nereikia naudoti automobilio įkrovimo kabelio.

KAIP SUSIMOKĖTI UŽ ĮKROVIMĄ?

TĘSKITE ELEKTRINIŲ  IR ELEKTRINIŲ HIBRIDŲ ATRADIMUS

ĮKROVIMAS

ĮKROVIMAS 

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie automobilio įkrovimą namuose arba kelionės tikslo vietoje – nuo įkrovimo laiko iki išlaidų taupymo.
NAMŲ ĮKROVIKLIO ĮRENGIMAS

NAMŲ ĮKROVIKLIO ĮRENGIMAS

Profesionaliai namuose įrengtas įkroviklis yra paprasčiausias ir patogiausias būdas kiekvieną dieną pradėti visiškai įkrautomis baterijomis.

1„InControl“ funkcijos, parinktys ir jų prieinamumas priklauso nuo rinkos – dėl vietos rinkos prieinamumo ir išsamių sąlygų teiraukitės savo pardavimo atstovo. Tam tikroms funkcijoms reikia atitinkamos SIM kortelės su atitinkama duomenų perdavimo sutartimi, kurią, pasibaigus Jūsų pardavėjo nurodytam pradiniam terminui, reikės papildomai užsisakyti. Mobilusis ryšys negali būti užtikrintas visose vietovėse.

2Elektromobilio kabelis prieinamas tik tam tikrose rinkose. Pasitarkite su vietiniu pardavėju.