Atraskite įtraukiančio dizaino inovacijas įkūnijančią technologiją.

Dar tobulesnis „Range Rover Velar“ jau čia. Susipažinkite su juo pirmieji.
Naujasis „Range Rover Velar“ – tai nepriekaištingas modernios dizaino filosofijos pavyzdys: išgrynintas, santūrus ir patrauklus. Tobulai subalansuotos „Velar“ proporcijos įkūnija pastangų nereikalaujantį rafinuotumą, pasižymi drąsia elegancija ir unikalia dramatiška išvaizda. Leiskitės į naujų pojūčių kelionę ir pirmieji išbandykite naujausius technologinius pasiekimus.
INTRIGUOJANTIS DIZAINAS

INTRIGUOJANTIS DIZAINAS

„Range Rover Velar“ tapo „Range Rover" minimalistinio dizaino filosofijos pradininku, o jo naujos grotelės kartu su brangakmenio efektą suteikiančiais „Signature Daytime Running Lights“ naujais „Pixel LED“ priekiniais žibintais pabrėžia vieningą visos šeimos išvaizdą. Galinga galinė dalis užtikrina pusiausvyrą ir atkreipia dėmesį į įspūdingą „Range Rover Velar" ilgį. Išraiškingas priekis sustiprina raumeningą automobilio siluetą, pažemintas galinis bamperis išryškina proporcijas, o paslėpti išmetimo vamzdžiai suteikia estetikos ir elegancijos. „Range Rover Velar" vidaus interjeras yra dar labiau išgrynintas ir pasižymi išskirtiniu meistriškumu bei sužavi naujomis medžiagomis.
SUSIETOS TECHNOLOGIJOS

SUSIETOS TECHNOLOGIJOS

„Range Rover Velar" debiutuoja apdovanojimus pelniusi naujos kartos „Pivi Pro“ informacijos ir pramogų sistema su elegantiška vientisa lenkto stiklo sąsaja ir pertvarkytu pagrindiniu ekranu, kuriuo skaitmeniniu būdu gali būti valdomos visos vairavimo ir komforto funkcijos. Ergonomiškai projektuota naujoji sistema sumažina atspindžius ir pašalina trikdžius. Viskas tampa intuityvu, greita ir paprasta naudoti - skaitmeniniai mygtukai bei slankikliai yra suprojektuoti harmoningai dirbti su balso dirbtiniu intelektu.

Naujos kartos informacijos ir pramogų sistema buvo kruopščiai testuojama ir tobulinama tiek technologiškai, tiek ir naudojant žmogiškuosius resursus, siekiant sumažinti užduočių atlikimo laiką, todėl vartotojui yra siūloma draugiškiausia technologinė patirtis. Apie 80 proc. užduočių galima atlikti vos dviem paspaudimais pagrindiniame ekrane.
ĮTRAUKIANTIS GARSAS

ĮTRAUKIANTIS GARSAS

Komfortiškame „Range Rover Velar“ salone kelio triukšmas sumažinamas iki minimumo naudojant novatorišką kelio triukšmo slopinimo technologiją, todėl naujasis „Velar“ yra tyliausias automobilis savo klasėje pagal kelio triukšmo lygį. Ši technologija fiksuoja išorinius dažnius ir automatiškai apdoroja juos automobilio garso sistemoje, taip sumažindama bendrą triukšmo lygį salone mažiausiai 4 dB, t.y. lygiai tiek, tarsi garsas būtų pritildytas keturiais lygiais. Naujojo „Range Rover Velar" galingų „Meridian" garso sistemų asortimentą papildo „Meridian™ 3D“ erdvinio garso sistema, kuri užtikrina aukštos kokybės muzikos atkūrimą naudojant iki 17 garsiakalbių ir 750 W galios stiprintuvą, todėl garsas automobilyje tampa išties užburiančiu.
PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

PENKERIŲ METŲ GARANTIJA

Naujam modeliui „Range Rover Velar“ suteikiama penkerių metų arba 150 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) gamintojo garantija. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka žinodami, kad mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis ir užtikrinsime prabangią jūsų patirtį.

Išbandykite pirmieji ir patirkite „Range Rover“ modeliams būdingą rafinuotumą ir ramybę. Ar esate pasirengę leistis į šią išskirtinę kelionę ir patirti vairavimo malonumą?


Susisiekite su mumis, užsisakykite bandomąjį važiavimą ir patys išbandykite „Range Rover Velar".

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
•INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
•Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje