NEMOKAMAS PAGERINTAS SISTEMOS „INCONTROL“ PAKETAS

NAUDODAMIESI BELAIDŽIU INTERNETO RYŠIU, PRIDĖKITE NAUJŲ FUNKCIJŲ, ĮDIEKITE PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIUS IR MĖGAUKITĖS PAKETU „SMARTPHONE PACK“

Sistemoms „InControl Touch Pro“ skirtas pagerintas paketas apima naujas funkcijas ir mūsų naująją jutiklinio ekrano sąsają. Pagerintas paketas nemokamai įdiegiamas numatytuose automobilių modeliuose ir apima paketą „Smartphone Pack“ bei naujinių siuntimo belaidžiu ryšiu funkciją. (Paketas „Smartphone Pack“ galimas tik modeliuose, kurių centriniame prietaisų skydelyje įtaisytas SIM kortelės lizdas. )

PAKETAS „SMARTPHONE PACK“

PAKETAS „SMARTPHONE PACK“

Paketas „Smartphone Pack“ leidžia susieti išmanųjį telefoną su automobilio informacijos ir pramogų sistema. Į paketą „Smartphone Pack“ įeina šios programėlės:

- „Apple CarPlay®
- „Android Auto

Su programėlėmis „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programėlės funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite šių programėlių interneto svetainėse „Apple CarPlay®“ ir „Android Auto™“.
BELAIDŽIU RYŠIU SIUNČIAMI PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

BELAIDŽIU RYŠIU SIUNČIAMI PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

Naujausią sistemos pagerintų funkcijų paketą lengvai įsigysite vietinio pardavėjo salone. Po sistemos atnaujinimo galite ir toliau optimizuoti savo automobilio sistemas, įdiegdami belaidžiu ryšiu siunčiamus programinės įrangos naujinius. Norint tai padaryti, būtinas interneto ryšys (belaidis ryšys arba SIM kortelė). Taip pat galite apsilankyti ir pardavėjo salone. Programinės įrangos naujiniai užtikrina tinkamą svarbiausių automobilio sistemų, pavyzdžiui, sistemos „InControl Touch Pro“, veikimą ir leidžia naudotis visomis „Land Rover“ automobilio funkcijomis.

NORINTIEMS ĮSIGYTI PAGERINTŲ FUNKCIJŲ PAKETĄ

Norėdami sužinoti, ar jūsų „Land Rover“ automobilyje gali būti įdiegtas pagerintas programinės įrangos paketas, susisiekite su savo pardavėju. Nustatęs jūsų automobilio gamybos metus, taip pat automobilyje įdiegtos informacijos ir pramogų sistemos versiją bei naudotojo sąsajos versiją, pardavėjas galės nurodyti, ar automobilyje gali būti įdiegtas pagerintų funkcijų paketas.

AUTOMOBILIO GAMYBOS METAI
JŪSŲ AUTOMOBILYJE ĮDIEGTA INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA
JŪSŲ AUTOMOBILYJE ĮDIEGTA NAUDOTOJO SĄSAJA

SUSISIEKITE SU PARDAVĖJU

Norėdami sužinoti, ar jūsų „Land Rover“ automobilyje gali būti įdiegiamas naujausias pagerintas programinės įrangos paketas, susisiekite su pardavėju.