Atraskite išskirtinį rafinuotumą ir prabangą

RANGE ROVER: Atraskite išskirtinį rafinuotumą ir prabangą

„Range Rover“ – sukurtas lyderiams. Suteikite sau unikalumo ir ateities vizijos pojūtį.

Teiraukitės pasiūlymo.

Kodėl verta atsinaujinti?

Pasinaudokite mūsų pasiūlymu – įsigykite prabangų visureigį „Range Rover“ naudodami savo turimą Jaguar arba Land Rover automobilį* kaip pradinį įnašą. Nepraleiskite progos, nes tik dabar Jūsų automobilio vertė bus padidinta* iki 10 000 € (be PVM).

Taip pat būsite tikri, kokį variklį turės jūsų užsakytas automobilis, jis bus pagamintas per 6 mėnesius ir garantuojame, kad jo kaina nesikeis.

Susisiekite su mūsų komanda ir gaukite asmeninį pasiūlymą įsigyti naujausią „Range Rover” modelį bei sužinokite visas pasiūlymo detales.

*Vertinimą atlieka „Jaguar Land Rover“ ekspertai. Pasiūlymas galioja „Jaguar Land Rover“ klientams iki 2024 m. rugpjūčio 30 d.
Kodėl verta atsinaujinti?

APIE „RANGE ROVER“

„Range Rover" – tai automobilis, davęs pradžią naujai prabangių visureigių vizijai. Norint būti lyderiu, reikia nuolat žengti vis daugiau žingsnių į priekį. Praėjus 50 metų, „Range Rover" savo protėvio vertybes perkelia į aukščiausią lygį dizaino, prabangos bei techninių sprendimų prasme.
Range Rover

ERDVUS 7 VIETŲ SALONAS

Automobilio salonas, kuriame patogiai gali keliauti 7 keleiviai, pagamintas remiantis aukščiausiais „Range Rover" kokybės standartais. Sėdynės aptrauktos pusiau anilino oda, jose įrengtas šildymas, reguliavimas elektra, specialios USB jungtys bei apšvietimas. Patrauklus išorės dizainas ir patogi vidaus erdvė - viskas, ko reikia Jūsų kelionėms.
Range Rover ERDVUS 7 VIETŲ SALONAS

PASTANGŲ NEREIKALAUJANTIS VALDYMAS

Fiksuodama kėbulo ir vairo sistemos judesius iki 500 kartų per sekundę bei nuolat reguliuodama amortizatorių standumą, adaptyviosios dinamikos sistema užtikrina automobilio stabilumą ir aukščiausio lygio kontrolę.
Range Rover PASTANGŲ NEREIKALAUJANTIS VALDYMAS

VISUREIGIŲ VAIRAVIMO PAGALBOS SISTEMOS

Elektroninė pneumatinė pakabos sistema užtikrina „Range Rover“ visureigio stabilumą posūkiuose ir leidžia mėgautis ramia kelione. Sistema „Dynamic Response Pro“ su elektronine aktyviąja apsaugos nuo apvirtimo (eARC) technologija užtikrina geresnį automobilio valdymą ir optimalų funkcionalumą kelyje.
Range Rover VISUREIGIŲ VAIRAVIMO PAGALBOS SISTEMOS

KETURI VARANTIEJI RATAI

Visų ratų vairavimo („All Wheel Steering“) sistema yra standartinės įrangos dalis, užtikrinanti dar didesnį stabilumą važiuojant dideliu greičiu bei manevringumą, kai važiuojama lėtai. Tai manevringiausias iki šiol sukurtas „Range Rover“ visureigis. Elektroninė pneumatinė pakabos sistema reguliuoja automobilio aukštį ir užtikrina itin patogų bei malonų važiavimą.
Range Rover KETURI VARANTIEJI RATAI

