MŪSŲ PASAULINĖ DIPLOMATINIŲ PARDAVIMŲ PROGRAMA

Mūsų pasaulinė diplomatinių pardavimų programa suteikia prieigą prie visame pasaulyje siūlomų specifikacijų transporto priemonių, užtikrina išskirtinius kainos pasiūlymus, specialios klientų aptarnavimo komandos paslaugas ir visapusišką garantiją.

AUKŠČIAUSIO LYGIO PRABANGA IR APTARNAVIMAS

Sukurta atsižvelgiant į jūsų poreikius, mūsų diplomatinių pardavimų programa užtikrina, kad ja pasinaudoti galintys asmenys turėtų prieigą prie visų atitinkamai rinkai skirtų transporto priemonių specifikacijų ir galėtų naudotis pristatymo visame pasaulyje galimybėmis. Programa taip pat užtikrina lengvatines kainas kvalifikuotiems asmenims ir specialios aptarnavimo komandos paslaugas, padedant mūsų pasaulinių diplomatinių pardavimų partneriui „AM Capurro“.

Šia paslauga pasinaudoti gali diplomatinį rangą turintys asmenys, tarptautinių organizacijų, atstovaujančių jų šaliai užsienyje, nariai arba diplomatinių atstovybių, įsigyjančių transporto priemonę naudoti kaip tarnybinę transporto priemonę, nariai.

PASLAUGA PASINAUDOTI GALINČIOS ORGANIZACIJOS

ATIDARYTI VISUS
Tarptautinės organizacijos
JT pagrindinės organizacijos specializuotos agentūros ir institucijos
Europos Komisija
Kitos tarptautinės organizacijos

IŠSKIRTINIAI KAINOS PASIŪLYMAI

Diplomatinių pardavimų programa užtikrina išskirtinius kainos pasiūlymus šia paslauga pasinaudoti galintiems asmenims. Kaip diplomatas, jūs turite teisę pasinaudoti daugybe specialių kainos ir mokestinių lengvatų.

PRISTATYMAS VISAME PASAULYJE IR GREITAS PRISTATYMAS IŠ SANDĖLIO

Visos transporto priemonės, kurias pristato „AM Capurro“, atitinka kiekvienos atskiros rinkos reikalavimus. Paslauga taip pat apima visapusišką krovinių draudimą. Jūsų transporto priemonė bus saugiai ir greitai pristatyta, naudojantis mūsų krovinių gabenimo ir logistikos partnerių paslaugomis. Be to, mūsų sandėlyje prieinamas platus transporto priemonių, kurias galime pristatyti per trumpą laiką, pasirinkimas.

GREITAS KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Greitas susisiekimas su klientais ir trumpas automobilių pristatymo laikas – tai 2 veiklos elementai, kuriais didžiuojasi „AM Capurro“. Mūsų speciali klientų aptarnavimo komanda atsakys į jūsų užklausą per 4 darbo valandas, o pasiūlymus pateiks per 1 darbo dieną.

SPECIALUS APTARNAVIMAS IR PAGALBA PO PARDAVIMO

Dėl rekomendacijų dėl transporto priemonių ir specializuotos pagalbos po pardavimo, galite kreiptis į „AM Capurro“ specializuotą pardavimo skyrių. Speciali „Jaguar Land Rover“ garantinio aptarnavimo komanda bus pasiekiama visą jūsų transporto priemonės nuosavybės teisės laikotarpį.

„AM CAPURRO“, MŪSŲ DIPLOMATINIŲ PARDAVIMŲ PARTNERIS

Speciali „AM Capurro“ klientų aptarnavimo komanda gali suteikti išsamią informaciją apie „Land Rover“ modelių gamą ir padėti visais klausimais, susijusiais su automobilių pardavimu diplomatiniam personalui.

SUSISIEKTI SU „AM CAPURRO“

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su klientų aptarnavimo komanda ir apsilankykite „AM Capurro“ svetainėje.
SUŽINOTI DAUGIAU