Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.

PRIVATUMO POLITIKA

„Land Rover“ gerbia kiekvieno savo interneto svetainių lankytojo privatumą. Visa apie jus surinkta informacija bus naudojama siekiant teikti jūsų pageidaujamas paslaugas, informuoti apie naujus produktus ir paslaugas ir gerinti jūsų aptarnavimą. Jūsų duomenys bus tvarkomi laikantis atitinkamų Europos Sąjungos ir valstybinių įstatymų nuostatų. Jūsų informacija nebus atskleista jokiems asmenims, išskyrus bendrovės „Land Rover“ darbuotojus, „Land Rover“ dukterines ir asocijuotas įmones, prekybos atstovus, agentūras ir licencijuotas įmones, taip pat kitas įmones, su kuriomis „Land Rover“ tiesiogiai ar netiesiogiai bendradarbiauja, teikdama paslaugas jums.

Naudodama slapukus, „Land Rover“ nerenka jūsų asmeninių duomenų, tačiau įjungdami slapukus ir palikę juos įjungtus, sutinkate, kad „Land Rover“ išsaugotų slapukus jūsų naršyklėje. Atkreipkite dėmesį, kad slapukų išjungimas gali turėti įtakos interneto svetainės veikimui ir naudojimosi patogumui.

Šios privatumo politikos tikslas – aprašyti renkamos jūsų informacijos pobūdį jums lankantis mūsų interneto svetainėje ir paaiškinti, kaip ši informacija yra naudojama.

Kadangi „Land Rover“ verslo veikla yra tarptautinio pobūdžio, įmonė asmeninius duomenis tvarko ir laiko ne Europos Sąjungoje. Privalome tam paprašyti jūsų sutikimo. Jums nesutikus, deja, negalėsime apdoroti jokių jūsų užklausų, pateiktų šioje interneto svetainėje.

Duodami sutikimą galite pasirinkti, kad įmonė naudotų jūsų duomenis TIK jūsų pateiktai užklausai apdoroti arba kad galėtų susisiekti su jumis ateityje (visuomet vadovaujantis toliau pateikta Privatumo politika).

DUOMENŲ APSAUGA

Duomenis saugome griežtai laikydamiesi Europos Sąjungos duomenų apsaugos pagrindų direktyvų principų, ypač ES direktyvos 95/46/EB.

Bet kokia jūsų suteikta informacija bus laikoma saugioje tarnybinėje stotyje Jungtinėje Karalystėje. Tarnybinės stoties programinė įranga (SSL) užšifruoja visą jūsų pateiktą informaciją.

Tai, be kita ko, užtikrina, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi teisėtai ir tinkamai. Siekiame užtikrinti, kad saugomi asmens duomenys būtų tikslūs, aktualūs ir nepertekliniai. Duomenis nuolat atnaujiname ir nelaikome informacijos ilgiau nei būtina. Duomenys laikomi saugiai, siekiant išvengti neteisėtos kitų asmenų prieigos. Jūs galite peržiūrėti mūsų saugomą informaciją apie save ir ištaisyti bet kokius netikslumus.

Be jūsų sutikimo „Land Rover“ nesuteiks jokios jus identifikuojančios informacijos trečiosioms šalims. Įmonė gali pateikti apibendrintą informaciją apie interneto svetainės lankytojus savo partneriams ir kitoms šalims, tačiau tik tokiu būdu, kad nebūtų įmanoma identifikuoti konkrečių asmenų. Mūsų interneto svetainėje naršyti galite ir nepateikdami jokių asmeninių duomenų. Tačiau neužregistravę savo duomenų negalėsite gauti mūsų pranešimų.
 

KOKIA ASMENINĖ INFORMACIJA YRA RENKAMA

Jūsų asmeninę informaciją gauname jums užpildžius registracijos formą.

Tai gali būti jūsų vardas, el. pašto adresas, šalis ir pageidaujama kalba.