RAFINUOTOMS KELIONĖMS

Kiekviena „Range Rover“ visureigio detalė, nuo elektra valdomų durelių iki sėdynių su karštų akmenų masažo funkcija, užtikrina prabangią kelionės patirtį, taigi galėsite atsipalaiduoti ir džiaugtis puikia kelione. Naujosios kartos aktyvioji triukšmo blokavimo sistema pašalina nepageidaujamus garsus, vibraciją ir trikdžius – visa tai tam, kad kelionėje jaustumėtės maloniai ir patogiai.
Range Rover RAFINUOTOMS KELIONĖMS

INTUITYVIOSIOS SISTEMOS

Mūsų sukurta apdovanojimų pelniusi informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“ yra valdoma 13,1 colio įstrižainės centriniu jutikliniu ekranu su lenktu stiklu. Šis elegantiškas valdymo prietaisų skydelis užtikrina intuityvų garso, klimato kontrolės sistemų ir sėdynių padėties valdymą.
Range Rover INTUITYVIOSIOS SISTEMOS

PAPILDOMAS APŠVIETIMAS

Didelės raiškos skaitmeniniai LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais, funkcija „Image Projection“ ir adaptyvioji priekinių žibintų sistema naudoja navigacijos sistemos duomenis ir iš anksto pasiruošia galimiems pokyčiams kelyje. Papildomai užsakomame galinio vaizdo veidrodėlyje „ClearSight“ galima stebėti antenoje įtaisytos vaizdo kameros tiesiogiai transliuojamą vaizdą. Ši įranga leidžia nekliudomai stebėti už Jūsų esantį kelią, net jei gale yra keleivių ar bagažo.
Range Rover PAPILDOMAS APŠVIETIMAS

HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Galima rinktis įkraunamąją hibridinę (PHEV) modelio versiją su didesne baterija. Modelio versijose P460e ir P550e sumontuotas 3,0 l darbinio tūrio 6 cilindrų „Ingenium“ benzininis variklis kartu su 105 kW galios elektriniu varikliu. Prijungus prie nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, bateriją iki 80 procentų galima įkrauti per mažiau nei valandą.
Range Rover HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

PATOGUS IR PRAKTIŠKAS

Dar labiau pritaikykite savo „Range Rover“ pagal asmeninius poreikius, pasirinkę papildomas, automobilio gale kabinamas minkštas oda aptrauktas sėdynes. Pasirinkus papildomas sėdynes „Tailgate Event Suite”, visureigio bagažo skyriuje taip pat įtaisomi garsiakalbiai ir apšvietimo sistema.
Range Rover PATOGUS IR PRAKTIŠKAS

PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

Naujam modeliui „Range Rover“ suteikiama penkerių metų arba 150 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) gamintojo garantija. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka žinodami, kad mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis ir užtikrinsime prabangią jūsų patirtį.
Range Rover 5 Year Warranty

Registruokitės bandomajam važiavimui ir išbandykite.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
•INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
•Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje

Range Rover Evoque
Standard Wheelbase D200 Diesel Mild Hybrid 1998cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Fuji White D200 Diesel Mild Hybrid Standard Wheelbase
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
diesel mhev
VARIKLIO GALIA
204 bhp
KAINA
€ 49,900
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 470
Range Rover Evoque
Dynamic SE D200 Diesel Mild Hybrid 1998cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Fuji White D200 Diesel Mild Hybrid Dynamic SE
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
diesel mhev
VARIKLIO GALIA
204 bhp
KAINA
€ 58,292
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 529
Range Rover Evoque
Dynamic HSE D200 D200 Diesel Mild Hybrid 1998cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Eiger Grey D200 Diesel Mild Hybrid Dynamic HSE D200
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
diesel mhev
VARIKLIO GALIA
204 bhp
KAINA
€ 62,240
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 586
Range Rover Evoque
Standard Wheelbase D165 Diesel Mild Hybrid 1998cc 2024
2024 new  Range Rover Evoque Eiger Grey D165 Diesel Mild Hybrid Standard Wheelbase
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
petrol
VARIKLIO GALIA
163 bhp
KAINA
€ 62,979
MĖNESINĖ ĮMOKA
€ 593