NAUJASIS „RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE“ VISUREIGIS

Greičiausias ir dinamiškiausias visų laikų „Range Rover Sport“ visureigis, pagrįstas pažangiosiomis pakabos, stabdžių ir variklių technologijomis.
Nors visi „SV Edition One“ visureigiai jau yra išparduoti, registruokitės jau šiandien ir pirmieji sužinokite apie kitas modelio „Range Rover Sport SV“ versijas.

ŽENKITE TOLIAU

Miesto visureigis, pagrįstas naujausiomis inovacijomis ir išskirtinėmis technologijomis. Kaip niekad efektyvus.

REVOLIUCINGOS DINAMIKOS SISTEMOS

Maksimalus efektyvumas ir bekompromisis komfortas. Pneumatinė pakabos sistema „6D Dynamics“ neleidžia visureigiui siūbuoti į šalis ar pirmyn ir atgal. Ši pirmoji pasaulyje miesto visureigiams skirta sistema kartu su unikalia modelio versijos „Range Rover Sport SV EDITION ONE“ važiuokle leidžia atskleisti visą šio visureigio dinaminį potencialą.

PAJUSKITE GARSĄ

Automobilyje įdiegtos naujosios kartos akustinės technologijos su vibracijos funkcija leis pajusti garsą visu kūnu. Tai leido užtikrinti rinkoje pirmaujanti SUBPAC platforma. Pažangiosios sėdynės „Body And Soul Seat“ (BASS) turi šešias gerą savijautą užtikrinančias programas. Nuo šiol garsą galėsite ne tik girdėti, bet ir pajusti visu savo kūnu.
ATSKLEISKITE VISAS MODELIO VERSIJOS „SV“ GALIMYBES

ATSKLEISKITE VISAS MODELIO VERSIJOS „SV“ GALIMYBES

Apšviestu mygtuku ant vairo galite įjungti važiavimo režimą „SV Mode“. Visureigis paruošiamas šuoliui: jo aukštis sumažėja iki 15 mm nuo žemės paviršiaus, greičio pedalas tampa jautresnis, greičiau perjungiamos pavaros, standžiau sureguliuojamas vairo mechanizmas, o išmetimo sistema pradeda skleisti sodresnį garsą.
SAVITAS GARSAS

SAVITAS GARSAS

Aktyvioji dujų išmetimo sistema ne tik skleidžia savitą garsą, būdingą efektyviesiems SV komplektacijos visureigiams, bet ir užtikrina optimalų temperatūros valdymą, būtiną maksimaliam efektyvumui pasiekti. Keturiems išmetamojo vamzdžio antgaliams numatyta nerūdijančiojo plieno ir anglies pluošto apdaila.
GALINGAS IR LENGVAI VALDOMAS

GALINGAS IR LENGVAI VALDOMAS

Specialiai sureguliuotas 635 AG 4,4 l darbinio tūrio V8 dviejų turbinų variklis užtikrina, kad jūsų visureigis būtų galingiausias ir greičiausias kada nors pagamintas „Range Rover“ automobilis. Jis užtikrina greitą automobilio reakciją bei išskirtines važiavimo savybes ir kaip niekad efektyviai generuoja didžiausiąją galią.

IŠRAIŠKINGAS IŠORĖS DIZAINAS

Kruopščiai apgalvotame modelio versijos „Range Rover Sport SV EDITION ONE“ išorės dizaine puikiai dera tobulos proporcijos ir funkcionalus grožis. Oro srautas kruopščiai nukreipiamas, kad būtų užtikrintas optimalus efektyvumas, o žemesnė važiuoklė dar labiau pabrėžia išraiškingą, santūrų stilių. Įjungus važiavimo režimą „SV Mode“, pažeminama važiuoklė – taip užtikrinama dar malonesnė važiavimo patirtis.

PRABANGOS POJŪTIS

Salono dizainas atspindi ryšį tarp vairuotojo ir automobilio – čia išraiškingas sportinis stilius dera su rafinuotumu ir komfortu.
ŠIUOLAIKIŠKAS KOMFORTAS

ŠIUOLAIKIŠKAS KOMFORTAS

Mažai sveriančios sėdynės aptrauktos „Ultrafabrics™“ medžiaga ir 3D megztu audiniu, kurio gamyboje nelieka atliekų, taigi galėsite mėgautis išties šiuolaikišku komfortu ir funkcionalumu.
GALIA JŪSŲ RANKOSE

GALIA JŪSŲ RANKOSE

Efektyvumas pasiekiamas ranka. Projektuojant vairą, numatytos iškyšos nykščiams, taip pat pažangiosios skaidrios pavarų perjungimo svirtelės su apšviečiamais kraštais. Paspauskite mygtuką „SV Mode“ ir atskleiskite tikrą savojo visureigio potencialą, be to, saloną užlies maloni rausva šviesa.
DĖMESYS DETALĖMS

DĖMESYS DETALĖMS

Kiekviena detalė spinduliuoja rafinuotumą. Svarbiausiose modelio versijos „Range Rover Sport SV EDITION ONE“ vietose įtaisyti juodos („Black“) spalvos keraminiai apdailos elementai yra malonūs liesti bei suteikia automobiliui prabangos įspūdį.

IŠSIRINKITE SAVĄJĮ „RANGE ROVER SPORT SV“ VISUREIGĮ

Modelio versijai „Range Rover Sport SV EDITION ONE“ rekomenduojamos trys akį traukiančios spalvos, išskirtiniai užrašai ir ženkliukai ant centrinės daiktinės, priekinio oro kreiptuvo, slenksčių plokštelių ir žemę apšviečiančių lempučių.

SPALVA „CARBON BRONZE MATTE“

Abejingų nepaliekanti išvaizda. „Carbon Bronze Matte“ spalvos kėbulas derinamas su tos pačios spalvos anglies pluošto variklio dangčiu, 23 colių skersmens „Satin Grey Tint“ spalvos anglies pluošto ratlankiais bei „Cinder Grey“ ir „Ebony“ spalvų „Ultrafabrics™“ medžiagine salono apdaila.
SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

SKAITYKITE DAUGIAU

PADALINYS „SPECIAL VEHICLE OPERATIONS“ (SVO)

PADALINYS „SPECIAL VEHICLE OPERATIONS“ (SVO)

Unikalūs „Land Rover“ automobiliai.
SUSIPAŽINKITE SU MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER SPORT“

SUSIPAŽINKITE SU MODELIO VERSIJA „RANGE ROVER SPORT“

Išties išskirtinis.
MODELIO „RANGE ROVER SPORT“ VERSIJOS

MODELIO „RANGE ROVER SPORT“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.