IŠLAISVINKITE NUOTYKIŲ DVASIĄ

Atraskite neprilygstamas DEFENDER visureigio galimybes bekelės sąlygomis

Daugiau nei septynis dešimtmečius DEFENDER visureigiai plečia galimybių ribas ir yra tapatinami su atkakliais tyrinėjimais. Tai bekompromisio pajėgumo, meistriškumo ir nepaliaujamo nuotykių ieškojimo simbolis.

Beribis potencialas bekelės sąlygomis

Nesvarbu, kur jus nuves kelionė, DEFENDER visureigis bus jūsų bebaimis palydovas, pasiruošęs drąsiai įveikti bet kokius iššūkius. Pažangi bekelės sąlygoms pritaikyta įranga, tvirta konstrukcija ir nevaržoma galia – tobulas derinys, leisiantis pasiekti puikių rezultatų bet kokiomis sąlygomis.

Neprilygstamas pajėgumas

Nepaprastiems nuotykiams bekelėje sukurtame DEFENDER visureigyje netrūksta pažangios įrangos, dėl kurios šis modelis išsiskiria iš kitų. Didelė prošvaisa, pažangioji keturių varančiųjų ratų sistema, sistemos „Terrain Response®“ ir „All-Terrain Progress Control“ – viskas šiame visureigyje suprojektuota padėti jums lengvai įveikti net sunkiausius iššūkius.

Tyrinėkite nepažintas vietoves

Su DEFENDER visureigiu pasaulis taps jūsų žaidimų aikštele. Patirkite nepažintų vietovių tyrinėjimo jaudulį, atraskite atokiausius laukinės gamtos kampelius, kirskite upes ir įveikite sudėtingus kalnų kelius. Erdvus ir universalus salonas užtikrins komfortą kiekviename nuotykyje, o patvari konstrukcija ir saugos sistemos leis mėgautis ramybe esant sudėtingoms sąlygoms.

Tapkite DEFENDER bendruomenės dalimi

Ar esate pasiruošę įspūdingiems nuotykiams? Prisijunkite prie vis didėjančios nuotykių ieškotojų, kurie pasirinko DEFENDER visureigį kaip savo patikimą palydovą, bendruomenės.

Ženkite pirmąjį žingsnį nuotykių bekelės sąlygomis link ir užsisakykite bandomąjį važiavimą.
PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

Naujam modeliui „Defender“ suteikiama penkerių metų arba 150 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) gamintojo garantija. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka žinodami, kad mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis ir užtikrinsime prabangią jūsų patirtį.

Leiskitės į nuotykį jau šiandien

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
•INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
•Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje