Vimbldonas

TENISO TURNYRAS VIMBLDONAS 2024

„Kaip ikoniškas britų kultūros įvykis, kurį stebi milijonai žmonių visame pasaulyje, šis turnyras suteikia mums puikią galimybę bendrauti su mūsų klientais iš viso pasaulio, pasitelkiant kūrybišką komunikaciją, puikiai perteikiančią „Range Rover“ automobilių eleganciją ir rafinuotumą bei mūsų dviejų modernių prabangos prekių ženklų sinergiją.“
Geraldine Ingham,
„Range Rover“ generalinė direktorė

BENDRA AISTRA

Mūsų bendradarbiavimo pagrindas yra subtilus rafinuotumas ir bendras įsipareigojimas tvariai ateičiai. Taigi mūsų „Range Rover“ šeima yra pasirengusi vežti žaidėjus ir arbitrus viso turnyro metu.


Teniso aikštyno prieigose įrengtos įkrovimo stotelės ir iki 125 km siekiantis elektra nuvažiuojamas atstumas užtikrina, kad iš tinklo įkraunami hibridiniai „Range Rover“ ir „Range Rover Sport“ visureigiai yra visada pasiruošę mačui.

Vimbldonas

PIRMAUJA RODYDAMAS PAVYZDĮ

Seniausias pasaulyje teniso turnyras taip pat yra svarbiausias socialinis vasaros renginys. Žaismingų vinječių serijoje „Range Rover“ šeima atgaivina Vimbldono etiketą.

„RANGE ROVER“

Vimbldonas

GĖRIMAI TURI BŪTI LAIKOMI TVARKINGAI

Puikiai atšaldyti vasaros dienai su „SV Signature Suite“.
Vimbldonas

VISADA TURI BŪTI DĖVIMA DERAMA APRANGA

„Range Rover“ dizainas visada atitinka aprangos kodą.

„RANGE ROVER SPORT“

TINKAMOS PERTRAUKĖLĖS ĮSIKRAUTI

TINKAMOS PERTRAUKĖLĖS ĮSIKRAUTI

Dėl greitojo įkrovimo nuolatine srove funkcijos, „Range Rover Sport“ iš tinklo įkraunamas hibridas (PHEV) niekada nereikalauja ilgos poilsio pertraukos.
PRAŠOME SĖSTIS Į JUMS SKIRTĄ VIETĄ

PRAŠOME SĖSTIS Į JUMS SKIRTĄ VIETĄ

Jūsų asmeninė VIP ložė su perforuotomis „Windsor“ odinėmis sėdynėmis.

„RANGE ROVER VELAR“

PRAŠOME TYLOS

PRAŠOME TYLOS

Pailsėkite nuo įspūdžių ir mėgaukitės tyliu savo automobilio salono komfortu.
ŽAIDIMAS BUS TĘSIAMAS UŽDARIUS STOGĄ

ŽAIDIMAS BUS TĘSIAMAS UŽDARIUS STOGĄ

Apsisaugokite nuo lietaus ir įsileiskite daugiau saulės su slankiuoju panoraminiu stoglangiu.

„RANGE ROVER EVOQUE“

„Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, parinktys, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo rinkos – teiraukitės „Land Rover“ atstovo, kad sužinotumėte apie jų prieinamumą jūsų rinkoje ir visas sąlygas. Tam tikros funkcijos teikiamos su prenumerata, kurią reikės toliau atnaujinti pasibaigus pradiniam prekybos atstovo nurodytam laikotarpiui. Mobiliojo tinklo ryšys negali būti garantuotas visose vietose. Informacija ir vaizdai, susiję su „InControl“ technologija, įskaitant ekranus ar sekas, gali keistis dėl programinės įrangos atnaujinimų, versijų valdymo ir kitų sistemos / vaizdo pakeitimų, atsižvelgiant į pasirinktas parinktis.


Pasirenkamos funkcijos ir jų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir transporto priemonės specifikacijų (modelio ir pavaros sistemos) arba, norint jas įdiegti, gali reikėti įdiegti kitas funkcijas. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietiniu prekybos atstovu arba sukonfigūruokite savo transporto priemonę internetu.