Šią informaciją naudojame:

 1. siekdami padaryti jūsų apsilankymus malonesnius;
 2. siekdami siųsti jums aktualią informaciją apie produktus ir paslaugas;
 3. kartkartėmis siųsdami jums el. laiškus apie akcijas arba produktus ir paslaugas, kurie, mūsų nuomone, galėtų jus sudominti.

Jei norite iš mūsų gauti informaciją ir kitus pranešimus, galite tai nurodyti, pažymėdami atitinkamą langelį registracijos formoje. Jei daugiau nenorite gauti pranešimų, galite bet kuriuo metu apie tai parduotuve.

Jei leidote mums naudoti jūsų asmeninę informaciją anksčiau nurodytais tikslais, šią informaciją galime atskleisti kitai įmonei ar organizacijai, kuriai galime patikėti tvarkyti el. laiškus ir kitus tiesioginės rinkodaros pranešimus mūsų vardu. Tokiu atveju mes užtikrinsime, kad visos jūsų informaciją naudojančios trečiųjų šalių bendrovės laikytųsi atitinkamų duomenų apsaugos įstatymų.

KITA INFORMACIJA, RENKAMA JUMS LANKANTIS MŪSŲ INTERNETO SVETAINĖJE

Jums naršant, skaitant ar siunčiantis informaciją iš interneto svetainės www.landrover.com, mūsų kompiuteriai automatiškai registruoja tam tikrą informaciją apie jūsų apsilankymą iš kompiuterio, kurį naudojate prisijungti prie mūsų svetainės.

Renkama informacija

Ši informacija neidentifikuoja jūsų asmeniškai. Ji tik parodo, kiek lankytojų lankosi mūsų interneto svetainėje ir kokius kompiuterius jie naudoja. Turėdami šią informaciją, galime tobulinti interneto svetainę, kad ji būtų patogi ir naudingesnė visiems lankytojams.

 1. Apsilankymo interneto svetainėje data ir laikas.
 2. Kiek ir kuriuos puslapius atvėrėte apsilankymo interneto svetainėje metu ir kiek laiko praleidote joje naršydami.
 3. Jūsų interneto domeno pavadinimas (tai gali būti jūsų interneto paslaugų teikėjas, pavyzdžiui, www.aol.com, arba darbovietės pavadinimas) ir IP adresas (tai jūsų kompiuteriui suteikiamas numeris, kai naršote internete), kuriuo jungiatės prie mūsų interneto svetainės.
 4. Jūsų naudojama interneto naršyklė (pvz., „Microsoft Explorer“ arba „Netscape“) ir kompiuterio operacinė sistema (pvz., „Windows 98“).
 5. Interneto svetainė, iš kurios buvote nukreipti į svetainę www.rangerover.com arba www.landrover.com (pvz., „Yahoo“, jei mus radote naudodami paiešką).

EL. PAŠTO ADRESŲ APSAUGA

Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik siekiant atsakyti į jūsų laiškus, nebent esate davę sutikimą, kaip nurodyta anksčiau.

TAŠKŲ ŽYMŲ DUOMENŲ APSAUGA

Mes galime naudoti taškų žymas, t. y. mažus grafinius failus, kurie leidžia stebėti mūsų interneto svetainių naudojimo ypatumus. Taškų žymos renka informaciją, pavyzdžiui, kompiuterio, kuriuo buvo atsisiųstas puslapis, kuriame yra taško žyma, IP (interneto protokolo) adresas; puslapio, kuriame yra taško žyma, URL (universalusis ištekliaus adresas); laikas, kada buvo peržiūrėtas puslapis, kuriame yra taško žyma; naršyklės, atidariusios taško žymą, tipas; visų slapukų, kuriuos ta tarnybinė stotis jau yra įdiegusi kompiuteryje, identifikavimo numeriai. Susirašinėdami su jumis raiškiojo teksto (HTML) laiškais, galime naudoti vaizdo jutiklio formato technologiją, kur taškų žymos parodo, ar gavote ir atidarėte mūsų el. laišką.

TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ DĖL PRIVATUMO?

Jūs turite teisę sužinoti, kokią informaciją apie jus saugome ir, jei reikia, ją koreguoti. Jūs taip pat turite teisę neleisti naudoti jūsų informacijos, registracijos formoje pažymėdami, kad nesutinkate.

Jei turite klausimų, kurie nėra čia aptarti, arba norite sužinoti, kokią informaciją apie jus turime, prašome siųsti savo užklausą adresu:
Subject Access Request
Land Rover Administration
Freepost TK494
Twickenham

SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA

Kas yra slapukas?

Slapukas yra tekstinė informacijos eilutė, kurią interneto svetainė perkelia į interneto naršyklės slapukų failą jūsų kompiuterio standžiajame diske, kad interneto svetainė jus „prisimintų“. Slapukai padeda interneto svetainei greičiau pateikti turinį pagal jūsų pageidavimus. Slapukus naudoja dauguma didelių interneto svetainių. Neįmanoma jūsų identifikuoti vien tik naudojant slapukus.

Slapuką paprastai sudaro domeno, iš kurio atsiųstas slapukas, pavadinimas, slapuko galiojimo laikas ir vertė (dažniausiai – atsitiktine tvarka sudarytas unikalus numeris).

Šioje svetainėje naudojami dviejų tipų slapukai:

 1. sesijos slapukai – laikini slapukai, išliekantys jūsų naršyklės slapukų faile tol, kol uždarote interneto svetainę;
 2. nuolatiniai slapukai – jūsų naršyklės slapukų faile ilgiau išliekantys slapukai (trukmė priklauso nuo konkretaus slapuko galiojimo laiko).

Mūsų slapukų politika

Kaip šioje interneto svetainėje naudojami slapukai ir kokia informacija renkama? Sesijos slapukai leidžia:

 • jums perkelti savo informaciją iš vieno mūsų svetainės puslapio į kitą, kad nereikėtų iš naujo įvedinėti informacijos;
 • jei esate užsiregistravę, prisijungti prie saugomos informacijos.

Nuolatiniai slapukai leidžia:

 • mums atpažinti jus kaip unikalų lankytoją (naudojant numerį asmeniškai jūsų identifikuoti yra neįmanoma), kai vėl apsilankysite mūsų interneto svetainėje;
 • mums pritaikyti svetainės turinį ar reklamą atsižvelgus į jūsų pageidavimus ir nerodyti jums tų pačių reklamų;
 • kaupti anoniminius, suvestinius statistinius duomenis, kurie padeda išsiaiškinti, kaip lankytojai naudojasi mūsų interneto svetaine, kad galėtume pagerinti jos struktūrą. Naudodami slapukus, negalime nustatyti jūsų tapatybės.

Pateikiame pagrindinių mūsų naudojamų slapukų sąrašą ir paaiškinimus, kam jie skirti. Kitame skirtuke rasite informaciją apie trečiųjų šalių slapukus.

 

Slapuko pavadinimas Slapuko paskirtis
__utma, __utmb, __utmc ,__utmz Šie slapukai leidžia naudoti „Google Analytics“ funkciją. Ši programinė įranga padeda mums analizuoti lankytojų informaciją, pavyzdžiui, kokios naršyklės naudojamos, kiek ateina naujų lankytojų, kaip reaguojama į rinkodaros veiksmus ir kiek laiko naršoma. Ši informacija leidžia tobulinti interneto svetainę, gerinti jūsų patirtį ir aktualizuoti rinkodaros kampanijas.
JSESSIONID Šis slapukas leidžia mūsų tinklo tarnybinėms stotims reaguoti į jūsų veiksmus ir naršymą interneto svetainėje. Be jo interneto svetainė neveiktų.
X40UI Anksčiau buvo naudojamas palengvintos prieigos JLR GWS interneto svetainės versijai palaikyti, dabar – nebereikalingas.
Sreferrer Naudojamas konkretiems su reklaminėmis akcijomis susijusiems veiksmams stebėti vartotojo „kelyje“, siekiant išanalizuoti potencialių klientų pritraukimo efektyvumą.
Campaignid Naudojamas konkretiems su reklaminėmis akcijomis susijusiems veiksmams stebėti vartotojo „kelyje“, siekiant išanalizuoti potencialių klientų pritraukimo efektyvumą.
splash-overlay Neleidžia dar kartą parodyti to paties iškylančiojo lango 24 valandas po pirmojo parodymo.
fc/conf_basket, fc/non_configured_basket Šis slapukas leidžia naudoti interneto svetainės finansų skaičiuoklę ir naudojamas „prisiminti“, kuriuos produktus buvote pasirinkę palyginti. Galiojimo trukmė – 7 dienos.
ASPSESSIONIDAQTDSCQT Šis slapukas leidžia mūsų tinklo tarnybinėms stotims reaguoti į jūsų veiksmus ir naršymą interneto svetainėje. Be jo interneto svetainė neveiktų.
psyma_participation „Prisimena“ vartotojo pageidavimą dalyvauti „Psyma“ apklausoje.

 

Trečiųjų šalių slapukai

Trečiosios šalys įdiegia savo slapukus per šią interneto svetainę.

Jie naudojami siekiant:

 • pateikti reklamą interneto svetainėje ir stebėti, ar vartotojai ant jos paspaudžia;
 • valdyti tam tikrų skelbimų parodymo dažnumą;
 • pritaikyti turinį pagal jūsų pageidavimus;
 • nustatyti interneto svetainės anoniminių vartotojų skaičių;      
 • užtikrinti prekių krepšelių ar sandorių saugumą.
Slapukas Slapuko pavadinimas Slapuko paskirtis
Psyma psyma_participation „Prisimena“ vartotojo pageidavimą dalyvauti „Psyma“ apklausoje.
Addthis
 

di,
dt,
loc,

psc,
uvc,
uid,
uit,
xtc
 

Šie slapukai naudojami siekiant užregistruoti vartotojų bendrintą informaciją, veiklą socialiniuose tinkluose, kad reklamos skelbėjai žinotų, kur apytiksliai yra žmonės, bendrinantys informaciją.
Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje adresu www.addthis.com/
 
Atlas Solutions AA002,
MUID
 
Šie slapukai leidžia pateikti mūsų lankytojams aktualią informaciją.
Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje adresu www.atlassolutions.com.
 

Doubleclick

 

id,
test_cookie
 
Šie slapukai naudojami interneto rinkodaros kampanijų veiksmingumui įvertinti.
Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje adresu www.google.com/doubleclick.

Scorecardresearch
UID,
UIDR
Šie slapukai naudojami anoniminei naudojimo statistikai rinkti.
Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje adresuwww.scorecardresearch.com.

 

Žiniatinklio indikatoriai

 

Kai kuriuose mūsų interneto svetainės puslapiuose gali būti elektroninių vaizdų, vadinamų žiniatinklio indikatoriais arba skaidriaisiais GIF failais. Jie leidžia suskaičiuoti vartotojus, apsilankančius šiuose puslapiuose. Žiniatinklio indikatoriai kaupia tik ribotą informaciją, t. y. slapuko numerį, puslapio peržiūros laiką ir datą bei puslapio, kuriame yra žiniatinklio indikatorius, aprašymą. Mūsų interneto svetainėje taip pat gali būti reklamą skelbiančių trečiųjų šalių žiniatinklio indikatorių. Šie žiniatinklio indikatoriai neperduoda jokios asmenį identifikuojančios informacijos ir naudojami tik konkrečios kampanijos efektyvumui stebėti.

Slapukų valdymas

Slapukų įjungimas ir išjungimas

Jūs galite įjungti arba išjungti slapukus, pakeisdami savo interneto naršyklės nuostatas. Tačiau išjungę slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis interaktyviomis mūsų interneto svetainės funkcijomis. Toliau pateikiami nurodymai, kaip patikrinti, ar slapukai yra įjungti.

Kaip patikrinti, ar kompiuteryje yra įjungti slapukai?

