Atraskite dar tobulesnį „Range Rover Velar“

Gausios komplektacijos „Range Rover Velar“ dabar gali būti Jūsų nuo 843 Eur / mėn.*

Susipažinkite su modernią dizaino filosofiją įkūnijančiu visureigiu ir pasinaudokite proga jį įsigyti itin palankiomis sąlygomis.

INTRIGUOJANTIS DIZAINAS

„Range Rover Velar“ tapo „Range Rover" minimalistinio dizaino filosofijos pradininku, o jo naujos grotelės kartu su brangakmenio efektą suteikiančiais „Signature Daytime Running Lights“ naujais „Pixel LED“ priekiniais žibintais pabrėžia vieningą visos šeimos išvaizdą. Galinga galinė dalis užtikrina pusiausvyrą ir atkreipia dėmesį į įspūdingą „Range Rover Velar" ilgį.
INTRIGUOJANTIS DIZAINAS

SUSIETOS TECHNOLOGIJOS

„Range Rover Velar" debiutuoja apdovanojimus pelniusi naujos kartos „Pivi Pro“ informacijos ir pramogų sistema su elegantiška vientisa lenkto stiklo sąsaja ir pertvarkytu pagrindiniu ekranu, kuriuo skaitmeniniu būdu gali būti valdomos visos vairavimo ir komforto funkcijos. Ergonomiškai projektuota naujoji sistema sumažina atspindžius ir pašalina trikdžius. Viskas tampa intuityvu, greita ir paprasta naudoti.
SUSIETOS TECHNOLOGIJOS

ĮTRAUKIANTIS GARSAS

Komfortiškame „Range Rover Velar“ salone kelio triukšmas sumažinamas iki minimumo naudojant novatorišką kelio triukšmo slopinimo technologiją, todėl naujasis „Velar“ yra tyliausias automobilis savo klasėje pagal kelio triukšmo lygį. Ši technologija fiksuoja išorinius dažnius ir automatiškai apdoroja juos automobilio garso sistemoje, taip sumažindama bendrą triukšmo lygį salone mažiausiai 4 dB, t. y. lygiai tiek, tarsi garsas būtų pritildytas keturiais lygiais.
ĮTRAUKIANTIS GARSAS

Penkerių metų garantija

Naujam modeliui „Range Rover Velar" suteikiama penkerių metų arba 150 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) gamintojo garantija. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka žinodami, kad mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis ir užtikrinsime prabangią Jūsų patirtį.
Penkerių metų garantija

Ar esate pasirengę atrasti tobulos kelionės malonumą? Užsiregistruokite bandomajam važiavimui ir pasinaudokite puikiu pasiūlymu įsigyti „Range Rover Velar".

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
•INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
•Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje

*Skaičiavimas atliekamas su pirmąja įmoka 15% sumos, lizingo terminas 5 metai, palūkanų norma 2.29% per metus + 3 mėnesių EURIBOR, komisinis mokestis už sutarties vykdymą 1% nuo automobilio kainos.