„Land Rover“ miesto visureigiai

Jie puikiai jaučiasi miesto gatvių labirintuose, o dėl savo universalumo lengvai prisitaiko prie vairuotojų gyvenimo būdo. Susipažinkite su „Land Rover“ miesto visureigiais.
„Land Rover“ miesto visureigiai

Pasigrožėkite „Land Rover“ miesto visureigių galimybėmis

Neįtikėtinas manevringumas. Neprilygstamas universalumas. Tobulas matomumas. Be to, nepralenkiamas kelionių patogumas. „Land Rover“ miesto visureigiai pasiruošę bet kokioms aplinkybėms. Aprūpinti aukščiausio lygio technologiniais sprendimais, jie patikimai palengvina kasdienį gyvenimą ir veiksmingai prisitaiko prie naudotojų gyvenimo būdo. Jie kelia susidomėjimą savo išskirtiniu charakteriu ir patraukia vaizduotę rafinuotu stiliumi. Išbandykite „Land Rover“ visureigius mieste.

Ieškote prabangaus automobilio su charakteriu, kad galėtumėte įveikti miesto džiunglių iššūkius? Rinkitės „Land Rover“ miesto visureigius.

Kompaktiškas miesto visureigis

„RANGE ROVER EVOQUE“

Atraskite „Land Rover“ kompaktiško visureigio galimybes
  • Puikus matomumas dėl aukštos vairuotojo padėties
  • Patogus ir universalus salonas su didele bagažo erdve
  • Pažangios technologijos, leidžiančios laisvai judėti miesto aplinkoje, pvz., „3D Surround“ kamera ir „ClearSight View“ veidrodis.
  • Prabanga ir išskirtinis charakteris kompaktiškoje erdvėje
Šeimyninis miesto visureigis

„DISCOVERY SPORT“

Atraskite „Land Rover“ šeimos visureigio galimybes
  • Erdvus interjeras ir kompaktiški kėbulo matmenys
  • Aukšta vairavimo vieta ir puikus matomumas
  • Neprilygstamas universalumas ir vairavimo komfortas
  • Prabangus šeimyninis visureigis kelionėms mieste ir bekelėje
Naujas „Land Rover“ miesto visureigių universalumo lygis

ĮVAIRIAPUSIŠKUMAS

„Land Rover“ kompaktiški miesto visureigiai perkelia universalumą į naują lygį. Nesvarbu, ką vežatės - pirkinius, bagažą ar sporto įrangą - galėsite sutalpinti visus būtiniausius daiktus. Dėl sumaniai suprojektuotų daiktadėžių galite pasiimti visas reikalingas smulkmenas ir patogiai mėgautis kelione.
Mažiems miesto visureigiams taikoma technologija

TECHNOLOGIJOS

„Land Rover“ mažuose miesto visureigiuose įdiegtos pažangios technologijos užtikrina puikią keliavimo mieste ir už jo ribų kokybę. Aukšta vairuotojo vieta užtikrina geresnį matomumą, kurį, be kita ko, užtikrina ir „Matrix LED“ priekiniai žibintai, užtikrinantys matomumą dideliu atstumu ir neapakinantys kitų vairuotojų, arba „ClearSight View“ veidrodėlis, leidžiantis matyti situaciją už savęs, net jei galinis langas yra uždengtas.
Universalus ir pažangus miesto visureigių interjeras

PATOGUS INTERJERAS

Puikios kokybės medžiagos, daugybė patogumų ir aukščiausios klasės interjero apdaila paverčia „Land Rover“ miesto visureigius tikra prabangos oaze. Išmaniosios konstrukcijos savybės užtikrina didžiausią komfortą automobilyje ir erdvią bagažo erdvę, kurią galima akimirksniu pritaikyti prie savo poreikių.
Platus miesto visureigių priedų asortimentas

PARINKTYS IR PRIEDAI

„Land Rover“ siūlo platų interjero ir eksterjero priedų bei gyvenimo būdo elementų asortimentą, kad pagerintų miesto visureigių funkcionalumą. Savo ruožtu jų personalizavimas leidžia sukurti individualią pasirinkto modelio versiją, visiškai pritaikant jo išvaizdą ir įrangą prie naudotojų gyvenimo būdo.

*Kai kurios iš aprašytų funkcijų gali būti papildoma įranga, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį. Išsamesnės informacijos teiraukitės įgaliotojo pardavėjo.

Išbandykite „Land Rover“ miesto visureigį

Užpildykite ir pateikite paraiškos formą ir mes su jumis susisieksime, kad patvirtintume jūsų registraciją bandomajam važiavimui pasirinktu „Land Rover“ miesto visureigiu.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
•INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
•Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje