VAIRAVIMO TVARUMAS

VAIRAVIMO TVARUMAS

PIRMENYBĖ ELEKTROS ENERGIJAI

Mus supantis pasaulis keičiasi, kaip ir „Land Rover“. Važinėdami elektra varomu automobiliu padėsite sumažinti anglies dvideginio išmetimą ir savo anglies pėdsaką. Siekdami padėti įgyvendinti savo tikslus, elektros energija yra mūsų SUV automobilių ir strateginių planų pagrindas.


Tačiau tuo mūsų ambicijos nesibaigia. Sužinokite, kaip iš naujo kuriame tvarios prabangos koncepciją ir ką jau šiandien galite pakeisti važiuodami elektra varomu automobiliu.

BATERIJŲ ŽIEDINĖ EKONOMIKA

Standartinis ilgaamžiškumas. Jūsų ramybei elektrinio hibridinio automobilio baterijai suteikiame šešerių metų arba 100 000 km garantiją – priklausomai nuo to, kas įvyks anksčiau.


O kai galiausiai pasibaigs jo eksploatavimo laikas, mūsų įsipareigojimas laikytis tvarumo principo išlieka, nes vykdome išsamias perdirbimo programas.

KASDIENIS ELEKTRINIO AUTOMOBILIO VAIRAVIMAS

Vairuodami elektrinį arba hibridinį automobilį galite sumažinti kiekvienos kelionės poveikį.

BATERIJOS ĮKROVOS PALAIKYMAS

BATERIJOS ĮKROVOS PALAIKYMAS

Atsibudę ir turėdami pilnai įkrautą bateriją, galėsite maksimaliai padidinti nuvažiuojamą atstumą per dieną. Paprasčiausias ir patogiausias būdas įkrauti – tiesiog prijungti prie namų įkroviklio.
PIGESNĖS, NE PIKO METU TIEKIAMOS IR ATSINAUJINANČIOS ENERGIJOS NAUDOJIMAS

PIGESNĖS, NE PIKO METU TIEKIAMOS IR ATSINAUJINANČIOS ENERGIJOS NAUDOJIMAS

Automobilio įkrovimo poveikį galite sumažinti įkraudami automobilį naktį, ne didžiausios paklausos laikotarpiu. Jūsų tiekėjas gali pasiūlyti gerokai pigesnį elektromobilių įkrovimo tarifą ir paskatinti naudotis atsinaujinančia elektros energijos, kad padidintų tinkle naudojamos atsinaujinančiosios energijos kiekį.
VAŽIAVIMAS EV REŽIMU

VAŽIAVIMAS EV REŽIMU

Paspaudus mygtuką, Jūsų „Land Rover“  elektrinis hibridas gali perjungti benzininį ir elektrinį variklį. Važiuojant visiškai elektriniu režimu (EV), tai paprastas būdas nuvažiuoti iš taško A į tašką B, o trumpesnių kelionių metu į aplinką neišmetama jokių išmetamųjų dujų.

TĘSKITE ELEKTRINIŲ  IR
ELEKTRINIŲ HIBRIDŲ ATRADIMUS

ELEKTRINIŲ IR HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ BATERIJŲ TECHNOLOGIJA

ELEKTRINIŲ IR HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ BATERIJŲ TECHNOLOGIJA

Susipažinkite su patvariomis technologijomis, kuriomis varomi mūsų automobiliai, ir sužinokite, kaip jos lemia mūsų tvarią strategiją.
ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Joks atstumas niekada nėra ribojamas. Sužinokite, kaip kiekvienoje kelionėje galite maksimaliai padidinti nuvažiuojamą atstumą.
ĮKROVIMAS

ĮKROVIMAS

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie automobilio įkrovimą namuose arba kelionės tikslo vietoje – nuo įkrovimo laiko iki išlaidų taupymo.