ELEKTRINIO IR ELEKTRA ĮKRAUNAMO HIBRIDO (PHEV) ĮKROVIMAS

ELEKTRINIO IR ELEKTRA ĮKRAUNAMO HIBRIDO (PHEV) ĮKROVIMAS

NĖRA TOKIOS VIETOS KAIP NAMAI

Rekomenduojame didžiąją dalį įkrovimų atlikti namuose, nes įprastai tai pigiausias ir patogiausias įkrovimo būdas – taip paprasta, kaip prijungti telefoną prie elektros tinklo.

PASPARTINKITE VISKĄ NAUDODAMI NAMŲ ĮKROVIKLĮ

PASPARTINKITE VISKĄ NAUDODAMI NAMŲ ĮKROVIKLĮ

Greičiausias būdas įkrauti namuose – profesionaliai įrengtas namų įkroviklis. Vietinis pardavimo atstovas gali padėti rasti rekomenduojamus namų įkroviklių tiekėjus Jūsų vietovėje.
SAUGU ĮKRAUTI BET KOKIU ORU

SAUGU ĮKRAUTI BET KOKIU ORU

Mūsų rekomenduojamus namų įkroviklius saugu naudoti bet kokiu oru. Ar lyja, ar šviečia saulė, visada būsite pasiruošę važiuoti elektra.

ĮKROVIMAS TOLIAU NUO NAMŲ

STEBĖKITE SAVO ĮKROVIMO EIGĄ BET KUR

ĮKROVIMO LAIKAS

Mūsų duomenys apie greitųjų nuolatinės srovės įkrovimo stotelių, paprastai esančių greitkelių degalinėse ir pagrindiniuose keliuose, galimybes yra pateikiami iki 80 % įkrovos. Taip yra todėl, kad įkrovimo greitis gerokai sulėtėja virš 80 %, kad būtų apsaugota baterija ir optimizuotas jos tarnavimo laikas.

Automobilis Kintamosios srovės įkrovimas namuose ir viešose vietose (7 kW) 0 - 100 % Greitasis nuolatinės srovės įkrovimas 0–80 % Nuolatinės srovės įkrovimas (maksimalus)
„Range Rover Electric“ Bus patikslinta Bus patikslinta 350 kW
„Range Rover“ elektrinis hibridas Nuo 5 val.2 Mažiau nei 40 min.2 43 kW
„Range Rover Sport“ elektrinis hibridas Nuo 5 val.2 Mažiau nei 40 min.2 43 kW
„Range Rover Velar“ elektrinis hibridas Nuo 2 val. 30 min.2 30 min.2 35 kW
Naujasis „Range Rover Evoque“ elektrinis hibridas Nuo 2 val. 12 min.2 30 min.2 32 kW
„Discovery Sport“ elektrinis hibridas Nuo 2 val. 12 min.2 30 min.2 32 kW
„Defender“ elektrinis hibridas Nuo 2 val. 30 min.2 30 min.2 40 kW

TĘSKITE ELEKTRINIŲ  IR ELEKTRINIŲ HIBRIDŲ ATRADIMUS

ĮKROVIKLIO ĮRENGIMAS NAMUOSE

ĮKROVIKLIO ĮRENGIMAS NAMUOSE

Profesionaliai namuose įrengtas įkroviklis yra paprasčiausias ir patogiausias būdas kiekvieną dieną pradėti visiškai įkrautomis baterijomis.
VIEŠASIS ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMAS

VIEŠASIS ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMAS

Įkrovimas kelionės tikslo vietoje – puikus būdas laiku papildyti bateriją toli nuo namų. Sužinokite, kur tai padaryti ir kaip už tai sumokėti.

1„InControl“ funkcijos, parinktys ir jų prieinamumas priklauso nuo rinkos – dėl vietos rinkos prieinamumo ir išsamių sąlygų teiraukitės savo pardavimo atstovo. Tam tikroms funkcijoms reikia atitinkamos SIM kortelės su atitinkama duomenų perdavimo sutartimi, kurią, pasibaigus Jūsų pardavėjo nurodytam pradiniam terminui, reikės papildomai užsisakyti. Mobilusis ryšys negali būti užtikrintas visose vietovėse.

2Pateikti duomenys gauti atlikus oficialius gamintojo bandymus pagal ES teisės aktus su visiškai įkrauta baterija. Skirta tik palyginimo tikslais. Realūs duomenys gali skirtis. CO2, degalų ekonomijos, energijos sąnaudų ir nuvažiuojamo atstumo rodikliai gali skirtis priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, ratų komplektacija, sumontuoti priedai, faktinis maršrutas ir akumuliatoriaus būklė. Nuvažiuojamo atstumo duomenys pagrįsti serijinės gamybos automobilio važiavimu standartizuotu maršrutu.
3Elektromobilio kabelis prieinamas tik tam tikrose rinkose. Pasitarkite su vietiniu pardavėju.