MODELIS „RANGE ROVER EVOQUE“

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PASIRENKAMIEJI PAKETAI

Įvairūs įrangos paketai leidžia dar labiau pritaikyti „Range Rover Evoque“ visureigį pagal asmeninius poreikius.

BLACK EXTERIOR PACK

Rinkitės įspūdingą išorės paketą „Black Exterior Pack“ ir suteikite išraiškingai „Range Rover Evoque“ visureigio išvaizdai dar daugiau išskirtinumo. „Gloss Black“ stiliaus užrašai ant variklio ir bagažinės dangčių, grotelės, šoninės vėdinimo angos, priekinis ir galinis buferiai, apatinė buferio apsauga ir veidrodėlių gaubtai pabrėžia akį traukiantį visureigio dizainą.
BLACK EXTERIOR PACK
R-DYNAMIC BLACK EXTERIOR PACK

PRIEDAI IŠOREI

Rinkitės norimą dažų spalvą, stogo stilių ir ratlankius.

RATLANKIAI

Rinkitės labiausiai patikusius ratlankius ir pabrėžkite įspūdingą savojo „Range Rover Evoque“ stilių. Rinkitės 17–21 colio skersmens ratlankius, kuriems numatyti įvairūs spalvų ir apdailos stilių deriniai, įskaitant „Satin Dark Grey“, „Gloss Black“ ir „Diamond Turned“ su kontrastingais „Dark Grey“ ar „Silver“ spalvos akcentais.

PRIEDAI SALONUI

Rinkitės norimas medžiagas, spalvų derinius, stoglangio variantą ir kitą įrangą, kad visureigio salonas atspindėtų jūsų stilių.

SLIDING PANORAMIC ROOF

SLIDING PANORAMIC ROOF

Stumdomasis panoraminis stoglangis1, pripildantis „Range Rover Evoque“ automobilio saloną natūralia šviesa, sukuria šviesesnę ir erdvesnę aplinką. Rinkitės kėbulo spalvos, „Corinthian Bronze“2 spalvos arba kontrastingos juodos („Black“) spalvos stoglangį.
SPALVŲ DERINIAI

SPALVŲ DERINIAI

Sėdynėms rinkitės kontrastingas ar tarpusavyje derančias spalvas, pavyzdžiui, „Ebony“, taip pat galite rinktis „Light Oyster Morzine“ arba „Ebony“ spalvos dirbtinės zomšos lubų apmušalus.
SALONO PAKETAI

SALONO PAKETAI

Erdvų visureigio saloną dar geriau pritaikysite pagal asmeninius poreikius su papildomais įrangos paketais, pavyzdžiui, paketu „Premium Upgrade Interior Pack“. Prabangos pojūtį suteiks „Premium“ klasės tekstiliniai kilimėliai, „Ebony“ spalvos dirbtinės zomšos lubų apmušalai, „Premium“ klasės salono apšvietimas, „Bright“ stiliaus metaliniai pedalai ir apšviestos metalinės slenksčių plokštelės.
SĖDYNĖS

SĖDYNĖS

Rinkitės iš daugybės tvarių ir orui laidžių medžiagų: grūdėto rašto odos, aukščiausios kokybės „Kvadrat“ vilnos mišinių, „Dinamica®“ dirbtinės zomšos, eukalipto pluošto tekstilės ir „Ultrafabrics™“ medžiagų. Subtilūs dizaino elementai, pavyzdžiui, dekoratyvinės siūlės ant prietaisų skydelio, tik dar labiau pabrėžia rafinuotą visureigio stilių.

SAUGOS IR PAGALBINĖS SISTEMOS

Mūsų pagamintos pagalbinės automobilio vairavimo ir statymo sistemos yra skirtos jūsų saugumui ir itin malonioms kelionėms užtikrinti.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Rinkitės iš įvairių sistemų, užtikrinančių paprastesnį ir saugesnį automobilio vairavimą bei statymą. Visureigyje įdiegtos įvairios pažangios technologijos, kurios ne tik gerina važiavimo patirtį, bet ir didina automobilio saugumo lygį.

PRITAIKYMAS PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Mėgaukitės jus supančiu pasauliu. Savąjį „Evoque“ visureigį galite pritaikyti pagal asmeninius poreikius ir gyvenimo būdą.

„LAND ROVER“ PRIEDAI

„LAND ROVER“ PRIEDAI

Pritaikykite stilingą, patikimą ir praktišką „Range Rover Evoque“ pagal savo poreikius, pasirinkdami išorės ir salono priedus.

SKAITYKITE DAUGIAU

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Sužinokite daugiau informacijos apie „Range Rover Evoque“ visureigio teikiamas galimybes.
MODELIO „RANGE ROVER EVOQUE“ VERSIJOS

MODELIO „RANGE ROVER EVOQUE“ VERSIJOS

Čia ne tik rasite visas modelio versijas, bet ir galėsite rinktis iš daugybės išskirtinių dizaino variantų, pagalbinių sistemų ir technologijų.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Susipažinkite su šio modelio savybėmis. Sužinokite daugiau informacijos apie variklio techninius parametrus, automobilio matmenis ir degalų sąnaudas.
GALERIJA

GALERIJA

Mūsų automobiliuose visada juntamas dėmesys smulkmenoms. Visureigis „Range Rover Evoque“ pranoks visus lūkesčius.

1Pasirinkus stumdomąjį panoraminį stoglangį, sumažėja salono aukštis.
2Galima rinktis tik modelio versijai „Bronze Collection“.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Prekių ženklai „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai priklauso korporacijai „Amazon.com Inc.“ bei su ja susijusioms įmonėms. Kai kurios skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijos veikia tik kartu su išmaniųjų namų technologijomis. Norint naudotis „Amazon“ skaItmeninės asistentės „Alexa“ funkcijomis, būtina susikurti „Amazon“ paskyrą.