KELIONĖ UOLĖTO KRAŠTOVAIZDŽIO APSUPTYJE („ROCK CRAWL“)


PATIRKITE MALONŲ VAIRAVIMO DYKUMOJE BEKELĖS SĄLYGOMIS JAUDULĮ, SĖDĘ PRIE NAUJAUSIŲ „LAND ROVER“ MODELIŲ VAIRO.
INFORMUOKITE MANE

PATIRKITE NUOTYKIŲ, KELIAUDAMI UOLĖTOJO KRAŠTOVAIZDŽIO APSUPTYJE

Šios kelionės po kvapą gniaužiančią Moabo dykumą metu mūsų kvalifikuoti vairavimo instruktoriai padės įgyti naujų vairavimo įgūdžių ir išbandyti vienus galingiausių automobilių pasaulyje itin sudėtingomis sąlygomis.

4 DIENŲ KELIONĖS UOLĖTOJO KRAŠTOVAIZDŽIO APSUPTYJE PROGRAMA

1 DIENA

1 DIENA

Nusileidę „Grand Junction“ oro uoste, būsite nuvežti į svečių namus „Red Cliffs Lodge“, kur apsistosite ir gyvensite visos viešnagės laikotarpiu. Kol mėgausitės čia patiekiamais patiekalais ir gėrimais, turėsite galimybę susipažinti su savo kelionės bendražygiais.
2 DIENA

2 DIENA

Po pusryčių ir trumpo instruktažo vyksite į pirmąją trasą. Greičiausiai tai bus milžiniška uolėta vieta, iš kurios atsiveria nuostabus senovę menantis kraštovaizdis.
3 DIENA

3 DIENA

Po dar vieno rytinio instruktažo leisitės į kelionę nuostabiu maršrutu ir turėsite progą išbandyti savo vairavimo įgūdžius. Prieš akis atsivers nuostabus Moabo kraštovaizdis ir Kolorado upė, o nuožulnus uolų reljefas leis jums patirti rimtesnį vairavimo iššūkį.
4 DIENA

4 DIENA

Vėlesnį atgalinį skrydį užsisakę svečiai turės progą dalyvauti papildomose pramogose, pavyzdžiui, žygyje jojant žirgais. Jei norite šiek tiek pasilepinti, galėsite pasimėgauti sportiniu masažu ar atpalaiduojančia sūkurine vonia.

PASIIMKITE IŠ ŠIO NUOTYKIO VISKĄ, KĄ ĮMANOMA


Pakylėkite savo viešnagės Moabe patirtį į kitą lygį, pasirinkę įvairių papildomų pramogų – nuo apdovanojimų pelniusio vyno degustacijos iki pasivažinėjimo vaizdingajame „Dead Horse Point“ parke.

PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ SVEČIŲ ATSILIEPIMUS

Sužinokite, kaip mūsų drąsieji svečiai atsiliepia apie savo nuotykių kupiną kelionę po Moabą su „Land Rover“.
PARSISIŲSTI SVEČIŲ KNYGĄ

„Tai buvo išties gyvenimą keičianti kelionė, palikusi nepakartojamų įspūdžių.“


LINDA, JAV

KONTAKTAI

Ši programa vedama anglų kalba. Mūsų biurai veikia nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9.00 val. iki 17.00 val. (MDT).
Skambučiams taikomi vietos operatorių nustatyti mokesčiai.
Tel. +1 303 515 4839
El. paštas [email protected]

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

OPEN ALL
BENDRO POBŪDŽIO INFORMACIJA
KAINA
VAIRAVIMAS
KELIONĖ

KELIONĖ UOLĖTOJO KRAŠTOVAIZDŽIO APSUPTYJE („ROCK CRAWL+“)


Šios 5 dienų kelionės metu mūsų profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiryžę išnaudoti visas automobilių teikiamas galimybes ir įkvėpti jus naujiems iššūkiams, išbandant jėgas sudėtingiausiomis regiono reljefo sąlygomis. Šią kelionę pasirinkę svečiai turės galimybę daugiau laiko praleisti prie vairo, tobulindami įgūdžius ir įveikdami techninius iššūkius individualių pasivažinėjimų metu kartu su instruktoriumi.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE KELIONĘ

Svarbi pastaba.

Pateikti vaizdai yra tik iliustracinio pobūdžio. Jei kiltų kokių nors neaiškumų dėl kelionės programos, raštu pateiktas kelionės maršrutas bus laikomas tikslesniu kelionės aprašymu. Pasiliekame teisę keisti kelionės maršrutą ir (arba) kelionių organizatorių panašiomis alternatyvomis.