"Land Rover” hibridiniai visureigiai

"Land Rover” hibridiniai visureigiai

"Land Rover" garsėja tikrais visureigiais – jais galima drąsiai važiuoti bekele. Šių automobilių patikimumas ne kartą buvo patvirtintas skirtinguose žemynuose vykusiose lenktynėse ir mokslinėse ekspedicijose. Toks išskirtinis tvirtumas būtinas ir kasdieniame gyvenime. Dabar tą patį galima patirti ir vairuojant hibridinius SUV. Sužinokite, kuo skiriasi šiuolaikiniai "Discovery", "Defender" ir "Range Rover" modeliai.

Įkraunamieji hibridiniai "Land Rover" visureigiai

"Land Rover" siūlo keletą skirtingų hibridinių visureigių. Pavyzdžiui, galite rinktis atgimusį naujos kartos legendinį "Defender" visureigį, universalius "Discovery" modelius, taip pat prabangius "Range Rover" gamos automobilius. Netgi bazinės komplektacijos modeliuose montuojamos vadinamosios švelniojo hibrido sistemos (angl. Mild hybrid electric vehicle, MHEV), o kai kurios versijos komplektuojamos ir su iš tinklo įkraunamomis hibridinėmis jėgainėmis (angl. Plug-in hybrid electric vehicle, PHEV).

"Defender" – tikras visureigis visa savo prigimtimi

Siūlomos keturios skirtingos naujojo "Defender MHEV" versijos – P400 AWD MHEV su benzininiu varikliu ir dyzelinius motorus turintys D200 AWD MHEV, D250 AWD MHEV bei D300 AWD MHEV modeliai. Tai tikras bekelei pritaikytas visureigis, leidžiantis pasiekti vietas, į kurias niekada neprasibraus kitų gamintojų automobilius įsigiję vairuotojai. Švelniojo hibrido sistema sumažina degalų sąnaudas, o kartu – ir aplinkos taršą.

Svarbu tai, kad "Defender" iš tinklo įkraunamas hibridas yra taip pat gerai paruoštas bekelei, kaip ir versijos su benzininiais arba dyzeliniais varikliais. Pavyzdžiui, šis modelis gali įveikti tokias pat brastas ar nedidelis vandens telkinius, kurių gylis siekia iki 90 cm.

DEFENDER


Pasiruošęs didžiausiems iššūkiams - Išraiškingas siluetas
- Galimybė užtikrintai įveikti bekelę
- Platus unikalios papildomos įrangos pasirinkimas
- Montuojamos pažangios "Pivi Pro" multimedijos sistemos
DEFENDER

"Discovery Sport‘ – ne per didelis, bet itin praktiškas

"Discovery Sport" yra visapusiškai universalus automobilis, puikiai tinkantis ne tik laisvalaikio išvykoms, bet ir kasdien važinėti mieste. Visureigis nėra pernelyg didelis, tačiau jo viduje erdvės laisvai pakaks visiems šeimos nariams. Siūlomos kelios švelniojo hibrido sistemos. Jose naudojami skirtingi benzininiai varikliai: P200 MHEV, P250 MHEV ir P290 MHEV. Taip pat galima rinktis ir iš tinklo įkraunamą hibridą – P300e. Bendra šios versijos hibridinės jėgainės galia siekia net 300 AG ir tam užtenka vos 1,5 litro darbinio tūrio 3 cilindrų benzininio variklio.

DISCOVERY SPORT

Universalus vidutinio dydžio visureigis

- Užtikrintumas važiuojant bekele
- Modernios "Clearsight" technologijos
- Talpi bagažinė ir apgalvotos papildomos dėtuvės
- Galimybė pasirinkti vieną iš dviejų kėbulo apdailos komplektų
- Prabangus salonas ir platus papildomos įrangos pasirinkimas
<b>DISCOVERY SPORT

"Range Rover" gama – aukščiausio lygio prabanga

Taip pat galima įsigyti ir prabangių hibridinių "Range Rover" gamos modelių. Tai rafinuoto dizaino ir kokybės automobiliai, išsiskiriantys unikaliu charakteriu ir gerokai didesnėmis nei daugumos kitų rinkoje esančių modelių galimybėmis bekelėje.

