RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE: Elegantiškas. Prabangus. Užburiantis. Sukurtas be kompromisų.

Atraskite harmoningą elegancijos ir stiliaus derinį su „Range Rover Evoque", pritaikytu papildyti Jūsų unikalią asmenybę ir sustiprinti laisvės pojūtį kelyje.

APIE „RANGE ROVER EVOQUE“

Kompaktiškasis „ Range Rover Evoque” pasižymi viskuo, ko galima tikėtis iš „Range Rover”. Nuo išskirtinio dizaino stogo ir aptakių kėbulo linijų, iki elegantiško stiliaus trimačių priekinių grotelių. Pikseline LED technologija pagrįsti žibintai puikiai apšviečia kelią, o intuityviosios technologijos pagerina vairavimo patirtį.
RANGE ROVER EVOQUE APIE „RANGE ROVER EVOQUE“

PAJĖGUMAS BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS

Pasitikėjimo automobiliu bet kokiomis sąlygomis teikia išmanioji visų varančiųjų ratų sistema ir sukimo momento paskirstymo sistema „Torque Vectoring by Braking“. Visureigyje įdiegta pajudėjimo įkalnėje sistema „Hill Launch Assist“ neleidžia automobiliui riedėti atgal, taigi vairuodami galėsite jaustis kaip niekada saugiai. Apsauginė sistema „Roll Stability Control“ ir dinaminė stabilumo kontrolės sistema didina stabilumą važiuojant slidžia danga, pavyzdžiui, ant šlapios žolės, sniego ar ledo.
RANGE ROVER EVOQUE PAJĖGUMAS BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS

RAMYBĖS TEIKIANTI ATMOSFERA

Santūraus, minimalistinio stiliaus visureigio salone įtaisyta naujojo stiliaus centrinė daiktinė, kurioje sumontuota taktilinė pavarų perjungimo svirtis, taip pat, 11,4 colio įstrižainės jutiklinis ekranas su lenktu stiklu be rėmelio ir geriau suplanuota erdvė daiktams laikyti.
RANGE ROVER EVOQUE RAMYBĖS TEIKIANTI ATMOSFERA

3D IŠORINIŲ VAIZDO KAMERŲ SISTEMA

Mėgaukitės puikiu matomumu su išsamiausiu šioje automobilių klasėje vaizdo kamerų technologijomis pagrįstų sistemų paketu, į kurį taip pat įeina galinio vaizdo veidrodėlis „ClearSight“, 3D išorinių vaizdo kamerų sistema ir sistema „ClearSight Ground View“, leidžiančios stebėti vaizdą aplink automobilį 360 laipsnių kampu ir teikiančios daugiau pasitikėjimo savimi manevruojant.
RANGE ROVER EVOQUE 3D IŠORINIŲ VAIZDO KAMERŲ SISTEMA

RAFINUOTOS MEDŽIAGOS

Į kruopščiai atrinktų rafinuotų salono sėdynių medžiagų asortimentą įeina ir „Windsor” stiliaus oda su išskirtiniu perforuotu „Herringbone Diamond” stiliaus raštu, „Ebony” spalvos perforuota dirbtinė oda „Ultrafabrics™” ir malonus liesti „Kvadrat™” vilnos mišinio audinys.
RANGE ROVER EVOQUE RAFINUOTOS MEDŽIAGOS

INTUITYVIOS TECHNOLOGIJOS

Mūsų sukurta apdovanojimų pelniusi informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“ yra valdoma atnaujinto dizaino 11,4 colio įstrižainės centriniu jutikliniu ekranu su lenktu stiklu. Šis elegantiškas valdymo prietaisų skydelis užtikrina intuityvų garso, klimato kontrolės sistemų ir sėdynių padėties valdymą. Kartu su sistema „Pivi Pro“ veikiančiame 12,3 colio įstrižainės vairuotojo ekrane galima pasirinkti norimą informacijos pateikimo formatą. Projekciniame ekrane ant priekinio stiklo patogiai pateikiama svarbiausia automobilio ir kelionės informacija.
RANGE ROVER EVOQUE INTUITYVIOS TECHNOLOGIJOS

