NAUJASIS VISUREIGIS „RANGE ROVER SV“

NAUJASIS VISUREIGIS „RANGE ROVER SV“

IŠSKIRTINĖ „RANGE ROVER“ AUTOMOBILIAMS BŪDINGOS PRABANGOS IR PRITAIKOMUMO INDIVIDUALIEMS POREIKIAMS INTERPRETACIJA

Nuo 2022 m. sausio mėn.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ
Nusprendusiems įsigyti „Range Rover SV“ komplektacijos automobilį siūlomas didesnis apdailos variantų ir įrangos pasirinkimas, taip pat užtikrinamas aukščiausios kokybės meistrų darbas ir medžiagos . Tai visureigis trokštantiems išskirtinumo. Prabanga, kurią galėsite ne tik matyti, bet ir paliesti.

NAUJASIS VISUREIGIS „RANGE ROVER SV“

Rafinuotas. Prabangus. Išskirtinis. Patraukliausias iki šiol pagamintas „Range Rover“ visureigis.

„RANGE ROVER“ AUTOMOBILIAMS BŪDINGA PRABANGA

Įvertinkite įspūdingą visureigio išorės dizainą, kurį pabrėžia išskirtinio stiliaus priekinės grotelės ir buferis bei dvispalvis užrašas „Range Rover“. Patogiai įsitaisykite ant pusiau anilino oda aptrauktų sėdynių. Palieskite prabangius „Gloss White“ spalvos keraminius valdymo mygtukus. Kiekviena kelionė bus it maža šventė.

MODELIO VERSIJOS „SV“ PRITAIKYMAS PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Individualizuotas visureigio „Range Rover SV“ komplektavimas – itin smagi patirtis. Į tik šiai modelio versijai numatytų medžiagų asortimentą įeina „Gloss White“ spalvos keraminė apdaila su išgraviruotu mozaikos raštu arba kontrastingos „Natural Dark Linear Wenge“ spalvos mediniai elementai su metaliniais mozaikiniais intarpais.

NUOLATINIS RYŠYS SU APLINKINIU PASAULIU

Intuityvi ir prie išmaniojo telefono lengvai prijungiama sistema „Pivi Pro“ naudinga tiek keleiviams, tiek vairuotojui. Tik modelio versijoje SV numatyti du 13,1 colio įstrižainės jutikliniai ekranai leidžia gale sėdintiems keleiviams susipažinti su visa reikiama informacija ir mėgautis pramoginiu turiniu.

KOMPLEKTACIJA „SV SIGNATURE SUITE“

Keturių sėdynių visureigis „SV Signature Suite“ su ilga važiuoklės baze užtikrina maksimalų keleivių komfortą ir yra itin patogus.

ĮSPŪDINGA HARMONIJA

„Windsor“ stiliaus oda arba „Ultrafabric“* medžiaga aptraukta viso ilgio galinė daiktinė yra su mediniu dangčiu ir jaukiu apšvietimu. Galinių sėdynių zonoje įtaisytas įvairioms funkcijoms valdyti skirtas jutiklinis ekranas leidžia keleiviams valdyti komfortą užtikrinančias funkcijas ir pramoginį turinį.

PATOGUMAS YRA SVARBIAUSIA

„Range Rover“ visureigio komplektacija „SV Signature Suite“ užtikrina dar didesnį keleivių komfortą. Puodelių laikikliai ir apšviesto šaldytuvo skyriaus durelės yra valdomi elektra, naudojantis galinių sėdynių zonoje įtaisytu jutikliniu ekranu. SV padalinio pagamintos „Dartington“ krištolo taurės teikia išskirtinės prabangos įspūdį.

UNIVERSALIAI PANAUDOJAMA ERDVĖ

Patogios formos porankiai su subtiliu apšvietimu ir atlenkiamas stalelis yra valdomi elektra, naudojantis galinių sėdynių zonoje esančiu jutikliniu ekranu. Centrinėje daiktinėje numatyta pakankamai erdvės ir patogių lentynėlių įvairiems daiktams laikyti.

MODELIO VERSIJOS „SV“ KOMPLEKTACIJA „INTREPID THEME“

Dinamiška. Rafinuota ir subtili.

AKCENTAI IR DIZAINO ELEMENTAI

Šios komplektacijos visureigio salone integruoti išskirtiniai apdailos elementai, taip pat „Satin Black“ spalvos keraminiai valdymo mygtukai. Išraiškingą automobilio stilių dar labiau pabrėžia „Anthracite“ spalvos metalinės apdailos plokštelės ir „Graphite Atlas“ spalvos išorės akcentai.

DAR LABIAU PRITAIKYTAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Dinamišką modelio komplektacijos „SV Intrepid Theme“ stilių galima dar labiau pabrėžti pasirinkus kontrastingos juodos („Black“) spalvos stogą, raudonos („Red“) spalvos diskinių stabdžių apkabas ir 23 colių skersmens „Satin Black“ spalvos ratlankius „Style 1077“ su „Narvik Black Gloss“ spalvos intarpais ir „Dark Tinted Lacquer“ stiliaus apdaila.

DIRBTINĖ ODA

Komplektacijos „SV Intrepid Theme“ automobiliams taip pat galima rinktis tvarią „Ultrafabrics“ medžiagą. Minkšta, švelni ir patvari medžiaga papuošta unikaliu perforuotu stačiakampio formos raštu.

MODELIO VERSIJOS „SV“ KOMPLEKTACIJA „SERENITY THEME“

Neprilygstama prabanga ir subtilūs akcentai, pabrėžiantys automobilio išskirtinumą.

AKCENTAI IR DIZAINO ELEMENTAI

Kiekviena smulkmena komplektacijos „SV Serenity Theme“ automobiliuose alsuoja prabanga. „Corinthian Bronze“ spalvos išorės dizaino elementai ir išskirtinės dviejų spalvų kombinacijos salono apdaila pabrėžia įspūdingą automobilio stilių.

DAR LABIAU PRITAIKYTAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Dar daugiau išskirtinumo „SV Serenity“ komplektacijos automobiliui galima suteikti pasirinkus akį traukiantį kontrastingos „Corinthian Bronze“ spalvos stogą ir papildomai užsakomus 23 colių skersmens „Gloss Dark Grey“ spalvos ratlankius „Style 1077“ su „Corinthian Bronze Satin“ spalvos intarpais.

MEDIENOS MOZAIKA

Į siūlomos apdailos asortimentą įtraukėme naujų rafinuotų apdailos elementų su mozaikos raštu išdėliotais medienos ir metalo intarpais, kurie yra puikus dėmesio kiekvienai smulkmenai pavyzdys. Mozaikinis raštas, išsiuvinėtas ant sėdynių apvalkalų, suteikia salono stiliui išbaigtumo.

NAUJOJO VISUREIGIO „RANGE ROVER SV“ VARIKLIAI

BENZININIAI IR DYZELINIAI VARIKLIAI

BENZININIAI IR DYZELINIAI VARIKLIAI

„Range Rover SV“ visureigiams numatyti pažangiausi mūsų iki šiol sukurti varikliai, įskaitant naująjį 530 AG (390 kW) V8 dviejų turbinų benzininį variklį ir 350 AG (258 kW) pusiau hibridinį 6 cilindrų „Ingenium“ dyzelinį variklį.

SKAITYKITE DAUGIAU

PADALINYS „SPECIAL VEHICLE OPERATIONS“ (SVO)

PADALINYS „SPECIAL VEHICLE OPERATIONS“ (SVO)

Unikalūs „Land Rover“ automobiliai.
NAUJASIS „RANGE ROVER“ VISUREIGIS

NAUJASIS „RANGE ROVER“ VISUREIGIS

Peržiūrėkite visas „Range Rover“ modelio versijas.

* Priklauso nuo pasirinktos spalvų kombinacijos.
** Nuo 2022 m. sausio mėn.