Mažiausias gamos modelis, "Evoque", yra itin stilingas, o didžiausi jo privalumai atsiskleidžia kasdienėse išvykose. Tai elegantiško dizaino automobilis, kuriame montuojama šiuolaikiška iš tinklo įkraunama hibridinė jėgainė, užtikrinanti galimybę važiuoti tyliai ir neteršiant aplinkos. Siūlomas ypač platus švelniojo hibrido versijų pasirinkimas: P160 MHEV, P200 MHEV, P250 MHEV, P300 MHEV ir D200 MHEV. Iš tinklo įkraunama hibridinė versija žymima P300e.


Savo ruožtu, "Velar" visureigis skirtas žmonėms, kurie ne pernelyg dažnai nusuka nuo asfalto. Šis modelis taip pat komplektuojamas su švelniojo hibrido sistemomis. Siūlomos įvairios versijos: P400 MHEV, D200 MHEV ir D300 MHEV. Atstovybėse taip pat rasite ir iš tinklo įkraunamą hibridą, dar žinomą P400e pavadinimu. Tokios jėgainės bendra galia siekia 404 AG, o pagreitėjimas nuo 0 iki 100 km/val. trunka vos 5,4 sekundės.


Tačiau tai dar ne viskas! Hibridines sistemas rasite ir atidarę prabangiausio visos gamos modelio, didžiojo "Range Rover", variklio gaubtą. Jei domina būtent šis modelis, galite rinktis P400 MHEV, D300 MHEV, D350 MHEV versijas arba vieną iš dviejų iš tinklo įkraunamų hibridų – P440e ir P510e. Abiejuose pastaruosiuose modeliuose montuojami 3 litrų, 6 cilindrų varikliai. Elektra įveikiamas atstumas siekia iki 113 km, o tai įspūdingas rezultatas, lyginant su kitų gamintojų automobiliais.

"Land Rover" hibridinių visureigių pranašumai, palyginti su konkurentų modeliais, – aukščiausio lygio komfortas ir neeilinės galimybės riedant bekele. Tik vairuojant šiuos modelius, nuvažiavus nuo asfalto, neprarandamas vairavimo malonumas. Šis prekių ženklas tapo tvirtumo ir patikimumo sinonimu. Išskirtines visureigių galimybes įvertina visi vairuotojai, o ypač – kai tenka važiuoti sudėtingomis sąlygomis.

NAUJASIS RANGE ROVER

Siūlomas nuo 2022 metų sausio.

Įkūnyta elegancija
- Bekompromisė galia ir dinamiškumas
- Aukščiausio lygio komfortas
- Išraiškingas ir nepavaldus laikui siluetas
- Užtikrintumas kelyje ir bekelėje
<b>NAUJASIS RANGE ROVER

Kodėl jau dabar verta rinktis hibridinį visureigį?

Visureigiai sparčiai stumia iš rinkos kito tipo kėbulus turinčius automobilius. Tačiau tuo stebėtis nereikėtų. Juk jie sujungia daugybę svarbių privalumų, įskaitant aukštesnės sėdėsenos patogumą, saugumą, praktiškumą, o neretu atveju ir dinamišką valdymą. Kita vertus, gaminant tokius modelius, dažnai pritaikomos įprastų keleivinių automobilių platformos, todėl jie praranda svarbiausią SUV pranašumą – galimybę važiuoti bekele ir mažiau juntamą prastos kelio dangos ar oro sąlygų poveikį. Savo ruožtu, "Land Rover" įmonė jau daugelį metų yra žinoma kaip išskirtinėmis galimybėmis bekelėje pasižyminčių automobilių gamintoja. Šiems visureigiams nebaisi jokia danga ir oro sąlygos.

Projektuodami naujus automobilius, mūsų inžinieriai taiko pažangiausius sprendimus, leidžiančius pasiekti maksimalų našumą. Vis dėlto, net ir siekiant moderniomis priemonėmis suteikti aukščiausio lygio komfortą, visuomet išlaikomos išskirtinės galimybės važiuoti bekele. Šios pastangos, be visa kita, taip pat lėmė ir "Defender PHEV" atsiradimą. Tai modernus 404 AG galią išvystantis iš tinklo įkraunamas hibridas, galintis įveikti 90 cm gylio vandens telkinį. Keturiems ratams paskirstomas 640 Nm sukimo momentas užtikrina pravažumą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

Hibridiniai visureigiai išsiskiria mažesnėmis degalų sąnaudomis ir dujų išlakomis, taip pat pasižymi didesne galia bei našumu, kurį vienodai veiksmingai galima išnaudoti riedant tiek asfaltuotais keliais, tiek miško keliukais. Be visa kita, tokia transporto priemonė gali būti puikus šeimos automobilis.

Mes puikiai suprantame, kad automobilių pramonė netolimoje ateityje visiškai pereis prie elektros pavarų, todėl jau dabar naudojame technologijas ir priemones, leisiančias tam tinkamai pasiruošti. Pirmą kartą hibridinė jėgainė buvo sumontuota po 2013 metais pristatyto prekių ženklo flagmano, "Range Rover", variklio gaubtu.

"Land Rover" visureigiai – kokiems žmonėms jie labiausiai tinka?

"Land Rover" gerbėjų gausu visame pasaulyje. Tai lėmė labai sėkmingai įgyvendintos reklaminės kampanijos: daugybė ralio lenktynių ir ekspedicijos į Afrikos gilumą. Jeigu toks automobilis tobulai tinka išbandymams pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, kodėl turėtų kilti rūpesčių, pavyzdžiui, vairuojant jį didmiestyje?

"Land Rover" automobiliai puikiai tinka visiems praktiškumą ir saugumą vertinantiems žmonėms, kurie savo kelionės tikslą nori pasiekti visuomet, net ir pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis. Be kita ko, šie automobiliai daugelį metų garsėja originaliu stiliumi – juose dera tikriems visureigiams būdingas masyvumas ir elegancija.

"Land Rover" visureigiai taip pat yra puikūs šeimos automobiliai. Šiuo atveju kiekviena išvyka su artimaisiais gali virsti jaudinančiu nuotykiu. Nepriklausomai nuo to, ar tenka vairuoti plieskiant saulei, pilant lietui ar drebiant sniegui, toks automobilis užtikrins maksimalų komfortą ir saugumą. Netikite mūsų žodžiu? Patirkite viską patys per bandomąjį važiavimą!

MHEV ir PHEV hibridų skirtumai

"Land Rover" modeliuose montuojamos dviejų tipų hibridinės sistemos – MHEV ir PHEV. Dėl tam tikrų skirtumų šios naujos kartos jėgainės gali tapti geriausiu pasirinkimu atskiroms klientų grupėms. Nuspręskite patys, kuri technologija Jums tinka labiau.

MHEV santrumpa žymi anglišką tokios sistemos aprašymą Mild Hybrid Electric Vehicle, todėl tokie hibridai įprastai vadinami švelniaisiais. Iš tiesų tai yra automobilis su įprastu vidaus degimo varikliu, kurio starteris arba generatorius dar turi nedidelį integruotą elektros motorą. Toks automobilis negali važiuoti vien elektros režimu, tačiau elektrinė pavara susilpnina vidaus degimo varikliui tekančią apkrovą įsibėgėjant arba varikliui dirbant tuščiąja eiga. Tai leidžia sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamųjų dujų emisiją, o rūpinantis aplinka tai yra labai svarbus privalumas.


PHEV arba Plug-in Hybrid Electric Vehicle raidėmis žymimi hibridiniai automobiliai, kuriuos galima įkrauti prisijungus prie bet kokio elektros šaltinio. Šio tipo transporto priemonėse montuojamas didesnis elektros motoras ir baterija, todėl veikia ir nulinės emisijos važiavimo režimas. Tiesa, norint maksimaliai išnaudoti šios technologijos privalumus, bateriją reikėtų įkrauti prieš kiekvieną išvyką.

Elektros režimu nuvažiuojamas atstumas gali siekti keliasdešimt kilometrų ir to daugiau nei pakanka kasdien važinėjant įprastu maršrutu nuo darbo iki namų ar vykstant apsipirkti. Naujos kartos iš tinklo įkraunami hibridai, kaip antai naujasis "Range Rover", viena įkrova gali įveikti iki 100 km. Baterijai išsikrovus, įsijungia vidaus degimo variklis ir Jūs galite tęsti kelionę. Svarbu ir tai, kad vairuojant kasdien vidaus degimo variklis gali veikti kartu su elektros motoru. Tai leidžia pasiekti didžiausią galią ir išnaudoti visas hibridinės jėgainės galimybes.

Dažnai užduodami klausimai

OTWÓRZ

Ar hibridinė pavara praplečia automobilio galimybes?

Ar hibridinio visureigio techninė priežiūra brangesnė nei tradicinio automobilio?