NEPRILYGSTAMAS KOMFORTAS

Aukščiausio lygio komfortą užtikrina priekinės sėdynės, įskaitant vairuotojo sėdynę su atminties funkciją, kurias renkatės Jūs: 12 arba 14 krypčių elektra reguliuojamas šildomas ir vėsinamas priekines sėdynes. Taip pat galima rinktis šildomas galines sėdynes.
RANGE ROVER EVOQUE NEPRILYGSTAMAS KOMFORTAS

PAGALBA VAIRUOTOJUI

Galite rinktis iš daugybės funkcijų, skirtų palengvinti vairavimą ir parkavimą. Pagalbos vairuotojui režimą galite įjungti naudodamiesi atnaujinto vairo valdikliais. Pavyzdžiui, vairuotojo būsenos stebėjimo sistema nustato, ar pradedate jaustis mieguistas, stebėdama vairo, stabdžių ir akceleratoriaus pedalų veikimą, kad iš anksto įspėtų, jog reikia padaryti pertrauką.
RANGE ROVER EVOQUE PAGALBA VAIRUOTOJUI

HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Įkraunamojoje hibridinėje modelio „Range Rover Evoque“ versijoje (PHEV) dera geriausios įprastų ir elektrinių automobilių savybės. Hibridinę varos sistemą sudaro 80 kW elektrinis variklis ir „Ingenium“ benzininis variklis. Dėl hibridinės MHEV technologijos „Range Rover Evoque“ yra rafinuotas ir patogus miesto palydovas. Didesnis efektyvumas ir reagavimas įvairiose vairavimo situacijose, įskaitant sklandesnę „start-stop“ funkciją. (Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio, įkrovimo trukmės ir kt.)
RANGE ROVER EVOQUE HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

PRITAIKYTAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Platus papildomai užsakomų pasirenkamųjų paketų ir priedų asortimentas pagal Jūsų poreikius. Didelis spalvų, ratlankių ir stogo aksesuarų pasirinkimas padės pritaikyti automobilį prie savo gyvenimo ritmo.
RANGE ROVER EVOQUE PRITAIKYTAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

Naujam modeliui „Range Rover Evoque“ suteikiama penkerių metų arba 150 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) gamintojo garantija. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka žinodami, kad mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis ir užtikrinsime prabangią jūsų patirtį.
RANGE ROVER EVOQUE PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

YPATINGAS PASIŪLYMAS

Pasinaudokite ypatingu pasiūlymu įsigyti „Range Rover Evoque” nuo 54 026 EUR arba nuo
539 EUR / mėn.* iki 2024 m. kovo 31 d.
RANGE ROVER EVOQUE

Registruokitės bandomajam važiavimui ir išbandykite.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
•INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
•Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje

Range Rover Evoque
Standard Wheelbase D200 Diesel Mild Hybrid 1998cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Fuji White D200 Diesel Mild Hybrid Standard Wheelbase
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
diesel mhev
VARIKLIO GALIA
204 bhp
KAINA
€ 49,900
€ 57,157
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 470
Range Rover Evoque
Dynamic SE D200 Diesel Mild Hybrid 1998cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Fuji White D200 Diesel Mild Hybrid Dynamic SE
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
diesel mhev
VARIKLIO GALIA
204 bhp
KAINA
€ 66,857
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 630
Range Rover Evoque
AUTOBIOGRAPHY P300e AWD AUTOMATIC PHEV 1997cc 2023
2023 new  Range Rover Evoque Nolita Grey P300e AWD AUTOMATIC PHEV AUTOBIOGRAPHY
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
petrol phev
VARIKLIO GALIA
300 bhp
KAINA
€ 70,413.6
€ 88,017
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 663
Range Rover Evoque
Dynamic HSE D200 D200 Diesel Mild Hybrid 1998cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Eiger Grey D200 Diesel Mild Hybrid Dynamic HSE D200
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
diesel mhev
VARIKLIO GALIA
204 bhp
KAINA
€ 71,396
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 672

*Finansinio lizingo pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu finansiniu lizingu įsigytumėte 54 026EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 20% (10805EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 38% (20 529EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, metinė kintama palūkanų norma – 5,89 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 1,99% ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, sutarties sudarymo (administravimo) mokestis- 540 EUR, mėnesio įmoka – 539 EUR. Sudarant finansinio lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir nuomojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti kreditą. Pasiūlymas galioja iki 2024 kovo 31 d.