„Google Chrome“

 1. Naršyklės lango viršuje spustelėkite „Įrankiai“ ir pasirinkite „Parinktys“.
 2. Spustelėkite skirtuką „Po gaubtu“, suraskite skiltį „Privatumas“ ir spustelėkite mygtuką „Turinio nustatymai“.
 3. Pasirinkite „Leisti nustatyti vietinius duomenis“.

„Microsoft Internet Explorer“ 6.0, 7.0, 8.0

 1. Naršyklės lango viršuje spustelėkite „Įrankiai“, pasirinkite „Interneto parinktys“ ir spustelėkite skirtuką „Privatumas“.
 2. Patikrinkite, ar nustatytas vidutinis ar žemesnis privatumo lygis, nes tik taip bus galima naudoti slapukus jūsų interneto naršyklėje.
 3. Pasirinkus aukštesnį nei vidutinis privatumo lygį, slapukai bus išjungti.

„Mozilla Firefox“

 1. Naršyklės lango viršuje spustelėkite „Įrankiai“ ir pasirinkite „Parinktys“.
 2. Spustelėkite piktogramą „Privatumas“.
 3. Spustelėkite „Slapukai“ ir pasirinkite „Leisti interneto svetainėms nustatyti slapukus“.

„Safari“

 1. Naršyklės lango viršuje spustelėkite krumpliaračio piktogramą ir pasirinkite „Parinktys“.
 2. Spustelėkite „Saugumas“ ir pažymėkite parinktį „Blokuoti trečiųjų šalių ir reklamos slapukus“.
 3. Spustelėkite „Išsaugoti“.

Kaip patikrinti, ar „Mac“ kompiuteryje yra įjungti slapukai?

„Microsoft Internet Explorer 5.0 OSX“

 1. Naršyklės lango viršuje spustelėkite „Explorer“ ir pasirinkite „Parinktys“.
 2. Slinkite žemyn, kol po antrašte „Gaunami failai“ pamatysite „Slapukai“.
 3. Pasirinkite „Niekada neklausti“.

„Safari OSX“

 1. Naršyklės lango viršuje spustelėkite „Safari“ ir pasirinkite „Parinktys“.
 2. Spustelėkite „Saugumas“, o paskui – „Priimti slapukus“.
 3. Pažymėkite „Tik iš jūsų atidarytos svetainės“.

„Mozilla OSX“ ir „Netscape OSX“

 1. Naršyklės lango viršuje spustelėkite „Mozilla“ arba „Netscape“ ir pasirinkite „Parinktys“.
 2. Slinkite žemyn, kol po antrašte „Privatumas ir saugumas“ pamatysite „Slapukai“.
 3. Pasirinkite „Įjungti tik atidaromos svetainės slapukus“.

„Opera“

 1. Naršyklės lango viršuje spustelėkite „Meniu“ ir pasirinkite „Nustatymai“.
 2. Pasirinkite „Parinktys“ ir spustelėkite skirtuką „Išsamiau“.
 3. Pasirinkite „Priimti slapukus“.

Kaip pašalinti slapukus?

Galite lengvai pašalinti visus naršyklės slapukų aplanke įdiegtus slapukus. Pavyzdžiui, jei naudojate „Microsoft Windows Explorer“:
Atidarykite „Windows Explorer“.
Įrankių juostoje spustelėkite mygtuką „Paieška“.
Paieškos laukelyje „Aplankai ir failai“ įrašykite „cookie“ (liet. slapukas).
Laukelyje „Ieškoti aplanke“ pasirinkite „Mano kompiuteris“.
Spustelėkite „Ieškoti“.
Dukart spustelėkite surastus aplankus.
Pasirinkite bet kurį slapukų failą.
Klaviatūroje spustelėkite mygtuką „Pašalinti“ (angl. delete).
Jei naudojate ne „Microsoft Windows Explorer“, skiltyje „Pagalba“ ieškokite skyriaus „Slapukai“, kuriame pateikiama informacija, kaip rasti slapukų aplanką.

© Inchcape Motors Finland Oy