PASIRINKITE TINKAMĄ GALIĄ
JUMS

PASIRINKITE TINKAMĄ GALIĄ  JUMS

Ar žinojote, kad tai, kaip vairuojate, kur važiuojate ir kaip toli nuvažiuojate, gali turėti didelę įtaką Jūsų automobilio veikimui ir efektyvumui? Pavyzdžiui, reguliariai važinėjant į darbą mieste, kai dažnai stabdoma ir greitėjama, įprastai naudojama kitokia galia nei reguliariai važinėjant greitkeliais ar dažnai velkant.


Čia galime padėti rasti Jūsų vairavimo poreikius atitinkantį automobilį.

LAND ROVER VARIKLIŲ RŪŠYS

KAS YRA ELEKTROMOBILIS?

KAS YRA ELEKTROMOBILIS?

Elektromobiliai varomi elektros varikliu ir baterija. Vietoj to, kad degalinėje pildytumėte degalus, automobilis įkraunamas naudojant įkroviklį namie. Važiuodami galite naudotis greituoju nuolatinės srovės įkrovimu viešosiose įkrovimo stotelėse.
KAS YRA ELEKTRINIS HIBRIDAS (PHEV)?

KAS YRA ELEKTRINIS HIBRIDAS (PHEV)?

Įkraunamuose hibridiniuose automobiliuose (PHEV) benzininis ir elektrinis varikliai sujungti, todėl namų įkroviklis nėra privalomas. Važiuodami į darbą naudokite tik elektros energiją, kai išmetamųjų dujų emisija lygi nuliui, o ilgesnėse kelionėse naudokite benzino ir elektros energijos derinį.
KAS YRA ŠVELNUSIS HIBRIDAS (MHEV)?

KAS YRA ŠVELNUSIS HIBRIDAS (MHEV)?

Švelnieji hibridai (MHEV) yra automobiliai, kurių nereikia įkrauti. Jie padidina savo variklių efektyvumą pakartotinai naudojant energiją, sukauptą lėtėjimo ir regeneracinio stabdymo metu. Jie yra universalūs ir suteikia galimybę rinktis įvairius vairavimo stilius.

PADĖKITE MAN IŠSIRINKTI

Atsakykite į penkis trumpus klausimus apie savo vairavimo įpročius, kad sužinotumėte, ar Jūsų kitas automobilis turėtų būti elektrinis hibridas arba švelnusis hibridas.

  • AR AUTOMOBILIS PRIKLAUSYS JUMS AR JŪSŲ ĮMONEI?