PAŽANGIOSIOS PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS (ADAS)

ŠIAS PAPILDOMAI PASIRENKAMAS FUNKCIJAS GALIMA ĮSIGYTI ATSKIRAI ARBA KAIP PAGALBOS VAIRUOTOJUI PAKETO DALĮ. PAKETAI IR FUNKCIJOS PRIKLAUSO NUO AUTOMOBILIO
Evoque išvažiuoja į miesto kelią

VAIRAVIMO YPATYBĖS

Pritaikoma funkcija, jungianti keturias pagalbines vairuotojo funkcijas: Įspėjimas apie priekinį susidūrimą, pagalbinis eismo juostos laikymasis, įspėjimas apie greičio apribojimą ir pranešimas apie greičio apribojimą.

Spidometro vaizdas iš arti
Spidometro vaizdas iš arti

VAIRAVIMO YPATYBĖS

„InControl“ apima standartines ir pasirenkamas vairavimo pagalbos funkcijas, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo Land Rover ir važiuoti kuo saugiau, kad ir kur keliautumėte. Pasitarkite su pardavėju ir sužinokite, kokios parinktys Jums labiausiai tinka.

Prisitaikančios pastovaus greičio palaikymo sistemos iliustracija

PRISITAIKANTI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Nustatykite važiavimo greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančių transporto priemonių, kad automobilis automatiškai prisitaikytų prie lėtėjančio eismo.
Avarinio stabdymo sistemos iliustracija

AVARINIS STABDYMAS

Avarinė stabdymo sistema gali padėti išvengti susidūrimo su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ar dviračiais. Ji rodo įspėjimą apie gresiantį susidūrimą ir automatiškai stabdo, jei nesiimama jokių veiksmų.
Važiuojamosios eismo juostos laikymosi sistemos iliustracija

PAGALBINĖ EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI SISTEMA

Pagalbinė eismo juostos laikymosi sistema aptinka, kai automobilis netyčia išvažiuoja iš savo eismo juostos, ir pasuka vairą, skatindama Jus sugrąžinti automobilį atgal.
Pagalbinės nematomų zonų stebėjimo sistemos iliustracija

PAGALBINĖ NEMATOMOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA

Pagalbinė nematomos zonos stebėjimo sistema2 padeda saugiau persirikiuoti į kitą eismo juostą, priekiniame veidrodėlyje įžiebdama nedidelę įspėjamąją lemputę, jei automobilis aptinka kitą transporto priemonę Jums nematomoje zonoje. Papildoma vairo korekcija skatina Jus pakreipti automobilio judėjimo trajektoriją, jei aptinkamas galimas susidūrimas.
Land Rover eismo signalų atpažinimo stilizuotas atvaizdas

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA SU PRISITAIKANČIU GREIČIO RIBOTUVU

Prietaisų skydelyje arba pasirenkamame projekciniame ekrane aiškiai rodomi greičio apribojimai ir ženklai „Lenkti draudžiama“. Įjungtas adaptyvusis greičio ribotuvas, naudodamasis kelio ženklų atpažinimo funkcija, 3 atitinkamai reguliuoja automobilio greitį.
Land Rover vairuotojo būklės stebėjimo stilizuota iliustracija

VAIRUOTOJO BŪSENOS STEBĖJIMO SISTEMA

Vairuotojo būsenos stebėjimo sistema nustato, ar pradedate jaustis mieguistas, stebėdama vairo, stabdžių ir akceleratoriaus pedalų veikimą, kad iš anksto įspėtų, jog reikia padaryti pertrauką.
Land Rover galinio susidūrimo stebėjimo sistemos stilizuotas atvaizdas

GALINIO SUSIDŪRIMO STEBĖJIMO SISTEMA

Galinio susidūrimo stebėjimo sistema gali nustatyti, ar iš paskos važiuojanti transporto priemonė nelėtina greičio ir kelia potencialią susidūrimo grėsmę. Tuomet sistema bandys įspėti vairuotoją stabdyti automatiškai mirksėdama avariniais žibintais.

AUTOMOBILIO PARKAVIMO FUNKCIJOS

Padeda Land Rover įvažiuoti į ankštą stovėjimo vietą. Pasitarkite su savo pardavėju ir sužinokite, kokios galimybės jums geriausiai tinka.

