PASIRINKTI SAU TINKAMĄ VARIKLĮ

PASIRINKTI SAU TINKAMĄ VARIKLĮ

Ar žinojote, kad tai, kaip vairuojate, kur vairuojate ir kaip toli važiuojate, gali turėti didelę įtaką Jūsų automobilio veikimui ir efektyvumui? Pavyzdžiui, reguliariai važinėjant į darbą mieste, kai eisme stabdoma ir greitėjama, įprastai naudojama kitokia galia nei reguliariai važinėjant greitkeliais ar dažnai velkant.


Čia galime padėti rasti Jūsų vairavimo poreikius atitinkantį automobilį.

„LAND ROVER“ SIŪLOMOS VARIKLIŲ RŪŠYS

ELEKTRA ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS (PHEV)

ELEKTRA ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS (PHEV)

„Land Rover“ įkraunamas elektrinis hibridas (PHEV) yra idealus, jei turite prieigą arba galite įrengti namų ar darbo įkroviklį- ir reguliariai važinėjate nedideliais atstumais mieste.
BENZININIS ŠVELNUSIS HIBRIDAS (MHEV)

BENZININIS ŠVELNUSIS HIBRIDAS (MHEV)

„Land Rover“ benzininis švelnusis hibridinis automobilis idealiai tinka, jei reguliariai važinėjate trumpais atstumais miestuose ir neturite arba negalite namuose ar darbe įsirengti įkroviklio.
DYZELININIS ŠVELNUSIS HIBRIDAS (MHEV)

DYZELININIS ŠVELNUSIS HIBRIDAS (MHEV)

„Land Rover“ dyzelinis švelnusis hibridinis automobilis idealiai tinka, jei reguliariai važinėjate didelius atstumus greitkeliais ir norite, kad „Land Rover“ būtų maksimaliai pajėgus vilkti.

PADĖKITE IŠSIRINKTI

Atsakykite į penkis trumpus klausimus apie savo vairavimo įpročius ir sužinokite, ar Jūsų kitas automobilis turėtų būti elektra įkraunamas hibridas arba švelnusis hibridas.

  • AR JŪSŲ AUTOMOBILIS PRIKLAUSYS JUMS AR JŪSŲ ĮMONEI?