Suprantame, kad automobilis jums yra ne tik transporto priemonė, bet ir jūsų tapatumo dalis, jūsų komforto zona bei laisvės simbolis. Todėl mes esame čia tam, kad kelyje jums nekiltų jokių rūpesčių, o vairavimas dar ilgai teiktų malonių akimirkų. Mūsų komanda pasiruošusi suteikti profesionalias paslaugas ir pasirūpinti jūsų „Land Rover” markės automobilio priežiūra, nesvarbu, kur ir kada jį įsigijote.

PAVASARIO SEZONO SERVISO PASIŪLYMAI

Kviečiame pasinaudoti puikia proga ir pasirūpinti automobilio paruošimu naujoms kelionėms jau dabar. Šiuo metu turime visą spektrą sezonui aktualių pasiūlymų:
  • 25% Valytuvams
  • 25% Salono filtrams
  • 30% Stabdžių diskams bei kaladėlėms
Pasiūlymas galioja iki gegužės 31 d.
PAVASARIO SEZONO SERVISO PASIŪLYMAI

KODĖL SVARBU PASIRŪPINTI AUTOMOBILIU PO ŽIEMOS SEZONO?

Neabejojame, kad žinote kaip svarbu tvarkingai paruošti automobilį po ilgo žiemos sezono. Ir tai nėra tik apie techninę priežiūrą – kalba eina apie jūsų saugumą ir patogumą. Kokybiškos mūsų serviso paslaugos ir aukščiausio lygio ekspertai padės pasirūpinti jūsų automobilio būkle ir paruoš jį naujoms kelionėms šiltuoju metu laiku.
  • Saugesnės kelionės. Pasirūpinę savo automobilio atnaujinimu po žiemos sezono, būsite tikri, kad kelyje jūsų nelaukia jokių nemalonių siurprizų. Naujos stabdžių kaladėlės ir diskai, švarus oro filtras ir geros būklės valytuvai užtikrina optimalų saugumo lygį ir padeda išvengti nelaimingų atsitikimų.
  • Patogumas ir komfortas. Profesionalus servisas užtikrins ne tik saugesnį važiavimą, bet suteiks dar daugiau komforto kelyje. Švari oro sistema, nauji valytuvai ir efektyviai veikiantys stabdžiai padės užtikrinti patogų ir malonų važiavimą, nepriklausomai nuo kelionės ilgio ar oro sąlygų.
  • Ekonomija ir ilgaamžiškumas. Investuodami į automobilio priežiūrą po žiemos, jūs gausite ilgalaikę naudą. Naujos dalys ir reguliariai atliekama priežiūra padės išvengti didesnių išlaidų ateityje, o sklandžiai veikiančios automobilio sistemos sumažins kuro sąnaudas ir išlaidas ilguoju laikotarpiu.
KODĖL SVARBU PASIRŪPINTI AUTOMOBILIU PO ŽIEMOS SEZONO?

RINKITĖS SERTIFIKUOTUS SPECIALISTUS

Autorizuoto serviso specialistai pasiūlys platų paslaugų spektrą, skirtą jūsų automobilio priežiūrai: nuo standartinio tepalų keitimo ir techninės priežiūros iki remonto darbų – mes turime viską, ko gali prireikti.

Oficialus servisas – tai:
  • Remonto darbai atliekami pagal instrukcijas ir specifikacijas
  • Tik originalios atsarginės dalys, kurioms suteikiama 1 metų garantija
  • Naudojami originalūs, aukščiausius standartus atitinkantys įrankiai ir įranga
  • Pasaulinius standartus atitinkanti, nuolat tobulėjanti profesionalų komanda, kuriai išties rūpi Jūsų automobilis
RINKITĖS SERTIFIKUOTUS SPECIALISTUS

PLATINUM PROGRAMA

Turite „Land Rover” prekės ženklo automobilį, kurio amžius yra 4 metai ar daugiau? Primename, kad jūs galite pasinaudoti specialia PLATINUM programa ir būti tikri, kad jūsų automobilį apžiūrės ir jo priežiūros darbus atliks „Land Rover“ paruošti meistrai, naudojantys originalias atsargines dalis. Taip pat svarbu paminėti, kad PLATINUM programos kainodara grindžiama dinamišku ir progresyviu kainodaros metodu, pagrįstu automobilio amžiumi. Kuo senesnis automobilis, tuo didesnę nuolaidą nuo rekomenduojamos mažmeninės kainos (RRP) gausite. Viskas tam, kad dar ilgus metus galėtumėte mėgautis akimirkomis už vairo.
PLATINUM PROGRAMA

Mes džiaugsimės galėdami profesionaliai pasirūpinti jūsų automobiliu. Kviečiame registruotis į servisą ir susitikti su mūsų sertifikuotais specialistais.

Norėdami rezervuoti paslaugą, turite pateikti savo automobilio identifikavimo numerį (VIN) ir visą automobiliu nuvažiuotą atstumą (odometro rodmenis). Automobilio VIN galite rasti registracijos dokumente, programėlėje „Remote“, automobilio borto kompiuteryje, taip pat apatiniame priekinio stiklo kampe.

Paslaugos rezervavimas atliekamas dviem etapais: iš pradžių gausite el. laišką, kuriame bus pateikta jūsų rezervacijos santrauka, o autoservisui patikrinus jūsų rezervacijos duomenis, gausite el. laišką su rezervacijos patvirtinimu. Autoserviso darbuotojai visada su jumis susisieks telefonu, jei turės klausimų ar rekomendacijų dėl pasirinktų paslaugų.