Defender parkavimo pagalbos sistema

3D APLINKINIO VAIZDO KAMERA

3D aplinkinio vaizdo kamera padeda matyti daugiau. Naujos 3D išorės perspektyvos ir 360° vaizdas iš viršaus palengvina manevravimą, o bekelės vaizdai, įskaitant naujovišką „ClearSight Ground View“, suteikia pasitikėjimo įveikiant įvairias vietoves.
Priekinės ir galinės parkavimo pagalbos iliustracija

PRIEKINĖ IR GALINĖ PARKAVIMO PAGALBA

Manevruoti galite dar lengviau. Priekiniame ir galiniame buferiuose esantys jutikliai aktyvuojami rankiniu būdu arba važiuojant atbuline eiga. Kai parkuojatės, jutiklinis ekranas ir garsinis grįžtamasis signalas praneša, kaip arti esate nuo kliūčių.
Galinio eismo stebėjimo sistemos iliustracija

GALINIO EISMO STEBĖJIMO SISTEMA

Galinio eismo stebėjimo sistema įspėja apie iš abiejų pusių artėjančias transporto priemones, pėsčiuosius ar kitus pavojus. Ypač naudinga važiuojant atbuline eiga iš stovėjimo aikštelės.
„Clear Exit Monitor“ sistemos iliustracija

„CLEAR EXIT MONITOR“ SISTEMA

„Clear Exit Monitor“ padeda keleiviams saugiai išlipti iš automobilio, nes duryse įtaisytas šviečiantis įspėjimo signalas praneša, jei aptinkamas artėjantis pavojus, pvz., pravažiuojančios transporto priemonės ar dviratininkai.

SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

Susikomplektuokite automobilį pagal savo poreikius.

Range Rover

NAUJASIS RANGE ROVER

Neprilygstamas rafinuotumas ir prabanga.
Range Rover Sport

RANGE ROVER SPORT

Intuityvus. Dramatiškas. Bekompromisis.
Range Rover Velar

RANGE ROVER VELAR

Avangardinis Range Rover.
Range Rover Evoque

RANGE ROVER EVOQUE

Laikas išreikšti save.
Discovery

DISCOVERY

Universaliausias septynių vietų SUV.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Universalus kompaktiškas SUV.
DEFENDER

DEFENDER

Galintis nuveikti didžius dalykus.
Range Rover

NAUJASIS RANGE ROVER

Neprilygstamas rafinuotumas ir prabanga.
Range Rover Sport

RANGE ROVER SPORT

Intuityvus. Dramatiškas. Bekompromisis.
Range Rover Velar

RANGE ROVER VELAR

Avangardinis Range Rover.
Range Rover Evoque

RANGE ROVER EVOQUE

Laikas išreikšti save.
Discovery

DISCOVERY

Universaliausias septynių vietų SUV.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Universalus kompaktiškas SUV.
DEFENDER

DEFENDER

Galintis nuveikti didžius dalykus.

1Svarbu: GSR II rinkose ir (arba) NCAP rinkose esančios transporto priemonės persijungia į „High“ režimą kiekvieną užvedimo ciklą. Ne GSR II ir (arba) ne NCAP rinkose pasirinktas pagalbos vairuotojui režimas lieka transporto priemonės atmintyje ir užvedimo ciklas jo nekeičia. Nepriklausomai nuo rinkos ar vairuotojo pasirinktus nustatymus, atliktus „Custom“ režimu, transporto priemonė įsimena. GSRII (II bendrosios saugos reglamentas) – tai saugos teisės aktas, kuris naujiems modeliams įsigaliojo 2022 m., o jau išleistiems modeliams bus taikomas 2024 m.
2Pagalbinė nematomos zonos stebėjimo sistema gali padėti išvengti susidūrimų. Jei automobilis aptinka kitą automobilį Jums nematomoje zonoje, kai pradedate keisti eismo juostą, papildoma vairo korekcija skatina Jus pakreipti automobilio važiavimo trajektoriją, jei pastebimas galimas susidūrimas.
3Galima tik su „Pivi Pro“.  

Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite ir naudokite „iGuide“ programėlę.
Atsisiųskite „iGuide“, skirtą Apple įrenginiams.
Atsisiųskite „iGuide“, skirtą Android įrenginiams..  

Papildomos funkcijos ir jų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo automobilio specifikacijos (modelio ir transmisijos) ir rinkos arba tam, kad jas būtų galima įdiegti, gali reikėti įdiegti kitas funkcijas. Išsamesnės informacijos teiraukitės vietinio pardavėjo arba konfigūruokite savo automobilį internetu.  

Vairuotojai automobilyje esančiomis funkcijomis turėtų naudotis tik tada, kai tai daryti saugu. Vairuotojai turi užtikrinti, kad visada visiškai kontroliuotų automobilį.